Zulu

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Minu meelest on parim kauplemissignaale ja soovitusi väljastav sait Zulutrade.
Kasutan ka ise ja suht hästi on siiani läinud (olen plussis (Y) ).
Soovita!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hetkel jääb mulje, nagu üritaksid affiliate lingi kaudu lihtsalt raha teenida.

Mingit statistikat sinu kauplemisest ka on? St kaua kaubelnud oled ja mis tulemused on?
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Mis seal salata, eks ma tahaks affiliate lingi kaudu kah natuke teenida. ;)
Hiljuti tegin endale uue live konto.
Eelmisel võtsin juba tükkaega tagasi rahad välja ja rohkem pole enam tehinguid teinud. Seal siis jäin u. 32€ plussi.
Näis, kuidas selle kontoga läheb.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Esimese nädala tulemus: 50€.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Teine nädal oli veidi kesisem : +41€.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Kolmas nädal siis: +49€.

Kellel huvi, saab algul ka demo konto avada. Mina igatahes soovitan küll proovida.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Täpsustaks seda ZuluTrade asja. Esimene kirjeldus ei ole just kõige õnnestunum.
ZuluTrade kujutab siis endast automaatset kauplemissüsteemi. Peale konto avamist tuleb valida paljude kauplejate seast endale meelepärased. Kui valitud kaupleja avab enda kontol tehingu, avatakse täpselt sama tehing ka sinu kontol. Kui kaupleja sulgeb tehingu, siis suletakse see tehing ka sinu kontol. Tehinguid võib ka ise sulgeda ja avada. Sammuti annab oma kontole peale panna erinevaid piiranguid ja kaitseid. Realse konto puhul paikneb raha mõne forex brokeri juures. Seega on kontroll oma raha üle päris korralik.


Minu tulu veebruaris oli veidi üle 20%
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Viimane nädal oli üpris vaikne, tulemuseks tuli kõigest 18€. Minu põhikaupleja (Kama-spot) otsustas vist puhkuse võtta.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Eile lisasin siis oma portfelli kaks uut kauplejat ja viimase 24h jooksul teenisin +25€ :)
lumos
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas lumos »

Kui küsida tohib palju alustuseks panite raha sisse?
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Sellele kontole panin 750€ (hetkel jääk 935€). Teine konto on veel, seal alustasin kuu aega tagasi 45€ ja hetkel 70€.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Viimase 7 päeva tulemuseks jäi 47€. Oleks lootnud ise veidi paremat tulemust.
ma6
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Dets 2007, 20:31

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas ma6 »

Teen ka Zulu keskkonnas esimesi samme ja ei saagi esimese hooga aru, millist spreadi seal kasutatakse. Kas kodumaakleri spreadi (koht kus konto avatud), Zulu enda oma (mis tundub üsnagi karm nt E/U 3p) või siis mingisugust kombinatsiooni neist, sest ka treider peaks 0,5p igalt tehingult teenima? Kas lisatakse ka migi komisjonitasu ehk siis kui suured on üldse kulud kokku?
Süsteem on iseenesest huvitav ja paljutõotav. Miinuseks võibolla asjaolu, et normaalse portfelli (7-10 kauplejat) koostamiseks vajalik min. ca 3000 $. Aga muidugi võib alustada ka paari kauplejaga.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Pakun, et kodumaakleri oma. Komisjonitasu sõltub küll maaklerist - näiteks AAAfx-i puhul on see 0 pip-i, samas Admiral Marketsis 3 pip-i.
ma6
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Dets 2007, 20:31

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas ma6 »

Tundub küll, et nii ongi. Kuludeks läheb kodumaakleri spread + komisjonitasu. Viimane on aga kodumaakleri otsustada ning paistab küll, et vähegi normaalse spreadiga maaklereil on kirves komisjonitasu ja kirve spreadiga maakleril jällegi normaalne komisjon. Ehk siis suurt vahet pole milline maakler valida, tehingutasuks tuleb kokku ikka ca 5p. Komisjonitasuta AAAfx seevastu kasseerib 25$ iga raha välja võtmise eest, mis omakorda eeldab seda, et seal tasub opereerida vaid suuremate summadega.
Seega, esialgne ahvatlev pilt ei olegi lähemal uurimisel enam nii ilus. Näiteks minu Zulu demo jooksis paari päevaga kenasti plussi, kui aga lisada tehingutele ka komisjon (mida demol ei ole), siis oleks seis heal juhul nullis. Võib-olla tuleks eelistada hoopis pikemaid tehinguid sooritavat kauplejat, seal ei oleks tasul igas tehingus nii suurt osakaalu.
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Üldjuhul, kui ikka kaupleja tehingu väärtus on üle 2 punkti, siis teenid ka sina juba kasumit. Enamus kauplejate keskmine tehingu väärtus jääb 10 ja 20 punkti ümber, nii et väga hull asi ka nüüd pole. :)
Millist kauplejat demol kasutasid?
ma6
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Dets 2007, 20:31

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas ma6 »

Mul demoportfellis 4 kauplejat, neist 2 pole seni tehinguid teinud, Saved FX ja Kama-spot vaikselt toimetavad. Suletud tehingute seisul pole viga, avatud tehingud tiksuvad kerges miinuses. Tegelikult tundubki, et siin harrastatakse sellist veidi martingeili meenutavat kauplemisstiili ehk kahjumisse jooksnud tehingutele avatakse samas suunas veel paar tükki otsa ja lõpuks tullakse ikka plussiga välja.
kala kirjutas:Üldjuhul, kui ikka kaupleja tehingu väärtus on üle 2 punkti, siis teenid ka sina juba kasumit.
Mõtlesid AAAfx-i ? Teiste maaklerite juures on minu arusaamise järgi asi nutusem. Näiteks Admiralmarketsis GBP/USD spread 2p + 3p komisjon = 5p ehk 2 punktise tehingu juures jääksin 3 punktiga miinusesse. Aga jah, ega oma kauplejaks ei peagi skalperit valima. Millise maakleri juures oma reaalkontot jooksutad?
kala
Postitusi: 13
Liitunud: 24 Jaan 2013, 18:08

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas kala »

Admirali puhul on spread alates 0.1 punkti + siis 3 punkti komisjonitasu. Admirali puhul vaata Admiral.Pro konto tingimusi. Aaafx-il on spread suurem aga pole komisjonitasu.
Aaafx annab hetkel ka 10% boonust. Mõned brokerid annavad vahest kuni 100% boonust

Minul realkontod on aaafx-is ja admiralis.
ma6
Postitusi: 19
Liitunud: 29 Dets 2007, 20:31

Re: Zulu

Lugemata postitus Postitas ma6 »

Minu 1 kuu pikkused demod Zulus lõppesid mõlemad miinuses. Kui lisanduksid veel ka raha ülekandmise- ja komisjonitasud, oleks olukord veelgi nukram. Ilmselt oli tegu siiski lihtsalt ebaõnnega ja vaadelda tuleks pikemat perioodi.
Paraku jah, üldmulje selline, et ka edukama tsükli korral riisuksid koore erinevad lisatasud. Ettevõtmise õnnestumiseks tuleks leida ülisoodsaid tingimusi pakkuv maakler.

Kuidas endal Zulus edeneb?

Ise nüüd mõnda aega PAMM konto kaudu investeerinud. Sealne olukord selles mõttes selgem, et muid kulusid ei ole ja lõivu maksad vaid kasumilt. Alparis avatud reaalne konto jooksis muidu kenasti plussis, kuid hiljutised kahjumlikud päevad tõid üldkasumi taas nulli lähedale.
Vene keelt oskajale teemast hea ülevaatlik leht pammin.ru, kus ühtlasi saab mõne klikikiga koostada tähtajatu demoportfelli. Minu 5 kauplejast koosnev demo rühib vaikselt kuid kindlalt ülesmäge. Lähiajal plaanis ka reaalsele kontole vahendeid juurde kanda.
Vasta