Betting-strategy O/U 2,5

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas pippen »

hmm...sain teada, et ka u/o 3,5 on jalgpallis levinud...ja muidugi nii, et panus oli tehtud arvestatud 2,5-ga...ise veel imestasin, et statistika järgi on ideaalne over 2,5 mäng tulemas aga koef. on 2,05... loodan et siis kell 14-st hakkavad Fremi ja Kobenhavni mängus võrgud sahisema :lol:
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Päris levinud ta küll ei ole. Kuigi peab tunnistama, et paljud bookied pakuvad võimalust endal valida, mis line'i soovid. Alates 0,5'st lõpetades 3,5-4,5'ga :)
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Tulemused:

Brasiliero League A Fiqueirense Atletico Mineiro O 2,5 1,75 1,00 (2:1) :D
Brasiliero League A Santos Juventude O 2,5 1,63 1,00 (1:0) :oops:
MLS LA Galaxy Colorado O 2,5 2,16(value) 1,00 (3:1) :D
MLS Houston Salt Lake U 2,5 1,85 1,00 (4:3) 8O
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas pippen »

Mandavoška, kuidas tulemused on? Mul oli see nädalavahetus oma edasi arendatud strateegiaga küll super edu, 19-st sai 15 täppi pandud, jube mõnus oli livescore'i jälgida...panustasin siis triobetis, siin kokkuvõttev exceli tabel (summad ikka EEKides):
Pilt
tundub, et point ongi võimalikult paljudes panustes, siis väheneb üllatustulemuste mõju ja keskmine (oodatud) tulemus pääseb rohkem esile.
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Oi jeesuke, ma siis nüüd tagasi...Oli igast toredaid sekeldusi enda raali ja viirustega, mis eemaldasid mind nüüd vist juba (mitmeks) kuuks kübermaailmast 8O

Igast andmed ja asjad on läinud, nii et...eks ma ürita jätkata sealt, kus pooleli jäi...pos. on kogu asja juures see, et Euroopa liigad on juba piisavalt palli patsutanud :)

P.S : ilus hitrate selle 19 mänguga
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Nonoh...iga kuu aja tagant vist pistan enda nina siia ja julgustan ennast proovima edasi 2,5e :D

Ei tule vist midagi sellest välja...võib-olla mõni hea inimene laseb ise edasi (kel tahtmist jagub)?

Kui ei, siis ei....vajub see minevikku :)
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Minevik, minevik, minevik
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Mul on pikemat aega olnud plaan teha üks betting-strategy challenge. Ja seda just over/under teemal. Kui keegi ei pahanda, siis teeks väikese statistika siia teemasse, endale arvepidamiseks ja võibolla on teistelgi huvitav jälgida :)

Selle statistikapõhise mudeli kohta, mida siin on proovitud on mul oma arvamus, see ei tööta jalgpallis, eriti kui väiksemad liigad nagu norra-taani-soome kaasatud. Teoreetiliselt võiks see väga edukalt toimida, kui oleks kõigi kasutatavate liigade kohta väga hea tasemega eksperdid, kes igaüks suudaks sellest statistilisest keskmisest välja selekteerida niiöelda mustad lambad, mängud, kus mingil erakorralisel põhjusel suure tõenäosusega statistika petta saab, põhjuseid võib palju olla, motivatsiooni erinevusest kuni kehva platsini või lumetormini! See aga oleks kohutavalt ajamahukas ja eeldaks, et nad oma oskusteavet heast südamest kõik kingivad, ühesõnaga ajakulu ja teenitava tulu suhe oleks kaheldav :)
Ma mõtlen natuke oma süsteemi reeglid läbi, et tegu ikka strateegiaga oleks ja teen proovi, see nädalavahetus vist on liiga lähedal aga hiljemalt järgmisel alustaks. Kõik betid teen reaalse rahaga, alustan 1000 eurose ''pangaga'' ja lõppeesmärk oleks see kahekordistada. Eurod sellepärast, et kasutan enamasti eurodes arveldavaid bookiesi, eksperimendi võib ebaõnnestunuks lugeda kui mingil hetkel langen alla 600 euro. Mingi 3-10 mängu nädalas, vastavalt sobivate mängude hulgale ja peaks minu arust reaalne olema enne jalka EMi eesmärk saavutada :twisted:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Taavi »

No head põrumist sulle. Kindlasti jälgime huviga.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

soojenduseks :twisted:
over 2.5 @ 2.52 Eesti-Kanada 1/10 (10 eurot)
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Rõõm näha, et keegi üritab midagi kokku klopsida. Igaljuhul edu sulle raha teenimisel. :)
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Kanada vedas alt, ise arvasin, et 1-1 on see skoor mis võib saatuslikuks saada :)
Vähemalt meie poiste kindel võit ja seda ei juhtu just tihti!

alustame siis uuesti soojendusega, panused endiselt minimaalsed, see nädalavahetus midagi eriti head silma pole jäänud, bundesliga oli üks väga hea mäng over 2.5 aga kohe ei panustanud ja nüüdseks on 1,90 langenud 1.65 juba...

niisiis

29.03 16:00 JK Nõmme Kalju - JK Vaprus Pärnu over 3 @1.60 10 (1/10) triobet
3-0 on väga võimalik skoor mille puhul on bet void aga ma loodan, et kalju selle vooru telemängus ületab end ja tuleb suurem võit, vapruse ründesse eriti ei usu aga kasvõi üks õnnega saadud värav oleks väga abiks!

29.03 16:30 Werder Bremen - MSV Duisburg over 2.5 @1.55 10 (1/10) triobet

werder on loomulikult legendaarne over 2.5 meeskond aga viimasel ajal on neil tõsiseid raskusi skoorimisega, kui just see ulmeline 6-3 kaotus Stuttgardis kõrvale jätta, seega 1.55 tundub üsna kahtlane, aga nagu me kõik teame on see vaid aja küsimus millal werder ''bounces back'' ja minu arust juhtub see kahe-kolme lähima mängu puhul, väga suure tõenäosusega just täna, 3-0, 3-1 on skoorid mis mulle reaalsed tunduvad, ajalooliselt on neil tiimidel muide tavaks skoor 5-1, näis :twisted:
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

15:30 FC Groningen - FC Ajax Amsterdam over 2.5 @ 1.50 bet365 2/10
16:00 SS Lazio - Siena under 3.5 @ 1.31 betfair 2/10
16:00 Genoa CFC - Torino FC under 3.5 @ 1.31 betfair 3/10
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Jätkame, oma strateegia puhul toon nüüd sisse oma meetodi kaotatud mängude vähendamiseks :)

.. jätkame siis see nädalavahetus:
19.04 19:00 AS Roma - Livorno over 2.5 @ 1.70 betfair 3/10 CS 2-0 (ei olnud aega jahtida aga kindlasti oli parem koef. saadaval)
20.04 15:30 Ajax Amsterdam - Heracles Almelo over 2.5 @ 1.37 !!! :o expekt 2/10 CS 2-0
20.04 19:00 KAA Gent - Club Brugge KV over 2.5 @ 2.02 betfair 2/10 CS 1-120.04
20.04 21:30 Torino - Inter Milan over 1.5 @ 1.42 betfair 7/10 CS 0-1
20.04 20:00 Racing Santander - Real Madrid over 2.5 @ 2.20 betfair 2/10 CS 1-1
20.04 22:30 Porto - Benfica over 2.5 @ 2.4 betfair 5/10
20.04 22:30 Porto - Benfica over 3.5 @ 2.4 betfair 1/10
CS 2-0/1-1
23.04 02:10 Boca Juniors - UA Maracaibo over 3.5 @ 1.55 nordicbet 6/10 cs 2-0/3-0
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Täna Hollandi special :twisted:
05.05 21:15 Ajax Amsterdam - SC Heerenveen
over 6.0 @ 7.440 1/10 10bet
over 3.5 @ 2.2 6/10 betfair
CS cover 2-1, 3-0
lihtsalt ääremärkusena, et mul on correct score betid tehtud oma lõbuks
5-1/6-0/6-1 36.00/81.00/81.00
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas pippen »

Unistus kirjutas: NYYDSEKS POLE MUL ISEGI KAHJU 6ELDA KUST SELLE SYSTEEMI SAIN, KUI TEIL LEIDUB 200$ SIIS ANDKE MINNA, YTLEN ET TOIMIB.

unistus.betsports.hop.clickbank.net/


Vahepeal läkski nagu foorumis igavaks, nüüd jälle huvitavat lugemist, dramaatika ja õnnelik lõpp, mingi hetk seal laenude ja Eestist kadumise koha peal tundus, et IXI äkki kirjutab :mrgreen:

ok nali naljaks...mõtlesin tglt, et ei hakka eestlaslikult kohe vinguma, aga ei saa vait ka olla, äkki mõni ullike tormab kohe su jutu peale ostma.

ja ära nüüd mu küsimusi isiklikult võta ja solvu, nagu mõned teised siin. lihtsalt paar asja tahaks selgeks teha:
1) sa ütled, et sul pole kahju öelda, kust sa süsteemi said. sellest 200$ teenid sina ju 100$??? selge et sul on pigem kasu kui kahju. arusaamatu on see, et kui sa miljoneid teenid, siis miks sa clickbanki kaudu väikeste affiliate tasudega enam mängid. või miks üldse peaks keegi miljoneid teenivat süsteemi 200$ eest teistele müüma?
2) mõni screenshot pika jutu vahele oleks jube tore näha, pilt räägib ikka rohkem kui 1000 sõna ja jutumehi me oleme liiga palju näinud.

sellised minu arust loogilised mõtted tekkisid, tahaks neile loogilisi vastuseid ka ;)

P.S. selle, kas affiliate lingid siia teemasse sobivad, jätan deathace'i otsustada...
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kuna on selline pisut teistlaadi teema, siis las ta jääb praegu. Kui keegi kindlalt väita julgeb, et tegu scamiga on, mida ma üldjuhul sarnaste lehtede puhul kahtlustan, siis läheb maha.

Iseenesest hea müügilugu vähemalt, aga kahtlustavad nagu need eestlased on, tahaks samuti mingeid tõestusi näha vmt ja see ref lingi jagamine, kust $200 eest midagi osta saab, nüüd küll eriline lahkus pole ;)

Kui sul kahju pole, jaga parem neid mõtteid, et kuhu ja millal panustada jmt...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Rõõm on näha, et vähemalt ühte meest pole raha lolliks ajanud ja ta on suuteline tegelema ikkagi maiste asjadega ja käima lihtlabaste inimeste foorumites - kinnitan, et see oli täiesti sarkasmivaba lause :)
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Amm. Täitsa huvitav tundub asi, aga siiski ei ole lihtne uskuda, et kaotamise tõenäosus on väike. Nagu öeldakse, pall on ümmargune ja erinevaid faktoreid mis võivad mängu tulemusi mõjutada on ju sitaks palju. Siis hakkaks ma seda juttu uskuma kui ma näen siin järjestikku vähemalt 10 panust mängudele mis on tulemas ja mille tulemuseks on reaalselt ka võit.
PiltPilt
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas pippen »

ma nüüd uurisin netis selle kohta ja katsun nüüd ühe näite tuua, katsuge kaasa mõelda :) . unistus vaata, kas ma sain õigesti aru ja paranda mind, kui vaja. ja sorri, kui väga puusse panen:

- põhimõte on, et tehakse kuni kolm järjestikust beti, esimese võiduni. kui kolmas kaotab on loss ja alustatakse otsast.
- bet'id kasvavad progresseeruvalt, et saada kätte eelmis(t)e beti(de)ga kaotatud raha + soovitud võit.

Võtan selle kossuseeria 79-1 näitena. Algbet'iks on alati 100 EEK ja koef. 1,5 (foorumite järgi pidid olema selle süsteemi mängudel 1,5-1,6 keskmised).

1) 79 võitu x koef 1,5 = 3950 EEK kasum (11850 brutovõit - 7900 panustatud raha)
2) 1 loss tähendab, et esimene bet oli nagu ikka 100, mis kaotati.
Edasi tõsteti panus 300 peale, võidu korral oleks saanud 300 x 1,5 = 150 puhaskasum (sisaldab 100 eek esimese beti kaotus + 50 eek soovitud võit).
Edasi tõsteti 900 peale, oleks saanud 900 x 1,5 = 450 puhaskasum (sisaldab eelnevaid kaotatud bet'e 100 eek + 300 eek ja soovitud võitu 50 eek).

Seega see üks kaotatud bet läks maksma 100+300+900=1300 EEK

Vaadates, seda 79-1 seeriat, siis kena kõik:
Tulu: 3950 eek
Kulu: 1300 eek
Puhaskasum: 2650 eek/80 mänguga=33 eek/mäng

Siiamaani ongi asi ilus, aga teistpidi vaadates - ühe kaotuse tagasi tegemiseks peab võitma 26 mängu!!!

See kossuhooaeg läks hästi, aga kui ühe lossi asemel oleks olnud KÕIGEST kolm lossi? Seeria oleks olnud 77-3
Tulu: 3850
Kulu: 3900
Kasum -50 eek


Kokkuvõttes siis 10 järjestikust võitu on väga reaalne, seda enam, et 85% kordadest ei jõuta 3. betinigi. Aga kui ikka loss tuleb, siis lajatab väga valusalt...
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Ok, oponeerin siis Unistusele, neid teenitavaid summasi vaadates (juhul kui need on reaalsed, ei saa kunagi 100% kindel olla, internetti kannatab palju asju kirjutada) tundub küll esmapilgul, et ebavõrdne vastasseis aga eks lugege ja otsustage ise.

UNUSTAGE ära need 'free guaranteed money'' süsteemid, eriti need, mida reklaamitakse teleturu taolise soustiga ülevalatult internetis, kui kellelgi oleks selline REAALSELT töötav süsteem, tal ei oleks vaja seda mingi näruse 200 taala eest netis müüa oma kehva kujundusega veebilehel. Kui toimiv süsteem eksisteeriks, siis oleks bookied lähima paar aasta jooksul pankrotis või vähemalt oleks NBA ja MLB koefitsiendid pea peale pööratud mõnede mängude puhul ;)
Eriti ohtlikud on süsteemid, kus tehakse suuri panuseid madalatele koefitsientidele ja täiesti hullumeelne variant on see nagu Unistus promob, et kui tuleb kaotus siis lihtsalt tõstke süsteemi järgmise beti panust ja kui ka see kaotab tõstke järgmist etc. Me ei kuule just liiga tihti edulugusi kasiinodes Martingale'i proovijatest, idee on täpselt sama. Neid süsteemipakkujaid on kõik kohad täis, kes pakub ''kokkuleppemänge koefitsiendiga 10+'', kes pakub lihtsalt, et tal on kuskil lauasahtlis meeskond eksperte, kes suudavad ROI 180'ga ennustada kõike, Inglise premier leaguest kuni Jaapani naiste softballi 3nda divisjonini. Nende teiste puhul on asi lihtne, ok, teete mõned panused.. kas 100, 1000 või 10000, vastavalt oma ahnusele ja näete ise, et ei ole see asi nii lihtne ja raha tagasi teile ka ei maksa, selle asja nimi on õppemaks ja sellisena seda kuludesse arvestategi.

Sellist pläma, et bookied teavad 85% tulemust ette võid oma vanaemale jutustada unejutuks, eriti vale on see väide jalka puhul, kus neil on ainult statistika, vigastused ja üldine teoreetiline situatsioonikeskne motivatsioon abiks, või peab keegi reaalseks, et enne iga mängu bookied küsitlevad ja motiveerivad kõiki mängijaid personaalselt? Statistika+juice, mis nad igalt turult arvestavad on täiesti piisav house edge tavalise punteri ees, neid ei huvita mängu lõpptulemus, seni kuni nad suudavad oma ülesandega hakkama saada, see jääb sulle koduseks nuputamiseks, mis on bookiede ülesanne...
Loomulikult on neil tohutult rohkem infot ja võimalusi suurte ja tuntud liigade puhul, väiksemad ja nurgatagusemad liigad on kerge saak tõelistele bettijatele, seega ei ole mitte mingi probleem leida valuet näiteks eesti liigas, kui sa vähegi mänge käid vaatamas ja põhiliste teguritega kursis oled leiad ikka uskumatuid kingitusi oddsmakeritelt, aga probleem on selles, et sind limiteeritakse väga kiirelt kui sa hakkad seda vähegi suuremate summadega proovima (edukalt). Üsna kiiresti avastad, et need vähesed bookied, kes eesti liigat bettimiseks pakuvad ei ole sinu rahast enam huvitatud.
Päris maha ma küll u(U)nistust veel ei kannaks, kogu see eelnev jutt ei tähenda, et ma arvaks, et süsteemid on saadanast ja nende abil on võimatu plussi jääda, mul on endal siin ju süsteemi katsetus üleval ja tegelikult on mul juba väga pikka aega ''leiutamises'' süsteem, mille target on garanteeritud väike pluss, mis oleks võrdlemisi sõltumatu sobivate liigade ja mängude kalendrist aga ma ei arva, et see peaks kerge ja igale lollile arusaadav olema! See minu variant eeldab, et sa saad süsteemist aru, selle tugevustest ja nõrkustest ja oskad seda kasutada sobival hetkel sobivas kohas ja saad selle eest minimaalse riskiga stabiilse väikese kasumi, naljaga pooles - punteri miinimumpalk. Nendele, kes loodavad, et on võimalik lihtsalt diivanil istudes, loetud emaili põhjal garanteeritud, hiigelvõite kasseerida, on see süsteem ikka kasutuskõlbmatu, ikkagi liiga keerulised ja tülikad kellad ja viled :twisted:

edit: õigekiri on laupäeva hommikule vastav
Viimati muutis Recon Fuchs, 10 Mai 2008, 14:31, muudetud 3 korda kokku.
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Nüüd lugesin juba veidi põhjalikumalt, jätame selle MLB kõrvale, ma ei salli seda sporti ja üldiselt väldin kui vähegi võimalik, pole just erapooletu eks. Küsiks siis natuke täpsemalt NBA kohta? Mis on selline niiöelda harju keskmine odd, mida kasutad? See peab ikka midagi väga madalat olema, kui 79-1 tõi sisse suurte panuste juures alla miljoni eesti rahas? Huvitaks just, mis mängud need siis olid sellised, saad panna kuskilt suvalisest hetkest 10 järjestikust mängu? Ma ise pean ennast selliseks viletsaks kossu capperiks aga mul on betfairis just see 2007/2008 tradeimisest üllatavalt suur profit kossus ja väga palju mänge panustatud kokku, aitaks mind ajalooga järjele, ma tahaks natuke analüüsida oma peas ja statistika käepärast, mis ime meetodiga sealt just need võidukad madalad oddid on selekteeritud, ma mäletan just seda sellest hooajast, et mitmed pikaajalised kossu eksperdid vingusid, et natuke liiga heitlikud tulemused underdogide kasuks kogu aeg.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas pippen »

lugesin kuskilt nba süsteemi kohta, sain aru, et valitakse selline tiim, kellel on tulemas kolm järjestikku mängu võõrsil, teise konferentsi meeskondade vastu? panustatakse selle võõrsil mängiva meeskonna peale ja siis need kolm mängu ongi need 3 bet'i.
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Unistus kirjutas: Be my guest:

Final record for this year's NBA season: 79-1




Number t2hendab kuup2eva.

Ja ausalt 6eldes mul ju siiski t2iest kama, mida arvate, ega ma v2hem sellepoolest ei teeni. Muidugi see polekski ju inimlik, kui keegi ei kahtleks.


Mul viimasel ajal on natuke tegemist olnud ja pole eriti tihti siia vaadata saanud, lausa kahju kohe, siin juhtub ikka põnevaid lugusid :o
Esiteks - tundub, et sul siiski ei ole päris kama. Teiseks - teen siis mina lahti oma betfairi ja värskendan mälu, sealt meenub mulle kui haledad olid see hooaeg Seattle ja Miami, vaatan uuesti seda suurepärast 79-1 ja torkab kohe silma, et üllatavalt suur osa nendest maagilistest võitudest on saadud justkui Seattle ja Miami peale panustades. Mõtlen ''ohoo, eriline äss, sellise recordi juures veel underdogide pealt valuet leida, krt, see vana võiks vist 500-2 ka teha kui ta vaid pingutaks natuke''. Samas hakkab mingi eriti vastik skeptik pead tõstma (kadedus noh), matemaatiliselt ikka üha enam ja enam ebareaalne tundub kogu see värk, tegu on kas suurima sensatsiooniga viimase 1000 aasta hasartmängude ajaloos või siis ... :oops:
Aga aitab jutust, teeme lahti cbs'i ja nba.com ja vaatame seda asja lähemalt!

79-1 unistuses 1114 Seattle won
reaalses maailmas samal ajal: Nov 14 Seattle@Mia Won 104-95 1-8 C. Wilcox (20) E. Watson (6) wohoo..winnah!

79-1 unistuses 1203 Miami won
reaalses maailmas samal ajal: 3 Dec Miami@Utah Lost 101-110 4-13 D. Wade (26) D. Williams (15) C. Boozer (15) eh??

79-1 unistuses 1207 Miami won
reaalses maailmas samal ajal: 7 Dec Miami@GS Lost 113-120 4-15 D. Wade (33) D. Wade (10) D. Wright (17) hmm...

79-1 unistuses 104 Miami won
reaalses maailmas samal ajal: 4 Jan Miami@Dal Lost 89-94 8-25 D. Nowitzki (24) D. Harris (9) D. Nowitzki (10) no luck for miami

79-1 unistuses 109 Seattle won
reaalses maailmas samal ajal: 9 Jan Seattle@NJ Lost 88-99 9-26 R. Jefferson (28) J. Kidd (11) N. Collison (13) GG, Jefferson!

Ah..aitab kah, edasi ei viitsinud, aga umbes sama edukalt tundus veel nii mõnegi tiimiga olevat... no kuidagi ei tule enam 79-1, no ei tule, raisk!
Aga samas ma olen uudishimu kätte suremas, pean vist ikka omale ka ostma, et testida seda imeasja! just matemaatika on seni selliste chase-süsteemidele alati saatuslikuks saanud jube raske on aga midagi arvutada kui sellist udu aetakse, ma ei ole siiani aru saanud kas kossus on siis ainult ML või favpriitidel ML ja underdogidele HC ja kas punkte ka ostetakse, näiteks vahest või alati? Mitme hooaja kasum kaob kui tuleks 3 korda järjest viimases mängus kaotus? Ja ikkagi, miks bookied pankrotti ei lähe kogu selle nalja peale :)
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Ok, asi juba palju selgem kui alguses, kus teada oli ainult uskumatud võitude-kaotuste suhted...
Ma ise proovin selle mr. Morrisoni imeviguri ära sügisel kui NBA algab, ta juba kirjutab mullegi toredaid emaile ja lubas 2.0 versiooni, mis üldse enam kunagi ei kaota 8O
Raha sellise asja eest ei maksa talle siiski (odav idaeurooplase mentaliteet, tean) aga kui vähegi aega saan siis analüüsin siingi natuke seda süsteemi ja veelkord, mul ei ole isiklikult midagi ei Unistuse ega Morrisoni vastu aga lihtsalt minu bettimis matemaatika alased teadmised ei suuda kuidagi uskuda sellist riskivaba teenistust, sorry. Vähemalt enne mitte kuni olen 100% selle süsteemi pulkadeks saanud võtta ja riskid välja arvutanud! Teoreetiline matemaaline risk on alati, isegi 1.01 puhul ja arbitrage surebetis...
Ja ma ei lahmiks skeptikute ja Fuchsi aadressil nii kurjalt, selle kohta ei ole usaldusväärset infot, milline % on punterite hulgas neid, kes bookiede vastu stabiilselt plussis, aga kui see on vaid 1-2% isegi, siis miks ma ei võiks selle vähese hulgas olla, eriti arvestades, et ma suudan ilma süsteemide abita ja suhteliselt kiirustades valitud mängudes vähemalt 0 jääda, äkki mul on omad liigad ja mängud, kus isegi pisike kasum tiksub, noh selline, et eesti elatustaset arvestades lahedalt ära elatud saab. Võib-olla on see nii, võib-olla pole :)
Vasta