Eestlaste loodud jalgpalli statistika veebisait.

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
StatisticsDice
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Mär 2018, 11:05

Eestlaste loodud jalgpalli statistika veebisait.

Lugemata postitus Postitas StatisticsDice »

Tere,


kuna tegemist on spordi panuste teemaga, siis ehk ei ole see postitus siin üleliigne.

Nimelt oleme juba pikemat aega ehitamas jalgpalli statistika ja panustamise saiti. Tegemist ei ole bookmakeriga ja me ei võta vastu panuseid, vaid anname panustajatele vahendi tegemaks paremaid ja kiiremaid otsuseid. Peamine kasutegur hetkel on niiöelda live statside osa, kus me kuvame enamus liveis olevate mängude kõiki statistilisi näitajaid. Eriti kasulik on see hetkel, mil liveis on palju mänge ja muidu peaks neid ükshaaval läbi klikkima. Live lehel saab mänge sorteerida statistiliste kategooriate järgi, võrrelda näiteks esimese ja teise poolaja statistikat või näiteks võrrelda mängu, kus on käimas 65 minut...hetke statistikat ja viimase 15 minuti statistikat. Hetkel lisame ka filtrit, mis laseb sul eemaldada statistika blokke, nagu näiteks kornerid ja rünnakud ja jätta alles ainult löögid ja ohtlikud rünnakud. Uus filter laseb kuvada näiteks ainult mänge, kus mängitakse viimast 25te minutit. Samuti hakkame kuvama koefitsiente..opening odds, closeing odds ja live odds ja liinid on salvestatud ja saab jälgida koefide muutumist nii enne mängu kui ka mängu ajal.

Sait on kasulik ka niiöelda pre game panustamiseks, panuste researchiks. Nimelt on meil statistika databaasi kogutud juba mõni hooaeg ja saab võrrelda kiirelt tiimide viimaseid mänge, omavahelisi mänge ja näiteks mänge samade tiimide vastu. Lähiaja lisame ka suurematele tiimidele ja liigadele Facebooki ja Twitteri feedid, et leida kiirelt lineupid või näha, mis olukorras on väljak, kuidas on ilm jne.

Lisaks saab tiimidele ja mängudele lisada kommentaare ja lisada lemmikutesse, kui mäng algab, tõuseb ta live mängude lehel automaatselt lemmikutesse ja saad kohe mängule tähelepanu pöörata.

Lisaks oleme saidile kohe kohe saamas telefoni äppi! Sellel lisanduvad ka notificationid! Ehk siis, kasutaja saab ise kirjutada enda jaoks valmis kriteeriumi, mille täitumisel saab ta notificationi. Näide: Kodu tiim closeing koefiga 1.5 või alla - saavad esimesena värava sisse - mängida on veel rohkem kui 60 minutit - kodu tiimil on lööke 60% rohkem ja nurgalööke 70% rohkem.

Saidile tuleb veel uuendusi ja muidugi kuulame hea meelega ära kõik ideed uuenduste ja lisade osas.

Saidil on olemas ka tutorialid abistamaks aru saada, mis mida tähendab ja kustkohast mida leida. Hetkel tegeleme ka uue avalehega ja parema disainiga, ehk siis sait muutub palju kasutajasõbralikumaks.

Samuti, lugesin siin natukene affiliate osa...pakume ka affiliate diile inimestele kellel on oma veebilehed olemas ja traffic võib olla huvitatud meie saidist. Muidugi ei pane kätt ette, kui keegi tahaks proovida just selle saidi jaoks teha spetsiaalset lehte-turundust.

Link saidile: bit.ly/statisticsports

Vasta