Betting-strategy O/U 2,5

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Paide Linnameeskond-JK Kalev over 2.5 @1.72 1/10 1-0 FT -1.00
AS Monaco-Le Havre AC over 2.5 @ 2.05 2/10 cs 2-0
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

8O
Peaks ennast kokku võtma ja selle eksperimendi edukalt lõpuni viima, vihmase suve korral ehk isegi on reaalne.
SilvinJo
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Juul 2009, 00:08

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas SilvinJo »

Lugesin siis täna teema läbi ja päris huvitav oli, olen tänulik, et siia sattusin :D

Kuidas sul enda bettimise süsteemiga läheb Rechon Fuchs? Suvi on ju nüüd läbi.
Wordpress, (X)HTML(5), CSS(3) - see on elu.
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Kahjuks läksid mul mingil hetkel lootusetult segi siin postitatud betid ja muud. Läheks kohutavalt ajamahukaks tagantjärgi hakata statistikat tegema. Mõned asjad tahaks siiski ära märkida, kiirelt üle vaadates tundus, et kahtlaselt palju oli ebaõnnestumisi suuremate panustega (6/10-9/10) samas kui 1/10 ja 2/10 olid päris hea protsendiga, võibolla oleks olnud arukas algusest peale olnud flat stakes süsteem, tundus, et value leidsin tihti üles aga ei usaldanud piisavalt ennast (või meeskondi) ja proovisin ''kindla peale minna'' madalamate koefidega. Üldiselt olen rahul, et vähemalt üritasin, siin küll miskit erilist vastukaja ei olnud enamasti ja see oli ka kindlasti üks põhjus, miks ma laisaks muutusin ja ei viitsinud update teha (kahjuks eestis pole ühtegi bettimise teemalist foorumit :( ) aga kasu oli sellest katsest palju rohkem kui ma arvatagi oleksin osanud, enamusi mänge, mis siin kirja pandud vaatasin vähemalt ühe poolaja, seda nii telekas, streamides ja mõned ka staadionil. Nähtud info meeskondadest on hiljem nii mõnegi krooni ja euro taskusse toonud :)

Kui ma leian aega ja motivatsiooni, siis üritan uuesti nullist aga seekord mingite kindlamate kriteeriumidega mängude valikule, üks idee oleks keskenduda hispaania ja portugali liigadele, mis mul olid ülekaalukalt kõige parema %'ga aga kahjuks on la liga't praktiliselt võimatu telekasse võluda ja udused streamid ei paku pinget. Kellelgi on hispaanias soodsalt korterit üürida, siis oleksin kohe käpp? (H)
Viimati muutis Recon Fuchs, 14 Sept 2009, 04:59, muudetud 1 kord kokku.
mankiboy
Postitusi: 131
Liitunud: 25 Okt 2009, 18:34

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas mankiboy »

Proovisin selle Unistuse süsteemi ära, 20mängu kohta oli ROI 135%
http://dreamhost.com - Alusta oma esimese blogi/lehega. Kasuta WIN339 kupongi, et saada tasuta domeen ja muid soodustusi.
Bet

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas Bet »

Aga näiteks kui on over 2.5 lay siis kui seis on 3 väravat kas siis võit realiseerub. Minu teada kui oleks over 2.5 back siis kolmas värav juba loeks.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas aixi »

Under 2/2.5
Et mismoodi see realiseerub
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Sa paned pool panust under 2.25 ja pool panust under 2.5 EHK kui m'ng seis jaab 2-0 võidad pool panust. Et panus fully võotev oleks peab mäng jääma 1-0 või yldse 0. hope that makes sense
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas aixi »

Ja kui 1-1 siis ka pool panust või
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Betting-strategy O/U 2,5

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Just.. vahet pole kas seis jääb 2-0 või 1-1, panustad ju kogusummat. Seega jah siis ka pool panust.
Vasta