Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas: Järjekordne norm käsi. Mul QQ, üks betib, ma raisen 3 korda tema beti üle, callib. Flopil 29T, lendan all-in, callib. Tal 66, turn 6 ja head aega...

Väga nõme seis. :D
Aga äkki räägid lähemalt sellest $50+$100+.... bankroll.
Kas tegemist on reaalse rahaga ja kuidas see süsteem toimib, et nagu miks ma peaksin lambist saama 50 või 100 taala. Uuriks ise, aga pole veel kahjuks vanust nii palju. :roll:
Taavi

Lugemata postitus Postitas Taavi »

one2three kirjutas:
deathace kirjutas: Järjekordne norm käsi. Mul QQ, üks betib, ma raisen 3 korda tema beti üle, callib. Flopil 29T, lendan all-in, callib. Tal 66, turn 6 ja head aega...

Väga nõme seis. :D
Aga äkki räägid lähemalt sellest $50+$100+.... bankroll.
Kas tegemist on reaalse rahaga ja kuidas see süsteem toimib, et nagu miks ma peaksin lambist saama 50 või 100 taala. Uuriks ise, aga pole veel kahjuks vanust nii palju. :roll:

Registreerud seal kodukal, teed ühe viktoriini ära (see eeldab, et oled tutvunud seal üleval olevate materjalidega short stack strategy ehk SSS kohta ja pokkeri basics kohta) ja siis mingi aja jooksul kannavad sulle $50 nende registreerumiskoodi kaudu tehtud pokkerikontole. Selle summaga pead mängima teatud summa väärtuses (rake'i peab maksma mingi kindla summa, et saada vastavad punktid kokku) ja seejärel on võimalik ka see $50 välja võtta. Selle $50'ga mängides teenitud kasumeid saab ka varem välja võtta.
Kui on pisut rohkem punkte kokku korjatud, antakse sulle $100 lisaks sinna pokkerikontole.
qWalker

Lugemata postitus Postitas qWalker »

regasin ka ära. alles 3nda korraga tehin selle nõmeda quiz-i ära. nüüd siis ootan 50$. natike kirumist ka, et triobetis selline kogemus kus läks 3€. lendasin mängu - kohe poti A ja risti 5, flop 789 poti, vastane rise 1€, ma kaasa, tuli poti Q. juhuu kõrgeim flush. aal-in. vastane kaasa. river ärtu 2. vanal käes poti 10 ja J - straight flush. nägemist 3€.
hemmm

Lugemata postitus Postitas hemmm »

ainult 3 euri, ole õnnelik parem
Taavi

Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)
one2three

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)

Kuidas sa mängid siis? Aint AA, KK, QQ, v?
Selle SSS juhendi järgi mängimine muutub küll pika peale väga tüütuks, sest selliseid käsi just ei teki eriti palju ning kokkuvõttes võib mõni jobu su ikkagi oma three of a kind 4-ga näiteks üle lüüa. nii et..kahepoolega asi
Taavi

Võib, kõigega võib sul kõik üle lüüa. AA on 24o käest ka pähe saanud jah. Aga kui sa aru ei saa, mis selle strateegia mõte on, siis mine loe lisa...
qWalker

Lugemata postitus Postitas qWalker »

mis ma pean siis ainult AA suruma ja ülejäänud aja munema?
Taavi

qWalker kirjutas:

sa ei ole seda SSSi lugenud jah?
ola

Lugemata postitus Postitas ola »

qWalker kirjutas:

Loomulikult ei pea aga siis ära nuta siin et kaotasid 3 euri :mrgreen:
Vasta