Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
sinot

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas sinot »

Palju partys neid partypointse vaja läheb, et saaks $100 juurde sellele $50'le?
larigpt

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Mansionis on papp otsas tõesti :(

Pole aega hetkel tegeleda ka sellega eriti kuna läksin vpralt nüüd kooli lõpetama mis sõjaväe tõtu pooleli jäi.
Ma eeldan, et see tiba tulusam investeering kui pokkeri mängimine minu tasemel. :P

PS..Just avastasin et mu kontole oli kantud 10 taala juurde registreerimise eest :P
Taavi

Lugemata postitus Postitas Taavi »

larigpt kirjutas: Mansionis on papp otsas tõesti :(

Pole aega hetkel tegeleda ka sellega eriti kuna läksin vpralt nüüd kooli lõpetama mis sõjaväe tõtu pooleli jäi.
Ma eeldan, et see tiba tulusam investeering kui pokkeri mängimine minu tasemel. :P

PS..Just avastasin et mu kontole oli kantud 10 taala juurde registreerimise eest :P

tee sellega 100 pokerstrategy pointi kokku ;)
H2O

Lugemata postitus Postitas H2O »

Kui mul nendes pokkeritubades on kasutajad olemas, kas ma siis ei saagi 50$, või see ei oma tähtsust?? :?
Taavi

H2O kirjutas: Kui mul nendes pokkeritubades on kasutajad olemas, kas ma siis ei saagi 50$, või see ei oma tähtsust?? :?

Tee support ticket ja küsi. Vb on võimalik mõni su eksisteeriv konto nö nende koodile üle tuua, aga muidu tõenäoliselt ei saa sel juhul, kui sul kõigis neis konto olemas.
H2O

Lugemata postitus Postitas H2O »

1 võimalus alles, äkki keegi aitab ära teha, ma ei leia kõiki vastuseid sealt jutust :(.
Mandavošška

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

ma võin aidata ära teha....saada mulle privaatsõnum, ma saadan enda pangakonto andmed. Kannad mulle 4000 EEK arvele ja ma aitan sul boonust saada :)
one2three

Lugemata postitus Postitas one2three »

Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?
Taavi

one2three kirjutas: Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?

Kust sa sellise vastuse said üldse?
one2three

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas:
one2three kirjutas: Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Kust sa sellise vastuse said üldse?

No tegin pokerstrategys kõik ära ja siis tegin titan pokerisse kasutaja. Kui tahan sisse logida, siis viskab selle teksti ette ning ei lase sisse.
Vasta