Kryptoraha ja POSWallet.

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Kuna siin foorumis eraldi Krüptoraha teemat ei ole ja Kryptoraha võib tembeldada üldiselt Valuutade alla siis lisan selle kohta väikekese teema siia.

Alates 2008 kui loodi esimene Krüptoraha Bitcoin on Krüptovaaluutade populaarsus kasvanud neid on tekkinud nagu seeni peale vihma. Kurb tõsi asi on see, et 90% neist on pettused. ja ülejäänust 9/10 ei tea tegijad mida nad teevad. Aga nagu ajalugu näitab on turul mitmeid õnnestunud projekte mis on ajajooksul kasvanud ja alguses liitujatele tohutuid kasumeid toonud. Nende hulgas Prototüüp Bitcoin ja ka sellele järgnenud Litecoin on järk järgult kasvanud.

Mind inspireerisid seda artiklit looma mitmed asjaolud juba üpriski tükk aega tagasi. Ja üheks neist Oli DASHi väärtuse kiire tõus mis kasvas koos Bitcoiniga kuna inimeste ebakindlus fiat valuutasse kasvas DASH on viimase 3 kuuga tõusnud rohkem kui 70% teiseks inspiratsiooniks oli keskonna loomine kus tavaline inimene saab hoida oma valuutat ja teenida selle pealt intresse ehk steikida oma valuutat. Ilma, et peaks oma arvutit ja krypto rahakotti ööpäeva ringselt lahti hoidma.

Vaadates krüptovaluuta populariseerimist maailmas mõtlesin, et kuhu kogunevad eestis inimesed kes tegelevad krüptovaluutaga ja avastasin, et eestis ei olegi keskonda kuhu sellised inimesed võiks koguneda ja krüptoraha.ee pakub vaid pealiskaudset infot bitcoini kohta jättes välja kõik teised võimalused.

Selle pärast tahtsin anda investeerimis või kauplemis huvilistele eestlaste võimaluse tulla kaasa selle projektiga, mis on nüüd arenemis faasis, liitunud on üle 15 000 liikme ja valmistub suurelt turule tulema järgnevate kuude jooksul pakkudes konkurentsi vanadele kauplemis keskkondadele.

Räägime siis natuke sellest keskkonnast. Idee genereeriti üle eelmise aasta augustis kus pikka aega töötati idee lihvimise turu uuringute ja infrastruktuuri loomisel. Serverite ostmine ja rentimine. eelmise aasta detsembris algas algas valuuta eelmüük kus müüdi erinevate etappide jooksul üle 40 miljoni ühiku valuutat. Ise olin nende seas kes ostis valuutat 100 satoshit ehk siis 0.000001 bitcoini tykk praeguseks on nende väärtus üle 220 satoshi ja lähiajal kui meeskond tuleb välja teadetega uutest võimalustest tõuseb hind veelgi. Oma aktiivsete krüpto aastate jooksul olen näinud mitme ambitsioonika projekti tõusu millega ma alguses kaasa ei läinud bleutrade kauplemis keskkond kus mingil hetkel oli Bleutrade-i aktsia väärtus sammuti 100 satoshit nüüd on see üle 37 tuhande. Et anda võimalus eestlastele seda projekti mitte maha magada siis võimalus liituda on siin.


Räägime natuke projektist endast ja võimalustest sellega teenida. Projekt on ühendamaks kõik krüptomaailma teenused ühte kohta. Ja pakkumaks kasutajatele teenimiseks intresse( stake) kõikide POSi (proof of stake) põhiste valuutade pealt ilma, et peaks kauplemiseks valuuta mujale kandma.
Võimaldamaks suhelda teiste krüpto huvilistega ja mis kõige tähtsam ühendamaks kauplejate massid ühte ja samasse kohta läbi universaalse teenuse mida keegi teine praegu ei pakku. POSWallet keskkond on loodud ümber nende enda loodud krüptovaluuta mille lühendiks on POSW mida ei saa kaevandada nagu bitcoini aga saab teenida stake . seda valuutat loodi 250M mida enam juurde ei looda sellest üle 40 miljoni müüdi eelmüügis läbi. Seda on jagatud ka tõlke reenusteks ja promo kampaaniateks nii, et umbes 42 miljonit on ringluses. Selle 42 miljoni pealt teenivad selle omajad intresse ehk stake compund 1% aastas iga kord kui lahendavad bloki. ja selle omaninud teenivad dividende 1% kuus uute tulevate teenustega on võimalik teenida rohkem. Seda valuutat saab kulutada kekskonnas loodud teenuste ostmiseks ja kasutamiseks , tulevikus ka toodete ostmiseks .
Teiseks teenimise võimaluseks on varsti välja tulevad aktsiad. Aktsiad müüakse välja ja iga aktsia omanik saab dividende vastavalt oma osale selle pealt palju Keskkond tulu teenib. Keskkonna tulu allikateks on reklaam. ja 0.2% iga kauplemise tehingu pealt mis tehakse ja tulevikus ka toodete müügi pealt teenitav kasum. Keskkond on viimasel ajal välja tulnud otsest suhtlemis kanalitega mis on kasutajate arvu veelgi tõstnud ja on mugavadnud probleemide lahendamist.


Siin on siis POSWallet keskkond
ja siin siis otsene suhtlus kanal Slack kui soovid rohkem infot ja otseselt suhelda arendajtega või supportiga

kui kellegil on rohkem küsimusi siis võib julgelt küsida teemas ja ka emailile kirjutada kui on soovi isushu@gmail.com

Taavi
Postitusi: 1611
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Viskasin kodulehele kiire pilgu peale. Absoluutselt mitte mingisugust infot, et kes, kus, mis jne. Kahtlane on ka see "aktsiate" jutt. Kas tehakse crowdfunding kampaania ja müüakse ettevõttes reaalselt osalusi ehk saad omale pangakontole mingid aktsiad või on tegemist selle lähenemisega, mida petuskeemid kasutavad, et sul on "aktsiad", mis tegelikult juriidiliselt mitte midagi ei tähenda?

Puhtalt totaalse infopuuduse tõttu kodukal, ütleks, et kahtlane ettevõtmine.

lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Aktsiate süsteem võeti praegu maha, kuna nad ütlesid, e vaja rohkem läbi mõelda seega tagastasid nad raha müüdud aktsiate eest. Infot tegijate kohta lisatakse saidile vaikselt, mõned panustajad, hindavad oma privaatsust ja ei soovi infot jagada, aga kõikide osalejatega saab suhelda slackis küsida neilt infot.

Aktsiad osalused on väga suhteline asi jah praegu isegi on petuskeeme liikvel mis pakkuvad sulle õhku. Aga näiteks üks teine Krüpto vahetus Progamm, mis on paar aastat tegutsenud neil on kah nn aktsiad või siis osalused. Mille alusel antakse iga 12 tunni tagant nende omanikele vastav % lehekülje tulust. Tulu saab kohe välja kanda kui soovitakse.

Krüptomaailmas on asi erineva ja rohkem riski. Seal ei ole sellist asja, et riiklikud süsteemid hoolitsevad sinu eest või nende abil on võimalik kaotatud raha tagasi saada. Inimene teeb otsuse seega võtab ta riski internetis investeerimine ei olegi laie tarbe kaup mida igaüks osta võib see jääb ikka arukate inimeste pärusmaale.

Ma olen krüptomaailmas nüüd pikemat ega tegutsenud ja enamasti tunnen petuskeemid ära ja väikese potentsiaaliga programmid sammuti ära eks ikka alguses katse eksituse meetodil ja jälgimise meetodil.

Vaatmata sellele, et lisasin oma refferal lingi mille eest liitumise eest saaks umbes 2500 satoshi väärtuses POSWsid ei tulnud ma seda programmi siia müüma vaid tutvustama inimestele kui investeerimis võimalust. Ise ostsion detsembri lõpus 40 euri eest valuutat ja nüüd on selle väärtus 5 kordistunud ja veebruaris sain esimest korda dividende. Valuuta omamise pealt.

Postituse tegin selleks, et soovijad saaksid teha otsuse kas nad julgevad riskida või mitte ja samas ka populariseerida teiste krüptorahade kasutamist eestis ja võipolla suurema arutelu loomist kuna Bitcointalki foorumi eesti sektsioon on väga tühi.

Inimene kes tahab investeerida peaks kaubaga tutvuma, kui ma investeerin siis teen tavaliselt mitmeid päevi uurimistööd, mitte ei tee otsust alles arenemis järgus oleva kodulehe pealt. Kui esmakordselt investeerisin POSWalletisse siis oli see koduleht veel hullemas olukorras arendajaid ei olnud kuskilt kätte saada,aga a nägin idees potendsiaali. Kaup mida nad müüvad ei ole raha teenimine kaup on keskond Krüptohuviliste jaoks raha teenimise võimalus tuleneb selle populaarsusest nende kaitseks võin öelda, et nad ei ole selle ajajooksul ühtegi ahnuse märki näidanud ja nende raamatupidamine võib olla algeline aga siiski lahtine ja nad tegutsevad päevast päeva uute lahenduste poole nagu mobiili rakendused ja tooted mida saab osta POSW coini eest esialgu tulevad need vanity tooted ja iga liige saab anda soovitusi, ma olen soovitanud julgelt ja võin öelda, et üle 50% minu soovitustest on täide viidud. Praegu nagu nad ütlesid on nende prioriteediks turvalisus ja kasutaja privaatsus.

Krüptomaailma turul on ka teisi väga häid programme mis on veel alg faasis ja programme mille sirgumist olen pealt vaadanud julgemata investeerida kogemuste puudumise tõttu. Seega soovitaks eestlasel ajaga kaasas käia ja realiseerida võimalusi.

lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Viimati kui siia Postituse tegin, mis oli 23 veebruaril üritasin Rahafoorumlastele tutvustada perspektiivikat investeerimis võimalust. POSW coini. Tolle hetkel oli POSW coini hind 238 staoshit tükki eest. Nüüd kui pea poolteist kuud on möödas on hind tõusnud 2200 satoshi peale ehk umbes 9 kordistunud, see tõus on toimunud vähem kui nädala jooksul peale seda kui POSW lasi välja androidi äppi ja oma iskiliku kauplemise platvormi. Kuigi praegu on POSW väärtus tõunud 24 korda tema kõige madalamast väärtusest on veel suuremad tõusud ees kuna Admistratiivil on teatada veel uudiseid ja uuendusi mis on tulekul. Tõuseb hind veelgi. Seega mõtlesin, et teen veel viimase kutsungi eestlastele kes soovivad investeerida tuleviku projekti, sest igapäev hind tõuseb eile oli hind veel 1000 satoshit. Kui kellegil on küsimusi siis võib julgelt küsida nii minult kui ka liituda kommuniga Projekti Slackis ja liituda projekti endaga siin , Sammuti olete oodatud liituma Enda slacki kommuniga eestlastest Krüptoraha huvilistele siin

Igas projektis on skeptikuid ja kõik projektid ei ole 100% kindlad nagu ei ole ka see projekt aga sellega on võimalik teenida. Kui ma praegusel hetkel teeks oma investeeringud rahaks saakin oma panustatud tulu 22 kordselt tagasi, Projekti algsete toetajate seas oli ka neid kes tegid oma tulu juba rahaks kui nende investeeringud oli 8-9 kordistunud, seega iga üks võib teenida õigeid otsuseid tehes. Krüptorahadega investeerimisel on risk suurem aga teenimise võimalus kordades suurem. Aga isegi mainstream investeerimised kinnisvara, aktsiad, positsioonid ja osalused ei ole riski vabad ja neil on vähem kontrolli oma finantside üle.

lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Nii POSW coin on hoos praegu kõige esimestel investeerijatel on võimalik välja võtta 70-50 kordne kasum, need kes liitusid 2 nädalat tagasi on võimalus välja võtta 9-12 kordne kasum. Praegu ei ole veel hilja investeeringuid teha. Arendajate plaan on selle aasta lõpuks pragust hinda veel tõsta umbes 12-15 korda. Viimase postituse kirjutamisest saati on POSWalletiga liitunud 2000 uut huvilist ja investeerijat, nendest umbes 10 on investeerijad kes on investeerinud 100 tuhat või rohkem dollarit.

Vahepeal hiilis turule veel teine superstaar PIVX coin mille esmane kauba märk on privaatsus ja teiseks mobiilsus. On suutnud saavutada 2 dollari vahepunkti, Nagu ka POSW kasvab PIVX kindlasti veel ja või selle aasta lõpuks olla väärt 10 dollarit. Olin POSWga nii seotud, et magasin selle võimaluse maha. Kui lahtist raha saan siis investeerin natuke ka PIVXi ja hoian silmad lahti uute projektide suhtes, seal liigub tohutult Pettusi eriti viimasel ajal kui pikalt maganud DASH coin hakkas tõusma ja LITE ja DOGE COIN tegid kõva tõusu läbi.

lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Uudised: POSW coini turumaht on kasvanud 9 miljoni peale ja algne väärtus 180 kordistunud, selle aast plaan on veel vähemalt 5 5 korda hinda tõsta, ja see on meelitanud suur investoried pardale. Varsti loodetavasti lisatakse ka Tuntud vahetus keskkonda ja see aitab veelgi tõusule kaasa. Veel eestlaste hulgas kui on huvilisi siis nüüd on viimane aeg suurema kasumiga pardale hüpata.

Taavi
Postitusi: 1611
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kuidas see väärtus tõusnud on? Kas tõesti vabal turul ostu-müügi nõudlus on nii palju kasvanud, et rahvas ostab sellise hinna eest neid? Mille vastu seda vahetada saab ja mida selle eest osta saab?

lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Väärtust on tõstnud, esiteks võimalus teenida dividends Projekti kasumist. Samas väärtust on tõstnud inimeste visioon projekti tulevikku. POSW coin kui valuuta on lihtsalt üks väike osa projektist. POSWallet kui projekti kese üritab luua infrastruktuuri ja ökosüsteemi, kus esmaseks kauplemis vahendiks saab POSW coin. Müües selle eest tooteid ja teenuseid . Praegu on projekt väga algus järgus ja hind on endiselt odav. Aga areng toimub praegu tegeletakse riistavara rahakoti välja arendamisega ( või õigemini tellimisega bitcoini riistavara rahakotide tootjalt, et need oleks kohandatud POSW coini jaoks). Hind kasvas selle pärast kiiresti, et Üks investorite seltskond indoneesiasts investeeris nädalaga 2 miljot dollarit ja see tekitas ajutise boomi, kus inimesed nägid valuutat tõusmas ja ostsid seda kah, lootes saada kiiret kasumit. Loomulikult kahe nädala möödudes mull lõhkes ja POSWcoini väärtus lõi uue aluspõhja 7000 satosi peale mis on 70 korda algsest väärtusest ja nüüd liigub vaikselt ülespoole kus selle väärtus on 10 000 satoshit. Kuni projekt laseb välja uusi võimalusi ja avavad oma epoe, kus neid saab kulutada siis hind tõuseb. Nagu ikka sellised projektid on pikaajalised investeeringud. Samas tõstab väärtust ka see, et projekti loojad korjavad vaikselt Valuutat turult kokku, et jätta ringlusesse väiksem summa, et hind tõuseks. Sama mõtte peale on tulnud ka mõned algsed investorid, et oma epoes pakkuda tooteid POSW coinide eest. krüptoraha turul määrab hinda suuresti see, mille peale valuutat saab kulutada ja kui palju valuutat turule ringluseese lastakse. Ise peaguse seisuga olen oma algse investeering 10 kordselt välja võtnud ja ülejäänud jätnud projekti lootes aasta või kahepärast suuremaid kasumeid.

Taavi
Postitusi: 1611
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas Taavi »


lumos
Postitusi: 94
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: Kryptoraha ja POSWallet.

Lugemata postitus Postitas lumos »

Jah! Nagu näed on hind vahepeal langenud, Kuna 4chan foorumis alustati. FUD(Fear, uncertainty and doubt) kampaaniat, essmärgiga viia hind alla, et suured Vaalad nagu neid nimetatakse saaksid odavalt Kokku osta. Mõned on üpriski paanikasse satunud eriti need kes ostsid kui väärtus oli tema kõrg hetkel. Algsed olijad üritavad kah turgu kokku osta. Kuigi tundub, et Marketing gruppil ja Suppordil on raskusi manageerida ja suhelda, üha kasvava massiga kellest suur osa on trollid ja küsivad tundide viisi samasid küsimusi. Kuigi hinna languse hea koht on see, et nüüd on see tastunud enamvähem normaalsele tasandile, kus haibiga kaasa minejad on lahkunud Ja jäänud enamasti need kes näevad projekti potentsiaali või need kellel ei ole kasulik lihtsalt oma investeeringuid eemaldada. Siin on selle aasta ROADMAP

Vasta