Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

**** need Mansioni ****** käigu *****....Täiesti ****** kui palju saab *******del olla seda õnne **********. Nl25 PUHTALT bad beatidega täna siis 50-80$ miinust. Õnneks on paremaid käsi olnud tavalisest rohkem nii, et praegusel hetkel kogu päev on mingi 15ga vist miinuses. Aga **** need ******* ********** imegu mu *****, kuradi *****...**** üks päev ma keeran veel teile enda heade kaartidega peeru vahele ja te ****** veel nutate, et K8ga callite...***************!!!!!!

marten66 edit: ***
Froze
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Jaan 2008, 16:17

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Froze »

Sai siis ka quiz ära tehtud 3-manda korraga ja ootab raha nüüd:D
Pilt
copernik
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Veebr 2008, 16:12

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas copernik »

Tere.Leidsin nii puht juhuslikult selle foorumi.Vähga tore igaljuhul paistab olema ma vaatan.


regasin ka siin ennast yourpokercash.com/?addby=647270

Siin puudun see quiz-i värk ka nii et kes jagu ei saa siis siin käib asi lihtsamalt.
Küll aga pidin saatma neile dokumendi koopia kuna tundub et inimesed endale mitmeid accounte yritavad teha.Nüüd ootan millal mu 50$ laekub.....
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Noh, tegelikult tuleb see quiz ka vägagi kasuks. Kui selle oled läbi lugenud ja selle järgi ka mängid, on sul kõvasti suurem tõenäosus see $50 säilitada või seda kasvatada, kui niisama lampi mängides ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
copernik
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Veebr 2008, 16:12

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas copernik »

Ei mängigi lampi.Freerollidel ikka 15000 inimest ntx ja selle esimese tuhande sisse mahun kohe suht rahulikult ära....
novo
Postitusi: 8
Liitunud: 28 Aug 2007, 19:48

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas novo »

tegin ka testi ära ... aga kui aus olla siis pole ma enne pokkerit netis päris raha eest mänginud ... kellelgi on mingi eriti asjalik tip pakkuda mulle? kuidas võimalikult kaua elus püsida või midagi :D ... selle quizi sain tehtud muidugi see polnud just keerukus aga siiski siiski
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

novo kirjutas: tegin ka testi ära ... aga kui aus olla siis pole ma enne pokkerit netis päris raha eest mänginud ... kellelgi on mingi eriti asjalik tip pakkuda mulle? kuidas võimalikult kaua elus püsida või midagi :D ... selle quizi sain tehtud muidugi see polnud just keerukus aga siiski siiski


järgi seda SSSi võimalikult täpselt..."read"e jmt võid siis hakata tegema, kui oled endas juba piisavalt kindel ja bankroll seda lubab :)
aa ja bankroll management ka muidugi väga olulisel kohal, ära mängi kõrgemate panustega, kui su bankroll lubab
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

novo kirjutas: tegin ka testi ära ... aga kui aus olla siis pole ma enne pokkerit netis päris raha eest mänginud ... kellelgi on mingi eriti asjalik tip pakkuda mulle? kuidas võimalikult kaua elus püsida või midagi :D ... selle quizi sain tehtud muidugi see polnud just keerukus aga siiski siiski


võimalikult kaua püsid elus aint siis kui fishidele ja donkidele chatis kõik otse näkku ütled ehk siis nad kõik otseteed p***tsi saadad. Proovi tiltida ka ja siis triple up'e saada. Kõige kasulikum oleks üle bankrolli mängida...üks major suckout teha, kõiki teisi eesliteks kutsuda ja siis lauast jooksuga jeehat teha!!!! EDU!
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

copernik kirjutas: Ei mängigi lampi.Freerollidel ikka 15000 inimest ntx ja selle esimese tuhande sisse mahun kohe suht rahulikult ära....


Freerollides hästi esinemine näitab sama palju su skilli kui vanaema *****karvad ennustavad lume saabumist!
copernik
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Veebr 2008, 16:12

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas copernik »

Mandavoška kirjutas:
copernik kirjutas: Ei mängigi lampi.Freerollidel ikka 15000 inimest ntx ja selle esimese tuhande sisse mahun kohe suht rahulikult ära....


Freerollides hästi esinemine näitab sama palju su skilli kui vanaema *****karvad ennustavad lume saabumist!

sa ikka vist oledki oma nime väärt....

Viisakas vend-pole midagi öelda.Ants sihuke.
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

Mandavoška kirjutas: võimalikult kaua püsid elus aint siis kui fishidele ja donkidele chatis kõik otse näkku ütled ehk siis nad kõik otseteed p***tsi saadad. Proovi tiltida ka ja siis triple up'e saada. Kõige kasulikum oleks üle bankrolli mängida...üks major suckout teha, kõiki teisi eesliteks kutsuda ja siis lauast jooksuga jeehat teha!!!! EDU!


Panustamisel kaotasid või lihtsalt oled täis? :roll:
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Panustamisel kaotasid või lihtsalt oled täis? :roll:


Ei kumbagi (ja seda ütlen täie tõsidusega)! Räägin asjadest nii nagu need on 8)
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

copernik kirjutas:
Mandavoška kirjutas:
copernik kirjutas: Ei mängigi lampi.Freerollidel ikka 15000 inimest ntx ja selle esimese tuhande sisse mahun kohe suht rahulikult ära....


Freerollides hästi esinemine näitab sama palju su skilli kui vanaema persekarvad ennustavad lume saabumist!

sa ikka vist oledki oma nime väärt....

Viisakas vend-pole midagi öelda.Ants sihuke.


Mis sa siis tahaksid, et ma sulle ütleksin? Sa, mees, mängid FREEROLLE!!!!!!!!!!!! Anna andeks, kui ma eksisin freerollide tasemega - võib-olla oled sa tõesti tegus mingites 2-100k $ freerollides (aga ma sügavalt kahtlen). Sama hästi võiksin ma siin sulle rääkida, et ma suht skilled vend, kuna FullTilti, Mansioni, Partypokeri jne. play-money laudades olen TAG mänguga teeninud kahe nädala jooksul üle miljoni chipi....aga mida **** see mu skilli kohta tegelikult näitab? Mitte kui kakaduudki. Freeroll/play money erineb ikka tunduvalt rahalaudadest ja rahaturnadest. Kui sa nüüd hüppaksid mulle uuesti peale ja väidaksid et oled tugevalt plussis mängides lisaks freerollidele ka 5$ turnasid - siis ma võtan vaiksemaks, senikaua....loobu freerollidest!!!!!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ega tegelikult see freerollide asi ei näita tõepoolest mitte midagi. Seal on lihtsalt see tase selline, et igaüks, kes vähegi midagi on pokkerist kuulnud, tuleb istub ja donkab nagu segane ;)

Ennegi nähtud, kuidas tüübid, kes pokkerist sittagi ei tea, lihtsalt suckoutide abiga jõuavad final tablesse või natuke kaugemale, aga siiski küllaltki heale kohale.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Väike selgitustöö lastele, kes poetavad pisaraid, kui keegi neile midagi näkku ütleb - ausalt ja otse. Aasta siis oli mingi number minevikust. Plaanisin võtta mingi toa ja ennast from-scratch üles ehitada. Selleks toaks oli FullTilt - freerollides uhades saavutasin peale pikka pingutust mingigi BR'i. Kuna tol ajal oli FT jõudmine väärt mingi 2$ siis läks ikka natuke aega enne kui enam-vähem NL5 või NL10 raha kokku sain. Mõtlesin, samamoodi nagu nii mõnigi nooruk siin, et vänt on suur ja oskus veel suurem...aga näed võta näpust. Mingi 60$ peale sain ennast üles töötatud (puhtalt low-limit laudades + 15$ kuskil freerollidest) ja siis tuligi sisse see PÄRIS RAHA võlu. Kui toksid enda freerolle või play money siis maks. mis kaotad on lihtsalt paar närvirakku ja veidikene aega - rahalaudades aga näed, kuidas sult lihtsalt piima - ja kommiraha ära röövitakse. Uus rass Totalis Debilised istusid low limit laudades ja nüpeldasid mind - igast otsast ja igast august. Viga oli selles, et FT õigustas enda nime, ja ei suutnud vastu panna kiusatusele kõik põrgu saata!

Mida võiks meelde jätta enne kui tulla siin minu valitud nime kohta kommentaare andma või süüdistada liigses alkoholi tarbimises (mõni emakeelespets võtku teadmiseks et ei pannud meelega komasid):

* Idioote jagub igale poole - nad kas mingite mõjude all, niisama puudega või just-for-fun lollitavad
* Neile peaks ja tulebki näkku öelda kõige krõbedavamaid sõnu ja mitu korda. Parastama ja 'õnnitlema' kui nad sind ära ei tõmba
* Kui sa pole piisavalt vana, et pokkeriga tegelda (vähemalt Euroopa saitidel) - siis ära tegele sellega (ära mägni play money, ära jahi boonuseid (SFC), ära tee midagi pokkeriga seonduvat (okei, tutvu teooriaga, loe raamatuid, vaata mõningaid käsi jne). ÄRA MÄNGI POKKERIT!
* Kui sa oled piisavalt vana, et pokkeriga tegelda siis ÄRA TEGELE FREEROLLIDEGA! See on sama hea, kui enda naise asemel kumminaist eelistada. Tee deposit või SFC - ära jumala eest tegele PM ega Freerollidega.
* Kui sa otsustad siiski freerollides kõva käsi olla siis ära hakka nutma, et keegi oli sinu vastu kuri või õel - see on otsekohesus!!!! Neela alla!
* Kui sa alla neelata ei suuda (solvud) siis sinust saab kehva pokkerimängija - TILT on samasugune - TILT on kõige destruktiivsem osa pokkerist
* Bla bla bla blaa.....ei tule meelde, aga midagi peaks veel lisama....küll hiljem jõuan!
copernik
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Veebr 2008, 16:12

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas copernik »

Mandavoška kirjutas: Väike selgitustöö lastele, kes poetavad pisaraid, kui keegi neile midagi näkku ütleb - ausalt ja otse. Aasta siis oli mingi number minevikust. Plaanisin võtta mingi toa ja ennast from-scratch üles ehitada. Selleks toaks oli FullTilt - freerollides uhades saavutasin peale pikka pingutust mingigi BR'i. Kuna tol ajal oli FT jõudmine väärt mingi 2$ siis läks ikka natuke aega enne kui enam-vähem NL5 või NL10 raha kokku sain. Mõtlesin, samamoodi nagu nii mõnigi nooruk siin, et vänt on suur ja oskus veel suurem...aga näed võta näpust. Mingi 60$ peale sain ennast üles töötatud (puhtalt low-limit laudades + 15$ kuskil freerollidest) ja siis tuligi sisse see PÄRIS RAHA võlu. Kui toksid enda freerolle või play money siis maks. mis kaotad on lihtsalt paar närvirakku ja veidikene aega - rahalaudades aga näed, kuidas sult lihtsalt piima - ja kommiraha ära röövitakse. Uus rass Totalis Debilised istusid low limit laudades ja nüpeldasid mind - igast otsast ja igast august. Viga oli selles, et FT õigustas enda nime, ja ei suutnud vastu panna kiusatusele kõik põrgu saata!

Mida võiks meelde jätta enne kui tulla siin minu valitud nime kohta kommentaare andma või süüdistada liigses alkoholi tarbimises (mõni emakeelespets võtku teadmiseks et ei pannud meelega komasid):

* Idioote jagub igale poole - nad kas mingite mõjude all, niisama puudega või just-for-fun lollitavad
* Neile peaks ja tulebki näkku öelda kõige krõbedavamaid sõnu ja mitu korda. Parastama ja 'õnnitlema' kui nad sind ära ei tõmba
* Kui sa pole piisavalt vana, et pokkeriga tegelda (vähemalt Euroopa saitidel) - siis ära tegele sellega (ära mägni play money, ära jahi boonuseid (SFC), ära tee midagi pokkeriga seonduvat (okei, tutvu teooriaga, loe raamatuid, vaata mõningaid käsi jne). ÄRA MÄNGI POKKERIT!
* Kui sa oled piisavalt vana, et pokkeriga tegelda siis ÄRA TEGELE FREEROLLIDEGA! See on sama hea, kui enda naise asemel kumminaist eelistada. Tee deposit või SFC - ära jumala eest tegele PM ega Freerollidega.
* Kui sa otsustad siiski freerollides kõva käsi olla siis ära hakka nutma, et keegi oli sinu vastu kuri või õel - see on otsekohesus!!!! Neela alla!
* Kui sa alla neelata ei suuda (solvud) siis sinust saab kehva pokkerimängija - TILT on samasugune - TILT on kõige destruktiivsem osa pokkerist
* Bla bla bla blaa.....ei tule meelde, aga midagi peaks veel lisama....küll hiljem jõuan!



Kle võta asja rahulikumalt.Esiteks ei ole ma mingi laps kes kohe pisara poetab jne.Pokkerit mängin ka umbes nädala.Lihtsalt äkki ei ole vaja niimoodi kohe näkku karata?Saan aru kui oled mingi tegija või midaiganes......Eks see ole igas foorumis nii et uustulnukaid tambitakse:) (võtke ntx kalale.ee) Pigem äkki mõni sõbralik soovitus vms.....Sorry et su nime kohta miskit ütlesin.

Edu.
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

kus ta sul tegija on? tambib freerolle ja cash tubades võetakse raha ära. sellised need algajad ongi.
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

hemmm kirjutas: kus ta sul tegija on? tambib freerolle ja cash tubades võetakse raha ära. sellised need algajad ongi.

Igaüks peab kuskilt alustama ;) Eks me kõik ole kunagi kaa ju sellised olnud :)
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

hemmm kirjutas: kus ta sul tegija on? tambib freerolle ja cash tubades võetakse raha ära. sellised need algajad ongi.


Poisuke, õpi teksti tervikuna lugema! Kui ikka mõistus ei võta, et see oli näide kaugest minevikust, siis pole midagi teha - Edu sulle!
Mandavošška
Postitusi: 40
Liitunud: 31 Aug 2007, 18:46

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

Kle võta asja rahulikumalt.Esiteks ei ole ma mingi laps kes kohe pisara poetab jne.Pokkerit mängin ka umbes nädala.Lihtsalt äkki ei ole vaja niimoodi kohe näkku karata?Saan aru kui oled mingi tegija või midaiganes......Eks see ole igas foorumis nii et uustulnukaid tambitakse:) (võtke ntx kalale.ee) Pigem äkki mõni sõbralik soovitus vms.....Sorry et su nime kohta miskit ütlesin.

Edu.


Edu sullegi!
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas: Järjekordne norm käsi. Mul QQ, üks betib, ma raisen 3 korda tema beti üle, callib. Flopil 29T, lendan all-in, callib. Tal 66, turn 6 ja head aega...


Väga nõme seis. :D
Aga äkki räägid lähemalt sellest $50+$100+.... bankroll.
Kas tegemist on reaalse rahaga ja kuidas see süsteem toimib, et nagu miks ma peaksin lambist saama 50 või 100 taala. Uuriks ise, aga pole veel kahjuks vanust nii palju. :roll:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

one2three kirjutas:
deathace kirjutas: Järjekordne norm käsi. Mul QQ, üks betib, ma raisen 3 korda tema beti üle, callib. Flopil 29T, lendan all-in, callib. Tal 66, turn 6 ja head aega...


Väga nõme seis. :D
Aga äkki räägid lähemalt sellest $50+$100+.... bankroll.
Kas tegemist on reaalse rahaga ja kuidas see süsteem toimib, et nagu miks ma peaksin lambist saama 50 või 100 taala. Uuriks ise, aga pole veel kahjuks vanust nii palju. :roll:


Registreerud seal kodukal, teed ühe viktoriini ära (see eeldab, et oled tutvunud seal üleval olevate materjalidega short stack strategy ehk SSS kohta ja pokkeri basics kohta) ja siis mingi aja jooksul kannavad sulle $50 nende registreerumiskoodi kaudu tehtud pokkerikontole. Selle summaga pead mängima teatud summa väärtuses (rake'i peab maksma mingi kindla summa, et saada vastavad punktid kokku) ja seejärel on võimalik ka see $50 välja võtta. Selle $50'ga mängides teenitud kasumeid saab ka varem välja võtta.
Kui on pisut rohkem punkte kokku korjatud, antakse sulle $100 lisaks sinna pokkerikontole.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

regasin ka ära. alles 3nda korraga tehin selle nõmeda quiz-i ära. nüüd siis ootan 50$. natike kirumist ka, et triobetis selline kogemus kus läks 3€. lendasin mängu - kohe poti A ja risti 5, flop 789 poti, vastane rise 1€, ma kaasa, tuli poti Q. juhuu kõrgeim flush. aal-in. vastane kaasa. river ärtu 2. vanal käes poti 10 ja J - straight flush. nägemist 3€.
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

ainult 3 euri, ole õnnelik parem
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta