Forex terminid?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
lumos
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Forex terminid?

Lugemata postitus Postitas lumos »

Tegin 3 päeva tagasi Plus500 konto sain alustuseks 25 eurot olen teinud 12 tehingut ja praegune konto seis on 31.4 Eurot. Aga kuna ei tea mida tähendab SHORT Ja LONG. Siis ei oska kuskil mujal kaubelda kui ainult Valuutas. Kui keegi Oskab anda kohta eestikeelse infoga, või Ise siia kirjutada mõningaid Forex termineid oleks tore.

Lisaks on veel selline küsimus, kui näiteks valuutal või aktsial pole aegumis aega aga on ainult sulgemis ajad. Näiteks reedeti 17.00-23.00 ja ma ostan sellel ajal mingi aktsia , kas kauplemis aja sulgemisel müüb automaatselt maha või võin oodata ükskõik kui kaua normaalset hinda?

Kui keegi oskab selgitada näidikuid oleks kah tore.
zettler1

Re: Forex terminid?

Lugemata postitus Postitas zettler1 »

Kui sa ei tea mis tähendab SHORT ja LONG, siis pead alustama päris algusest. Mul ei ole mõtet siin kogu forexi põhimõtteid ümber seletama hakata.
Hea leht alustamiseks see siin - https://www.babypips.com/school/

Tee seal vähemalt "kõrgkoolini" läbi, siis põhiasjad selged.
lumos
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Forex terminid?

Lugemata postitus Postitas lumos »

Leht on küll väga mahukas, aga kahjuks on minu tehniline inglise keel kehva poolne.
zettler1

Re: Forex terminid?

Lugemata postitus Postitas zettler1 »

Siis on kehvasti jah. SHORT ja LONG on vastavalt müük ja ost.
Ega seal tehnilist inglise keelt polegi vaja, terminid seletatakse inimkeeli lahti.
Võta aga sõnaraamat kõrvale ja asu uurima, muidu pole mõtet reaalse rahaga jamada.
Vasta