1. leht 1-st

Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 06 Juun 2017, 00:23
Postitas lumos
Tegemist on siis eesti firma poolt loodud Krüpto ja bloki ahela põhjal loodud projektiga Tutvuda saab lähemalt siin https://polybius.io/. Mõtlesin, et investeerin natuke, olen investeerinud rohkem kui 10sse ICO projekti ja kõik on seni kasumis. Plaanin nagunii investeerida aga mõtlesin, et küsin ka teiste arvamust.

Re: Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 08 Juun 2017, 19:56
Postitas roland1004
igati asjalik projekt . Kindlasti investeeri . See on nende poolt teine projekt juba , ja esimeses projektis ma osalen sammuti .
Sealt olen teeninud üle 7 Bitcoini aastas.

Re: Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 08 Juun 2017, 21:48
Postitas lumos
Mis esimene projekt oli? Tahaks näha mis sellest saanud on ja kui suuri kasumeid nad suudavad genereerida. Ostsin aprilli alguses 2000 TAAS tokenit 0.8 dollarit tükk nüüdseks on hind 2.5. Krüpto maailmas mind enam ei rahulda sellised 20-30% tootlused aastas. Praegu on saadaval mitmeid ICOsid, seega pean tegema valiku. Oleks tore küll eesti projekti investeerida aga puhtast patriotismist seda ikka ei teeks.

https://coinmarketcap.com/assets/taas/

Re: Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 08 Juun 2017, 22:29
Postitas roland1004
miks oli ? See projekt on täijes elujõus
https://hashflare.io/r/B2BD80CE

Re: Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 09 Juun 2017, 12:36
Postitas lumos
Huvitav! Tore, et eestis hakkab Krüptovaluuta ja Blokiahela teenused ja projektid levima. ICO projekt tundub üpriski pikk samm, kui alustati lihtsalt pilve kaevandus teenuse pakkumisega.

Tänud, nüüd vähemalt tean, et täitsa rohelised nad ei ole. Panen siis natuke pappi sisse eks näeb

Re: Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 17 Juun 2017, 13:38
Postitas maugel
Viskame aga pappi sisse...

Kiirelt kirjutades, siis on tegemist nö "pangakontoga", kuhu loodetakse kokku saada 50 miljonit ning alles SIIS hakatakse mõtlema, mida selle rahaga tegema hakatakse.
"Dividende" lubati ka maksta alles 2019a.

Re: Polybius Foundation, mida arvavate?

Postitatud: 17 Juun 2017, 23:54
Postitas lumos
Mitte panga kontoga paid pangaga. Ja oma investeeritud raha eest sa ei saa sinna panka raha vaid selle eest saad Tokeneid, mis on nagu aktsiad. Mis koguvad väärtust vastavalt turule ja sellele palju See krüpto pank tulu teenima hakkab. Isegi kui see krüpto pank ei teeni mingisugust tulu aga nad seavad üles infrastruktuuri siis võib Token ikkagi väärtuslikkuks muutuda. Ise ei soovita suuri summasid panna kuna tundub, et projekti osaliste arv on Üpriski väike. Praegu suutel krüpto projektidel on meeskonna suurus 10-50 inimest