Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Kui Sul aega on .... aga tänud, ma arvasingi et midagi sellist aga täpselt ei teadnud ja igalpool jube keeruliselt seletatud(minu jaoks ). Igatahes sain abi, tänud veelkord.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Üldine arutelu Spordiennustusest. Kes Kus Kuidas jne!

Lugemata postitus Postitas aixi »

to be placed
2m Hcap
1m1f Hcap
6f Claim
1m Claim
7f Mdn Claim
1m3f Mdn
7f Mdn
7f Mdn Stks
2m INHF
1m Grd3
1m3f Grp1
6f Nursery
6f Listed
6f Allw
6f Stks
1600M Plt
2150m Pace M
Pace S
Trot M
Trot S
Siin siis betfairist võetud hobuste variandid aga on kuskil eestikeelselt ka lahti seletatud mis need tähendavad. Milline see võitjamäng neist olema peaks.
Aga huvitab veel et panustamine kus kaks või rohkem objekti mõjutavad teineteist. Ühes bookis arvatavasti ei saaks kui juhuslikult olekski selline võimalus booki poolt ekslikult antud pärast ta ikkagi tühistab tulemused aga kui erinevate kihlveokontorite vahel selliseid võimalusi leida. Et mis variandid nii üldse kõne alla tuleksid.
Siis huvitab veel see smarketsi variant et kui seda näiteks betfairiga võrrelda siis seal näitab osaliselt bet now kirja et koefitsente ei olegi et mismoodi see panustamine seal toimub võin panna siis enda vabalt valitud koefitsendid või aga kuidas siis see matchimine seal käib ma ei usu et ma saan neid koefe mis ma tahan.
Siis ma ei saa sellest Betfairis betting exchange aru. Et näiteks kui mul on mingi panus ootel siis millal ma rohkem või vähem raha saan panuse müümisest kui koef on kõrgem või madalam minu praeguse koefitsendi suhtes back ja ka lay puhul.
Kui koef on 1.01 lay puhul siis kahjum kasumist on 10 panuse puhul 0.10 aga kui koef on 1.99 siis kahjum kasumist 9.90 ja üle kahe koefiga läheb kahjum kasumist suuremaks.
Viimati muutis aixi, 17 Aug 2012, 10:53, muudetud 2 korda kokku.
Vasta