Küsimus Forexi kohta

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Cart

Küsimus Forexi kohta

Lugemata postitus Postitas Cart » 10 Juul 2007, 23:32

Tere kõigile rahafoorumlastele.

Kõigepealt vabandan, et pealkiri veidike kohatu on pandud.

Nimelt olen hakanud vaikselt forexi-ga tegelema, väga huvitav minuarust.
Hetkel katsetan Demo kontodega, platvormiks Metatrader4. On avatud ka Marketiva konto.
Demo kontodel tulemused kõiguvad, vahest läheb hästi ja vahel halvasti. Reaalse rahaga veel kauplema ei kipu.

Forexi põhitõed olen endale selgeks teinud, et kuidas asi toimib jne..

Küsimus on selline, et mille põhjal ennustada valuuta valuuta liikumise suunda? Ma saan aru, et paljud teevad seda uudiseid jälgides. Kust saada võimalikult kiiresti vajalikke uudiseid? Milliste asjade järgi otsustada veel? 100% ulatuses muidugi seal täpselt ennustada ei ole võimalik aga mingi teatud % ulatuses on kindlasti.
Sry aga ma olen tõesti ainult nädalakese tegelenud, ma ei tunne seda maailma hästi, küll aga pakub see mulle väga suurt huvi.

Ma olen veel tõesti roheline, ärge näkku lööge :lol:

Kasutaja avatar
pippen

Re: Küsimus?

Lugemata postitus Postitas pippen » 11 Juul 2007, 08:12

Cart kirjutas: Küsimus on selline, et mille põhjal ennustada valuuta valuuta liikumise suunda? Ma saan aru, et paljud teevad seda uudiseid jälgides. Kust saada võimalikult kiiresti vajalikke uudiseid? Milliste asjade järgi otsustada veel?

No eks profid kombineerivad tehnilist ja fundamentaalset analüüsi (ehk siis graafikute analüüsi ja uudiseid)...kuskil teemas ma vist kirjutasin isegi, kuidas day traderitel käib telekast Bloombergi kanal 24h, nad on ennast subscribinud igasugustesse uudistesse ja alertidesse ning sealt siis saavad oma info. see muidugi eeldab, et sa istud kogu aeg arvuti taga :mrgreen:

mis brokerit sa selle metatrader'i kaudu kasutad? üldiselt saad broker'itelt ka omale mingid tasuta uudised tellida...

mis mina soovitan alustuseks - jäta meelde erinevate turgude avamise ajad (london, new york, aasia jt) ja uudiste avaldamise kellaajad...ja siis katsu nendel kellaaegadel kauplemisest eemale hoida. sest just siis ei allu valuutapaarid mingile tehnilisele loogikale vaid ainult uudistele. ja uudiste järgi kauplemisel ei suuda sa kindlasti proffidega sammu pidada, need eeldavad kiirelt tegutsemist, kui sina oled uudise läbi lugenud ja asud vastavat orderit sisestama siis tõenäoliselt liigub asi täpselt vastupidises suunas, sest oled hiljaks jäänud ;)

tee omale tehniline analüüs põhjalikult selgeks ja siis erinevaid indikaatoreid kombineerides kauple uudiste vaheajal. paaridest eur/usd on algajale ilmselt parim, spread ka väike tavaliselt...jeeniga paarid on vähem ette prognoositavad (e/j, u/j), teised paarid jälle liiguvad liiga vähe.

IXI

Lugemata postitus Postitas IXI » 11 Juul 2007, 16:01

Kasuta sealset chati.. saad infot kui ilusti küsid ;)

ma6

Lugemata postitus Postitas ma6 » 07 Juul 2009, 14:40

aixi kirjutas:Kas internetis saab ka kuskil veebilehel kursse sama kiirelt jälgida kui Metatrader programmiga?
näiteks siin:
http://www.fxstreet.com/rates-charts/currency-charts/

aixi

Lugemata postitus Postitas aixi » 07 Juul 2009, 20:37

Leidsin sellelt lehelt relaami banneri et get a free 10,000 practice account. Kas see tähendab kümmet dollarit mitte kümmetuhat.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 09 Juul 2009, 03:39

aixi kirjutas:Leidsin sellelt lehelt relaami banneri et get a free 10,000 practice account. Kas see tähendab kümmet dollarit mitte kümmetuhat.
Tegu peaks olema ikka 10-ne tuhande USD-ga. Demo kontodega tavaliselt antaksegi kaasa kümneid tuhandeid USD, kui mitte 100 tuh. S.o virtuaalne raha ja sellega saab teatud aja jooksul oma kätt harjutada.

erik171

Lugemata postitus Postitas erik171 » 10 Juul 2009, 15:10

leht mida mina õppimiseks kasutasin on babypips
infot meldib mul vaadata lehel forexfactory
head lehed minumeelest.

aixi

Re: Küsimus Forexi kohta

Lugemata postitus Postitas aixi » 21 Okt 2010, 16:58

Vaatasin et Eesti forex lehtedel kui tahad teenima hakata pead enne mingid lepingud tegema aga kas kuskil lihtsamalt ei saa et teed konto kannad visaga
raha üle ja võid tehinguid tegema hakata.

aixi

Lugemata postitus Postitas aixi » 31 Okt 2010, 20:35

Kas on olemas veebipõhiseid kauplemisplatforme ka et ma lihtsalt proovida saaksin ilma et ma peaks mingit programmi alla laadima või mingit demokontot avama. Nojah saab nii ka kui vaadata fxstreeti ja siis ise pärast arvestada.
Viimati muutis aixi, 19 Okt 2011, 18:35, muudetud 2 korda kokku.

aixi

Lugemata postitus Postitas aixi » 02 Nov 2011, 01:14

Aga keegi sellist varianti ei tea et broker võtaks mingi päeva või kuutasu aga bidask või buy sell spread oleks 0

Vasta