Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
IXI

Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Et, siis ise panustan kasutades triobeti lehte.. kuna see praegu üldse absoluutne lemmik.. Pokkerit pmst ainult seal mängin ja vahest tuleb isu paar BJ kätt teha siis saab need kaa seal ilusti tehtud...

Panustan põhiliselt jalkale (Kui võimalik siis inglise liigadesse), tennisesse ja vahet harva golfi ja kossu kaa.. kuna neist ei tea midagi eriti :oops:
Kuidas panustan? Olen niivõrd kuivõrd jalkaga ennast kursis hoidnud viimasel ajal ja üldse nendest neljast vähemalt kindlasti jalka vastu tunnen huvi kaa kõige rohkem.. Milan ikka kuskil mängib siis võib sinna kohe topelt panuse teha kuna see % et nad võidavad on ikka suht suur (kahjuks on ainult koefid suht madalad ka tänu sellele) PS Milan muidu absoluutselt ei meeldi tegelikult..
Tennisega üritan kaa nii palju kui viitsimist on kursis olla..

Ja viimasel ajal ka MMi sportlastele panustanud..

Üldiselt kui ei tea millega tegu on... siis olen riskinud kas nii, et ürleme koef on 1,65:4,25 Siis nagu selle väiksema koefi kasuks või siis kui suht võrdsed nagu ntx 1,85:1,85 siis pannud tunde järgi :D nagu loto 50:50 MIINUS MAKSUD :D

Aga jah huvitav on .. kusjuures ega päevad läbi ikka panustades saab juba targemaks spordis natuke.. näed ikka kes omab ja kes mitte ;)

Ja noh eks seda rahakest kaa tiksu vaikselt..juurde (vähemalt siiani :D) Ja muidu kaa põnev ja huvitav ;)

Soovitan soojalt!
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Humm...raha leidub mul praegu partybetsis ja 10betis. Pen&paper panused on siis mu enda blogabeti kontol.

Aktiivselt (tegelikult üldse) ei tegele praegu kohe mitte spordipanustega. Nagu ma juba ühes teises teemas mainisin on praegu plaanis katsetada erinevaid bettimis-asju ja siis vaadata, kuidas ja mis ja kuidas.

Üldiselt jälgin ma jalgpalli (pigem Euroopa suurliigad - EPL, SERIA A, LA LIGA...), Eesti korvpalli, erinevaid sporte, kus on eestlased esindatud (kergejõustik, sõudmine, jalgrattasport, suusatamine jne). Kui hooajad algavad siis hoian ennast otseloomulikult ka kursis NFL'ga, NBA'ga, NHL'ga ja vähemal määral MLB'ga. Tennis on minu jaoks ikka väga kauge maa. Täiesti loomulik, et ise ma nii mitmetel asjadel ei suuda korraga pilku peal hoida, aga olen leidnud alternatiivi - erinevad webi tipsterid ja foorumid, kus kohe kindlalt on võimalik leida üpriski tarku inimesi, kellel on ka hea analüüs ja ROI ette näidata!
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Tegelikult mind hakkas täiesti huvitama, kuidas siinsed punterid endale mänge valivad ja kui suuri panuseid teevad (kas kasutate kindlaid summasid või panustate vastavalt mängule kas siis vähem või rohkem). Mida võtate arvesse, kui mänge valite, mis linke/statistikaprogesid kasutate jne.
IXI

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Mandavoška kirjutas: Tegelikult mind hakkas täiesti huvitama, kuidas siinsed punterid endale mänge valivad ja kui suuri panuseid teevad (kas kasutate kindlaid summasid või panustate vastavalt mängule kas siis vähem või rohkem). Mida võtate arvesse, kui mänge valite, mis linke/statistikaprogesid kasutate jne.


Arvesse võtame kui kindel võit võib olla.. mitte koefi järgi muidugi :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

IXI kirjutas: Arvesse võtame kui kindel võit võib olla.. mitte koefi järgi muidugi :D


Mitte koefi järgi, vaid sisetunde jah :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Heheee....täpselt selline vastus, mis ühest küljest ütleb kõik ära ja samas ei anna mitte midagi juurde :D
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas pippen »

ma olen siin üritanud loogiliselt mõelda ja mingit auku otsida spordiennustuste süsteemis (ehk siis, kuidas minna kindla peale), aga peab ütlema, et midagi tarka ei ole suutnud välja mõelda :mrgreen:

alustasin sellest mõttest, et valida liigad, kus on viike rohkem ja alati viigi peale panustada...nt. itaalia serie C-des on läbi aastate draw-de protsent olnud ~33%, see tähendab, et kui panustada igale matšile liigas ja draw koef-did on alati üle 3 (tavaliselt on viikidel), siis peaks mingi väikse võidu kokkuvõttes saama, oleneb muidugi kui head koef-d saad...no ja siin tuligi takistus, serie c draw koef-d on üldjuhul kõik alla 3%...mine veel raudse loogikaga peale :lol:

viimane mõte on see, et võtta meeskond, kellel on nt. 75% home mängudeks over 2,5 ja seda pikema aja jooksul. panustada kogu aeg selle tiimi kodumängudele, ehk siis statistika järgi 4st mängust 3 peaks üle 2,5 tulema. kuna over koefitsendid on vähemalt 1,5 siis 3st mängust 2ga jääd 0-i ja viimame toob kasumi...ilmselt tõmbavad SB-d sellele plaanile ka vee peale, a'la ei olegi võimalik o/u selliste tiimide puhul?
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Risto »

Mandavoška kirjutas: Heheee....täpselt selline vastus, mis ühest küljest ütleb kõik ära ja samas ei anna mitte midagi juurde :D


Ixi on meil poliitiliselt väga korrektne :mrgreen: :mrgreen:
IXI

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Tulevane poliitik ikkagi :mrgreen:
Ega jah uurige, tunnetage, pakkuge ;)
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Keegi ekki oskab öelda mõnda head jäähoki tipsteri lehte ??? mida saaks ka suuremal määral usaldada, kuigi tean juba et hokis on palju üllatusi !
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Ma võin sulle väga hea isegi öelda aga kahjuks on see tasuline... Kas hoki all pead silmas NHLi? Covers.com on hea koht kust alustada, seal on väga hea statistika+trendid ja vahest ka tasuta pick'id ekspertidelt. Reeglina siiski tasuta ja head asja saab kahjuks harva :)
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Mitte ainult NHL i vaid ka KHL jne Tahaks midagi sellist kus oleks euroopa riikide mängud.pole lugu kui tasuline. Aga ise usaldad neid tasulisi saite ???
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Ma ei oska peale NHLi teiste kohta sõna võtta, ei vaata mänge ja üldiselt ei panusta ka, NHLi vaatan ikka vahest ja playoffide ajal peagu iga öö. Ka panustan aga võrreldes jalkaga väiksemaid panuseid. Et mingit ettekujutust saada siis see tipster keda mina usaldan küsib oma teenuse eest 50 euri kuus, arvestades, et tema pikaajaline (viimased 3,4 aastat olen ta tegemistega kursis) ROI on kuskil 105-110 vahel , see tähendab, et ainuüksi kuutasule kulunud raha tagasi teenimiseks tuleks näiteks 10 panuse juures kuus teha 50 euroseid panuseid. Kui nüüd arvesse võtta, et tulemused loomulikult kõiguvad - vahest võidab ta näiteks 10st vaid 2-3, samas paari nädala jooksul 8-9 10st, tähendab see seda, et üsna suured summad peavad olema juhuks, et esimesed paar kuud ei ole piisavalt edukad, sa võid ju teada küll, et long term ROI on tal tõestatult kasumlik aga kui su investeeritav rahakogus sulab nagu kevadine lumi ja veel üks nädal value bet'e, mis sportliku ebaõnne tõttu tunduvad kõik sinu raha vastu lõppevat on su pangale (ja närvidele) liiga raske katsumus, siis võib selline investeerimisliik üsna ebaedukalt lõppeda :)
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Oke, aga Sul mingit kindlat meeskonda on w? Naq kelle fän vms oled ? Mulle maitseb kuidas NJ Devils mängib :P
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas raints »

Tervist.
Ega keegi pole proovinud ]Sports Betting Champ saidil müüdavat panustamise süsteemi.
Mees nimega John Morrison on välja nuputanud panustamise süsteemi NBA ja MLB jaoks, mille võidu võimalused on 97%.
Foorumites olen lugenud kommentaare kastajatelt, kes seda süsteemi kasutavad ning nad on rahul.

Kas panustamisega üldse võib teenida hästi?
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

bhoyy: ei fänna otseselt ühtegi tiimi vist, lihtsalt mõned mängija isiksustena meeldivad ja siis tavaliselt nende meeskonnale soovingi edu. Võibolla niipalju ehk, et kanada meeskonnad ja/või lihtsalt pikema ajalooga tiimid meeldivad rohkem kui papi abil püsti pandud frantsiisid, neil traditsioonid ja paremad fännid üldiselt.

raints: kuskil seal over/under 2.5 goals teemas me vaidlesime härra morrisoni üle üsna pikalt ühega, kellel see süsteem oli ostetud ja väidetavalt väga edukas, loe sealt kas me saime seda asja selgemaks või ei 8)
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas raints »

raints: kuskil seal over/under 2.5 goals teemas me vaidlesime härra morrisoni üle üsna pikalt ühega, kellel see süsteem oli ostetud ja väidetavalt väga edukas, loe sealt kas me saime seda asja selgemaks või ei 8)
Lugesin läbi küll, aga nagu aru saan siis peale "Unistuse" pole keegi seda proovinud. Endal on mingid materjalid olemas ning tahaks veidike proovida seda asja, aga kuna pole ennem panustamisega tegelenud, siis kuidas ma alustada võiks?
Pilt
Pilt
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Materjalid morrisoni süsteemi kohta? Ega seal midagi keerulist ei ole, vali mõni meeldiv ja usaldusväärse mainega kihlvekontor ja anna minna :twisted: Alustuseks võiks muidugi startida väiksemate summadega, et kui mingil põhjusel ''tits up'' läheb siis pole kahju liiga suur ja pärast vigade analüüsi saad ka teist või kolmandat korda veel proovida, ega see panustamisega raha teenimine ei erine ühestki teisest investeerimise teel raha kasvatamise plaanist, valesti võib palju asju minna aga samas võib ka korralikku raha teenida kui on annet ja/või palju kogemusi.
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Kui kellegil viitsimist ja tahtmist on, siis palun, keegi võiks mulle handicap i selgeks teha. Mis see on jne!
Aitäh
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

Eesti keeles on seda raske seletada või on mul viletsad õpetajad olnud koolis... Kõige lihtsam vast seletada korvpalli näitel. Eeldatav nõrgem tiim saab enne mängu mingi arvu punkte edumaa, selleks, et favoriit ''võidaks'' peab ta võitma suurema vahega kui see kunstlik edumaa. Näide täna õhtust: Boston-Miami handicap on -6.5/+6.5, selleks, et Boston võidaks handicapi peab ta võitma vähemalt 7 puntiga, sest oletame, et võidab ainult 105-101 siis handicapi järgi oleks tulemus 105-101 +(+6.5) = 105-107.5 ja Miami võidaks selle skoori järgi. Handicap üritatakse enne mängu panna selline, et enam-vähem võrdsed võimalused oleks nii outsideril kui favoriidil ja sellest tulenevalt on ka handicapi koefitsendid tavaliselt midagi sellist nagu 1.85/1.85 või 1.95/1.95 olenevalt kihlveokontorist. Juhul kui poolikuid punkte handicapis ei ole siis võib ka viik tulla (näiteks 105-99+6=105-105) sellisel juhul on push ja saad lihtsalt panuse tagasi. Jalgpalli seletamine läheks pikemaks kuna seal on nii asian handicap kui european handicap, mis on mõnevõrra erinavad aga kui keegi soovi avaldab, siis võin proovida ka neid lühidalt selgitada :)
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Kui Sul aega on .... aga tänud, ma arvasingi et midagi sellist aga täpselt ei teadnud ja igalpool jube keeruliselt seletatud(minu jaoks ). Igatahes sain abi, tänud veelkord.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas aixi »

to be placed
2m Hcap
1m1f Hcap
6f Claim
1m Claim
7f Mdn Claim
1m3f Mdn
7f Mdn
7f Mdn Stks
2m INHF
1m Grd3
1m3f Grp1
6f Nursery
6f Listed
6f Allw
6f Stks
1600M Plt
2150m Pace M
Pace S
Trot M
Trot S
Siin siis betfairist võetud hobuste variandid aga on kuskil eestikeelselt ka lahti seletatud mis need tähendavad. Milline see võitjamäng neist olema peaks.
Aga huvitab veel et panustamine kus kaks või rohkem objekti mõjutavad teineteist. Ühes bookis arvatavasti ei saaks kui juhuslikult olekski selline võimalus booki poolt ekslikult antud pärast ta ikkagi tühistab tulemused aga kui erinevate kihlveokontorite vahel selliseid võimalusi leida. Et mis variandid nii üldse kõne alla tuleksid.
Siis huvitab veel see smarketsi variant et kui seda näiteks betfairiga võrrelda siis seal näitab osaliselt bet now kirja et koefitsente ei olegi et mismoodi see panustamine seal toimub võin panna siis enda vabalt valitud koefitsendid või aga kuidas siis see matchimine seal käib ma ei usu et ma saan neid koefe mis ma tahan.
Siis ma ei saa sellest Betfairis betting exchange aru. Et näiteks kui mul on mingi panus ootel siis millal ma rohkem või vähem raha saan panuse müümisest kui koef on kõrgem või madalam minu praeguse koefitsendi suhtes back ja ka lay puhul.
Kui koef on 1.01 lay puhul siis kahjum kasumist on 10 panuse puhul 0.10 aga kui koef on 1.99 siis kahjum kasumist 9.90 ja üle kahe koefiga läheb kahjum kasumist suuremaks.
Viimati muutis aixi, 17 Aug 2012, 10:53, muudetud 2 korda kokku.
Vasta