Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
AudioSurf
Postitusi: 29
Liitunud: 23 Juun 2008, 17:58

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas AudioSurf »

ma soovitaks sul need õpetused läbi lugeda ... see tuleb sulle endalegi kasuks ... ise pesitsen praegu Austraalias ja igaõhtune tegevus on mul Full Tilt :D ütlen ausalt et sissetulek on hea ja põhilised asjad mis mind paremini mängima õpetasid olid ikka igasugused quizid ja muud testid .... sa arvad küll et oled hea mängija aga usu mind et reeglitega on etem mängida :)
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
wired
Postitusi: 6
Liitunud: 08 Jaan 2009, 22:36

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas wired »

Milline leht oleks kõige parem liitumiseks? Et siis boonuste süsteem oleks soodsaim vms :roll:
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

wired kirjutas: Milline leht oleks kõige parem liitumiseks? Et siis boonuste süsteem oleks soodsaim vms :roll:



Kui võimalik liitu Starsiga. Full Tilt ei ole päris sobilik kuna ma eeldan, et algul mängid ikka madalatel limiitidel ja sealse madala limiidi kasumi sööb rake suht ära.
PiltPilt
Kasutaja avatar
wired
Postitusi: 6
Liitunud: 08 Jaan 2009, 22:36

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas wired »

Siin on ainult sellised variandid:
» PartyPoker
» Mansion Poker
» Titan Poker
» Pacific Poker
» PokerStars
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pokerstars peaks hea koht olema küll. Vähemalt sng'de jaoks. Mansionit sa ei saa, nad otsustasid üks hetk lampi, et enam Eesti pole lubatud riikide seas ja põhimõtteliselt kõik raha ja punktid, mis seal olid, on läinud ja kui ütled, et maksaks ära, siis ütlevad, et "sorry, meil reeglid muutusid blablabla ja hoiame teid kursis muutustega". Oleks mõni hea advokaat ja piisavalt pappi, nõuaks põhimõtte pärast neile mingi korraliku trahvi :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
adviser
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Veebr 2009, 15:39

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas adviser »

Keegi aidata saaks küsimüstega? võtsin mingi Tournamenti valiku ning persse ei jaga paljusi küsimusi.
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

adviser kirjutas:Keegi aidata saaks küsimüstega? võtsin mingi Tournamenti valiku ning persse ei jaga paljusi küsimusi.
Siin eespool keegi mainis, et küsimustele leiad enamikele vastused nende strateegiaartiklite viimastelt lehtedelt (kus on Appendix: Answers). Proovi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
adviser
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Veebr 2009, 15:39

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas adviser »

deathace kirjutas:
adviser kirjutas:Keegi aidata saaks küsimüstega? võtsin mingi Tournamenti valiku ning persse ei jaga paljusi küsimusi.
Siin eespool keegi mainis, et küsimustele leiad enamikele vastused nende strateegiaartiklite viimastelt lehtedelt (kus on Appendix: Answers). Proovi.
Ma ei saa aru, kas kõik küssad peavad õiged olema v? suht jama mul 1 kord veel jäänud alles.

Ma enamused leidsin üles jajm valisin seekord NO LIMIT tee. mõtlesin see tuleb paremini välja aga võta näpust ikka fail tuli.
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei oska muud soovitada, kui et loe artiklid korralikult läbi ja tee asi omale selgeks. Ja sul on tund aega aega neile küsimustele vastata ehk siis kui artiklid läbi oled lugenud, siis piisavalt aega, et leida need vastused, mida peast kohe ei oska vb pakkuda kindlalt.

Kui asja selgeks ei tee, pole ka tegelikult ju boonusest eriti kasu, kui nädalaga maha mängid kõik ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas LG »

Kas mõni neist Pokerroomidest on ka AP või PP toega, plaanin siis ka proovida, äkki õnnestub kuskil ikka midagi saada ka :D
Kasutaja avatar
adviser
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Veebr 2009, 15:39

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas adviser »

deathace kirjutas:Ei oska muud soovitada, kui et loe artiklid korralikult läbi ja tee asi omale selgeks. Ja sul on tund aega aega neile küsimustele vastata ehk siis kui artiklid läbi oled lugenud, siis piisavalt aega, et leida need vastused, mida peast kohe ei oska vb pakkuda kindlalt.

Kui asja selgeks ei tee, pole ka tegelikult ju boonusest eriti kasu, kui nädalaga maha mängid kõik ;)
Nu idee poolest No Limitis teen oma 10eurist koguaeg 40-60euri ja siis request.
Ma ei tea ei saa aru selgelt pokkerislängist sellepärast ei tee vist ära kahm.
Deathace oma msni ei viitsi anda v?
Pilt
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

adviser kirjutas:
deathace kirjutas:Ei oska muud soovitada, kui et loe artiklid korralikult läbi ja tee asi omale selgeks. Ja sul on tund aega aega neile küsimustele vastata ehk siis kui artiklid läbi oled lugenud, siis piisavalt aega, et leida need vastused, mida peast kohe ei oska vb pakkuda kindlalt.

Kui asja selgeks ei tee, pole ka tegelikult ju boonusest eriti kasu, kui nädalaga maha mängid kõik ;)
Nu idee poolest No Limitis teen oma 10eurist koguaeg 40-60euri ja siis request.
Ma ei tea ei saa aru selgelt pokkerislängist sellepärast ei tee vist ära kahm.
Deathace oma msni ei viitsi anda v?

ei tahaks küll norida, aga bs. Kui sa sealse quizziga hakkama, ei saa, siis ei ole mingil moel võimalik, et sa 10 euriga lauda minnes pidevalt 50-60 euriga välja tuled. üks kaks korda veel vb luckboxi toel, aga kindlasti mitte rohkem ja lõpuks ikka tühjad pihud.
PiltPilt
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

LG kirjutas:Kas mõni neist Pokerroomidest on ka AP või PP toega, plaanin siis ka proovida, äkki õnnestub kuskil ikka midagi saada ka :D

enamasti siiski moneybookers ja neteller.
PiltPilt
Kasutaja avatar
adviser
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Veebr 2009, 15:39

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas adviser »

larigpt kirjutas:
adviser kirjutas:
deathace kirjutas:Ei oska muud soovitada, kui et loe artiklid korralikult läbi ja tee asi omale selgeks. Ja sul on tund aega aega neile küsimustele vastata ehk siis kui artiklid läbi oled lugenud, siis piisavalt aega, et leida need vastused, mida peast kohe ei oska vb pakkuda kindlalt.

Kui asja selgeks ei tee, pole ka tegelikult ju boonusest eriti kasu, kui nädalaga maha mängid kõik ;)
Nu idee poolest No Limitis teen oma 10eurist koguaeg 40-60euri ja siis request.
Ma ei tea ei saa aru selgelt pokkerislängist sellepärast ei tee vist ära kahm.
Deathace oma msni ei viitsi anda v?

ei tahaks küll norida, aga bs. Kui sa sealse quizziga hakkama, ei saa, siis ei ole mingil moel võimalik, et sa 10 euriga lauda minnes pidevalt 50-60 euriga välja tuled. üks kaks korda veel vb luckboxi toel, aga kindlasti mitte rohkem ja lõpuks ikka tühjad pihud.
Mitte pidevalt jahm kuna ei mängi päris rahaga nii palju vms...
Ei ma olen lihtsalt kõik välja võtnud pole alustanud careeri värki vms ntx Bankroll managementi pole teinud. vot.
TRiobetis aeg-ajalt.
Pilt
Kasutaja avatar
adviser
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Veebr 2009, 15:39

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas adviser »

nonii sain tehtud..
lugesin oma tund aega teksti, et pokkerist täielikku sotti saada ja quizi tegin ilusti 10min ära.

Edit: 1 pokkerruumi saab valida siis kaob see platform section ära ja rohkem midagi valida ei saa?
Pilt
Kasutaja avatar
adviser
Postitusi: 7
Liitunud: 11 Veebr 2009, 15:39

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas adviser »

Kaua kellegil aega võttis, et deposit üle tuleks?

Reedel tegin ära nv(laupäev) saatsin neile ID kaardi pildi ja täna ootan ikka veel....(esmaspäev)
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

adviser kirjutas:Kaua kellegil aega võttis, et deposit üle tuleks?

Reedel tegin ära nv(laupäev) saatsin neile ID kaardi pildi ja täna ootan ikka veel....(esmaspäev)
No suht loogiline, et ootad, kui vahepeal nädalavahetus oli. Ei usu, et nad ka 24/7 seal jamavad. Muidu vähemalt kunagi oli kirjas, et 48h läheb aega tavaliselt (ehk sul heal juhul homme/ülehomme oleks aeg), aga tean, et on ka kauem läinud. Ilmselt sõltub sellest, kui palju parasjagu neid quizi läbinuid on vaja läbi vaadata.

Igaks juhuks tuletan ka meelde, et sa pead oma pokerroomi kasutajaandmed ka sinna kodukale lisama, et boonust saada, muidu nad ei saagi seda sulle kuhugi kanda (mõned on nii teinud, et teevad quizi ära, aga pokkerikontole ei ole kordagi sisenenud...).
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas raulves »

Kas siis on kõik tehtud kui ma olen sisestanud pokerstrategy lehele pokerroomi kasutaja.Või tuleb veel midagi teha?
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

raulves kirjutas:Kas siis on kõik tehtud kui ma olen sisestanud pokerstrategy lehele pokerroomi kasutaja.Või tuleb veel midagi teha?
Jah, kui quiz ka tehtud, siis peaks kõik olema, kui nad just ise ei kirjuta, et nad miskit isikutuvastust teha tahavad veel vmt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
v1lj@r
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Dets 2008, 07:59

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas v1lj@r »

v1lj@r kirjutas:kust saada vastusied quiz'ile ...?
ma olen 3 korda põrunu :D, 2 korda veel...
netis on olemas küsimused ja vastused... aga sealt mingi 1-10 vastust saab... ülejäänud lähevad ikka mööda...
kes quiz'i tegemisel aidata oskaks võiks kasvõi msn lisada... et ma ytlen talle küsimused ja tema mulle vastused.
Olen väga tänulik !.
v1ljar@hotmail.com
Ettetänades... :-)
Pawn
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Jaan 2009, 03:57

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Pawn »

Heesus Helmundo, kui palju vanust ka Teil (quizi täitjatel) on? Iga 18+ inimene peaks olema juba suuteline lugema ja loetust aru saama!!!!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Siin on esimeses postituses vastuseid, netis on vastuseid, iga pokerstrategy artikli lõpus on vastuseid...ja kui sa need artiklid veel läbi ka oled lugenud, siis ei tohiks küll probleemi tekkida...seda on veel lihtsamaks ka tehtud siin aja jooksul.

Edit: Lisaks veel nii palju, et kui sa seda quizzi tehtud ei saa peale nende artiklite lugemist ja arusaamist, siis ei ole sul ilmselt ka selle $50'ga suurt midagi peale hakata.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas surf »

Pawn kirjutas:Heesus Helmundo, kui palju vanust ka Teil (quizi täitjatel) on? Iga 18+ inimene peaks olema juba suuteline lugema ja loetust aru saama!!!!
Heesus Helmundo.. ? :lol:
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas raulves »

jess , raha kanti üle $50.01
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas raulves »

jeppiee:S ja juba olengi kaotanud $10 , see SSS strategy ajab närvi.Suht kaua peab ootama kui tuleksid suured paarid.Nüüd viimases mängus kui raha hakkas otsa saama tuli AA ,eks käitusin siis selle SSS strategy järgi ja raisisin ,ja tulemus ikka kaotus,Vastasel KKK , tal käes KK ja flopis oli kah K ja ülejäänud puru.Ajab närvi küll.
Proovin ka neid raunde kui käes on vähemalt üks tugev,ega neis kah kaotan enamuse.
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
Vasta