Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

õnneks rohkem lauda ei võtnud :D

ma siis nüüd mängidin triobetis (kuna pole seda 50$ veel kätte saanud) enamvähem täpselt selle SSS järgi. suhteliselt igav oli aga 2$ minnes ja pärast 7.9$. vastaseid trikitasin veel sellega, et kui oli kõva käsi loopisin .10 - .40 juurde. siis kui mingi paar ainult viskasin kohe 1$ juurde ja keegi kaasa ei julgend tulla. sama jällegi läks palju häid käsi ka raisu NT kui oli A ja 8 - flop A 8 ja 10, turn 8, river K. igatahes töötab aga vastased lasid lauast jalga :cry:
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

hemmm kirjutas: irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)

oo jälle 1 pro meil juures.. oli ka aeg juba.. negreanu läkski ära juba 8)
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

ADMIN kirjutas:
hemmm kirjutas: irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)

oo jälle 1 pro meil juures.. oli ka aeg juba.. negreanu läkski ära juba 8)


kas siin oli tegemist irooniaga või? sry kuid tõesti mulle tundub, et enamus siin niiöelda freerollerid, paar kõvemat kätt ka siiski siin foorumis siiski olemas, kuid siiski arvan, et enamustest käiks mu pokkeriskill küll üle. no offence. vähemalt lugedes juttu mida siin räägitakse. siiski 1 või 2 erandit tundub olevat.
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

hemmm kirjutas: irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)


no ma usun, et väikeste panustega lauas võib ka trikitada.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

väikeste panustega lauas callitakse sul kõik igasugu pasaga kaasa, nii et su trikitamised lõppevad üldjuhul pikas perspektiivis korralikus kahjumis, aga no trikita trikita :)

A8 ei ole hea käsi ja pocket pair on siiski hea käsi (kui muidugi need 22-66 välja arvata, millega mõned vennad all-in lendavad rerereraisega isegi...). Ülejäänud sõltuvalt sinu positsioonist, aga alates JJ on juba väga hea käsi, vähemalt PF.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

hemmm kirjutas: kas siin oli tegemist irooniaga või? sry kuid tõesti mulle tundub, et enamus siin niiöelda freerollerid, paar kõvemat kätt ka siiski siin foorumis siiski olemas, kuid siiski arvan, et enamustest käiks mu pokkeriskill küll üle. no offence. vähemalt lugedes juttu mida siin räägitakse. siiski 1 või 2 erandit tundub olevat.

Irooniaga sellesmõttes, et mis siis, et paljud ei oska pokkerit nii hästi kui mõni teine (sina siis näiteks) aga mängivad ikka.. siin ei ole selline topic või foorum kus peaks olema aint pro'd koos.. kõik võivad ju rääkida.
no offence sulle kaa minupoolt.

PS suht välja läheb teemast asi juba kui vaja saab ju teha topicu ntx kus arutleda kuidas miski käsi on mängitud vb paremad suudavad algajamaid aidata seletades, mis nad tegid valesti jne..
A8 ei ole hea käsi üldiselt.. a samas oleneb su positsioonist ja palju kaasa tuleb inimesi ;)
ja nagu eelpool mainitud 24s pole kaa ok väga halb käsi ei ole.. samamoodi oleneb see eri asjadest...
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???
PiltPilt
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas muhno »

larigpt kirjutas: Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???


ikka saab. ma ise seal mängin selle boonus rahaga.
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

larigpt kirjutas: Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???


Vahepeal neil oli mingi jama süsteemiga ja ei uuenenud mingi nädal aega jutti vähemalt, aga see peaks nüüd korras olema. Vähemalt mul uuenes ära.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

deathace kirjutas:
larigpt kirjutas: Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???


Vahepeal neil oli mingi jama süsteemiga ja ei uuenenud mingi nädal aega jutti vähemalt, aga see peaks nüüd korras olema. Vähemalt mul uuenes ära.


Nu siis on hästi. Lehelt lugedes võib kyll mulje jääda et naq mansioni ei ole punktide osas üldse mainitud. Ma igatahes üritan siis ennast natuke seal paremasse rahalisse seisu viia. Hetkel vabasid vahendeid kahes pokkeritoas kokku 105 taala umbes. Eks ma vahepeal proovin ikka märku anda kuidas läheb.
PiltPilt
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Ei saa mainimata jätta, et Mansionis ikka väga haigelt kotitakse mu poket AA ja QQ. Nukraks teeb kohe, aga vöhemalt olen seal kust alustasin mitte allpool.
PiltPilt
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

larigpt kirjutas: Ei saa mainimata jätta, et Mansionis ikka väga haigelt kotitakse mu poket AA ja QQ. Nukraks teeb kohe, aga vöhemalt olen seal kust alustasin mitte allpool.


Ega jah endal pa ikka piisavalt neid kordi kus saan AA-ga kaela aga nu elab üle :P
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

BiteMeII kirjutas:
larigpt kirjutas: Ei saa mainimata jätta, et Mansionis ikka väga haigelt kotitakse mu poket AA ja QQ. Nukraks teeb kohe, aga vöhemalt olen seal kust alustasin mitte allpool.


Ega jah endal pa ikka piisavalt neid kordi kus saan AA-ga kaela aga nu elab üle :P


Ma siin endamisi mõtlesin et lahendus peaks olema kui mängida natuke kõrgemate limiitidega. Vähemalt on võimalus et igasuguse pasaga ei tulda kaasa. Aga riskantsem ka kindlasti kuna bankroll tegelikult ei luba veel kõrgematel limiitidel mängida.
PiltPilt
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

larigpt kirjutas: Ma siin endamisi mõtlesin et lahendus peaks olema kui mängida natuke kõrgemate limiitidega. Vähemalt on võimalus et igasuguse pasaga ei tulda kaasa. Aga riskantsem ka kindlasti kuna bankroll tegelikult ei luba veel kõrgematel limiitidel mängida.


Seda kyll aga leidub kõikides laudades lolle kes tulevad pidevalt kaasa ja lõpuks saavad midagi paremat :twisted:

Eile just oli selline asi, et sai m2ngitud NL $1-2 mul k2es AA betin siis mingi 5 dollarit ja siis üks vend raiseb $100, natuke m6tlen ja call, temal k2es 66 ja flop hea mul parem k2si ja turn ikka minu kasuks ja riveris tuleb 6 ja temal kolmik k2es ja minul -100 dollarit aga jah päeva lõpuks sain ikka 70 dollarit kasumit, kuigi eile oli vapsee halb päev :?
sinot
Postitusi: 2
Liitunud: 26 Veebr 2007, 18:57

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas sinot »

Palju partys neid partypointse vaja läheb, et saaks $100 juurde sellele $50'le?
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Mansionis on papp otsas tõesti :(

Pole aega hetkel tegeleda ka sellega eriti kuna läksin vpralt nüüd kooli lõpetama mis sõjaväe tõtu pooleli jäi.
Ma eeldan, et see tiba tulusam investeering kui pokkeri mängimine minu tasemel. :P

PS..Just avastasin et mu kontole oli kantud 10 taala juurde registreerimise eest :P
PiltPilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

larigpt kirjutas: Mansionis on papp otsas tõesti :(

Pole aega hetkel tegeleda ka sellega eriti kuna läksin vpralt nüüd kooli lõpetama mis sõjaväe tõtu pooleli jäi.
Ma eeldan, et see tiba tulusam investeering kui pokkeri mängimine minu tasemel. :P

PS..Just avastasin et mu kontole oli kantud 10 taala juurde registreerimise eest :P


tee sellega 100 pokerstrategy pointi kokku ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
H2O
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Apr 2008, 14:34

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas H2O »

Kui mul nendes pokkeritubades on kasutajad olemas, kas ma siis ei saagi 50$, või see ei oma tähtsust?? :?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

H2O kirjutas: Kui mul nendes pokkeritubades on kasutajad olemas, kas ma siis ei saagi 50$, või see ei oma tähtsust?? :?


Tee support ticket ja küsi. Vb on võimalik mõni su eksisteeriv konto nö nende koodile üle tuua, aga muidu tõenäoliselt ei saa sel juhul, kui sul kõigis neis konto olemas.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
H2O
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Apr 2008, 14:34

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas H2O »

1 võimalus alles, äkki keegi aitab ära teha, ma ei leia kõiki vastuseid sealt jutust :(.
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

ma võin aidata ära teha....saada mulle privaatsõnum, ma saadan enda pangakonto andmed. Kannad mulle 4000 EEK arvele ja ma aitan sul boonust saada :)
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

one2three kirjutas: Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?


Kust sa sellise vastuse said üldse?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas:
one2three kirjutas: Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?


Kust sa sellise vastuse said üldse?


No tegin pokerstrategys kõik ära ja siis tegin titan pokerisse kasutaja. Kui tahan sisse logida, siis viskab selle teksti ette ning ei lase sisse.
Vasta