Ruletiga teenimine?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Taavi
Postitusi: 1072
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

pippen kirjutas:Pikaajaliselt ei saa ühegi strateegiaga plussi jääda, kasiino eelis on ja jääb :) Sellel viidatud lehel on toodud tavaline Martingale'i panustamise strateegia, mis on kõige populaarsem ja samas kõige kindlam viis raha kiirelt maha mängida.

Mis puudutab musta/punase võiduvõimalustesse, siis see ei ole tõesti 50% vaid 48,65% (0-i tõttu võidab 18 numbrit 37-st). Oma võiduvõimalusi saab suurendada no-zero kasiinodes (ilma 0-ita) ja La Partage reegliga ruletis (0-i puhul kaotad ainult pool panusest).

Ise ajaviiteks vahel siiski tegelen ruleti ja bj-ga, selliste põhimõtetega:
1. Kasutan Labouchere e. cancellation süsteemi, ruletis even money bet'idele (must/punane, paaritu/paaris, 1-18/19-36, pean võitma 34% juhtudel, et kasumit saata) ja dozen'itele (valin 2 dozen'it 3-st, pean võitma 51% juhtudel, et kasumit saada).
2. Valin laua, kus on võimalikult suur min ja max panuste vahe. Alustan alati min betiga.
3. Kasutan ära võimalikud boonused ja comp-pointid, mis lubavad ruletti ja bj-i läbimängimiseks.
4. Kasutan alati stop-lossi. Üldjuhul lõpetan siis, kui kas kokku võidan 100 või kaotan 100 euri.
Ilmselt €15000 kuus riskivabalt sellega ei teeni? :P
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas aixi »

Jah ega ei teeni ma ise ka olen proovinud aga nii ilma rahata proovisin siis erinevaid strateegiaid ja panin paberile pluss ja miinus aga miinusesse läksid kõik. Ei tea milline see kõige aeglasemalt langev strateegiameetod oleks. Limiidi vastu aitaks ehk kui mitu inimest panustavad et kui ühel mängijal tuleb 1000 ette siis kaks teist inimest panevad samasse kumbki 1000
pippen
Postitusi: 203
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas pippen »

Taavi kirjutas:Ilmselt €15000 kuus riskivabalt sellega ei teeni? :P
Isegi 1€ ei teeni sellega riskivabalt ;)
tere

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas tere »

Tere, ise kasutan Martingale variatsiooni, ei tea kas sel ka nimi on. Igatahes, esimene panus R/B, võidad, siis teisele värvile. Kui ei võida, siis kolmekordne panus samale värvile. Näide: 1 euro mustale, ei võitnud, 3 eurot uuesti mustale. Kui nüüd võita, on teenitud 2 eurot. Panustamise rida kaotuste korral läheb siis nii: 1, 3, 5, 10, 20, 40, 80 jne, kuigi üle 20 ei soovita panustada (vastavalt siis 2 jewri 0.10-50 mängus.). Tihtipeale veab just teise panustamisega, a. la panustad 3 ja teenid selle pealt 2. Tegelikult üle 20 panustada ei soovita, pigem saabub sel hetkel cut losses hetk. Selleks hetkeks oled kaotanud küll 38, kuid tagasi teenid *tõenäoliselt* selle kiiresti ja jääd plussigi. Ehk siis alustad miinimumpanusega uuesti samal värvil. Limiidini ei tasu kunagi minna, sest kui see hetk saabub on ikkagi tõenäosus peaaegu pool, et tabad oma värvi. Tõenäolisemalt jääd oma maksimumpanusest ilma. Martingale süsteem on oma vigadega, kuid veidikese loogilise mõtlemisega saab luua vaat et oma süsteemi.

Mitte et rulett oleks kiire rahateenimise allikas. Vastupidi, väga monotoonne ja igav, kui kaotad, siis suurelt ning tegelikkuses ei ole võimalik kasiinot võita. Kunagi tuleb ikkagi sein ette.
Taavi
Postitusi: 1072
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kes ei taha uskuda, et martingale vmt süsteem kahjumit toodab, siis siin on ka üks väike simulaator, kus saab testida.

https://roulette-simulator.info/simulator/

Kui mõneks ajaks jooksma jätad, siis ühel hetkel on need kahjumid seal ikka üüratud. Kuigi lühiajaliselt võib ju tunduda, et win :)
laenaja
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Juun 2016, 19:10

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas laenaja »

Pean samuti rõhutama, et ükski strateegia ei too pikaajaliselt võite. Võidakse mesimagusat juttu ajada küll, aga lugu jääb täpselt samaks. Martingale on omal nahal katsetatud, ilmselt üks kõige kreisimaid üldse ja OI kui kiiresti kaotad raha.
cambodia
Postitusi: 24
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas cambodia »

laenaja kirjutas: 20 Dets 2017, 15:16 Pean samuti rõhutama, et ükski strateegia ei too pikaajaliselt võite. Võidakse mesimagusat juttu ajada küll, aga lugu jääb täpselt samaks. Martingale on omal nahal katsetatud, ilmselt üks kõige kreisimaid üldse ja OI kui kiiresti kaotad raha.
Unustage ükskord see rulett ära! Põletate oma raha ja aega. Eriti poolemeelne on seda teha veel ükskõik millises netikasiinos!
Toome lihtsa näite:
Kas sa istuksid, reaalses elus, raha peale kaarte mängima (milline mäng, pole siinkohal absoluutselt oluline), kaardiproffidest- mänguritest urkadega (slaavi elukutselised kriminaalid), kes mängivad märgitud kaardipakiga ja sellele lisaks võivad suvalt oma äranägemise järgi valida, milliseid kaarte- jaotusi justnimelt sulle jagada! Samas toimub too nn. "õnnemäng" veel nende poolt valitud kohas, keskkonnas... Millised on sinu võiduvõimalused?
Absurd, eks ole.
Ja nüüd mõtle hästi järele, mis on netikasiinos teisiti?
Ilmselt mitte midagi, muideks...
https://www.youtube.com/watch?v=suhZ4qNkVTI
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Ruletiga teenimine?

Lugemata postitus Postitas aixi »

https://www.youtube.com/watch?v=lEMjWt2 ... LcdeaEQraB

No aga siin millistest kõige parem süsteem on
Vasta