Investeerimine

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Tauri Reinike
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Veebr 2021, 12:01

Investeerimine

Lugemata postitus Postitas Tauri Reinike »

Tere,

Tulin uurima targematelt investeerimise kohta. Ise olen alaealine ja sooviksin tegeleda investeerimisega. Probleem sellest, et ma ei tea kuidas alustada, kuna eirti suuri võimalusi pole. Ise mõtlesin alustada krüpto rahadega, aga kóik kohad kus neid ostetakse ja müüakss on 18+. Sooviksin alustada ka vãikeste summadega, näiteks 10€. Kas ültse on võimalik investeerida alaealisena? Kui on siis kuidas? Ja kuhu võiks investeerida?

Ette tänades.☺️
Taavi
Postitusi: 1072
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Investeerimine

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Krüptoraha ja investeerimine reeglina samasse lausesse eriti ei sobi. Seal oleks ilmselt asjakohasem sõna kauplemine või spekuleerimine. Soovitaks alustuseks võtta näiteks raamatukogust mõni kohalik investeerimise teemaline raamat ja see läbi töötada. Saad mingid põhiasjad selgeks ja veidi parema pildi ette, mis see investeerimine on ja milliseid võimalusi on selleks. Siis juba lihtsam sealt edasi hakata mõtlema.

Investeerimisega on alaealisena jah pisut keerulisevõitu see protsess. Samas julgen pakkuda, et ilmselt on parema "tootlusega" sellises vanuses investeerimise asemel see, kui keskendud oma tulu teenimise võimekuse tõstmisele. Ehk siis panustad oma teadmistesse ja oskustesse, et oleksid võimalikult väärtuslik töötaja või edukas ettevõtja. Siis on hiljem ka rohkem, mida investeerida.
Tauri Reinike
Postitusi: 2
Liitunud: 12 Veebr 2021, 12:01

Re: Investeerimine

Lugemata postitus Postitas Tauri Reinike »

Aitäh, vastuse eest!
Vasta