Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas: Järjekordne norm käsi. Mul QQ, üks betib, ma raisen 3 korda tema beti üle, callib. Flopil 29T, lendan all-in, callib. Tal 66, turn 6 ja head aega...


Väga nõme seis. :D
Aga äkki räägid lähemalt sellest $50+$100+.... bankroll.
Kas tegemist on reaalse rahaga ja kuidas see süsteem toimib, et nagu miks ma peaksin lambist saama 50 või 100 taala. Uuriks ise, aga pole veel kahjuks vanust nii palju. :roll:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

one2three kirjutas:
deathace kirjutas: Järjekordne norm käsi. Mul QQ, üks betib, ma raisen 3 korda tema beti üle, callib. Flopil 29T, lendan all-in, callib. Tal 66, turn 6 ja head aega...


Väga nõme seis. :D
Aga äkki räägid lähemalt sellest $50+$100+.... bankroll.
Kas tegemist on reaalse rahaga ja kuidas see süsteem toimib, et nagu miks ma peaksin lambist saama 50 või 100 taala. Uuriks ise, aga pole veel kahjuks vanust nii palju. :roll:


Registreerud seal kodukal, teed ühe viktoriini ära (see eeldab, et oled tutvunud seal üleval olevate materjalidega short stack strategy ehk SSS kohta ja pokkeri basics kohta) ja siis mingi aja jooksul kannavad sulle $50 nende registreerumiskoodi kaudu tehtud pokkerikontole. Selle summaga pead mängima teatud summa väärtuses (rake'i peab maksma mingi kindla summa, et saada vastavad punktid kokku) ja seejärel on võimalik ka see $50 välja võtta. Selle $50'ga mängides teenitud kasumeid saab ka varem välja võtta.
Kui on pisut rohkem punkte kokku korjatud, antakse sulle $100 lisaks sinna pokkerikontole.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

regasin ka ära. alles 3nda korraga tehin selle nõmeda quiz-i ära. nüüd siis ootan 50$. natike kirumist ka, et triobetis selline kogemus kus läks 3€. lendasin mängu - kohe poti A ja risti 5, flop 789 poti, vastane rise 1€, ma kaasa, tuli poti Q. juhuu kõrgeim flush. aal-in. vastane kaasa. river ärtu 2. vanal käes poti 10 ja J - straight flush. nägemist 3€.
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

ainult 3 euri, ole õnnelik parem
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)


Kuidas sa mängid siis? Aint AA, KK, QQ, v?
Selle SSS juhendi järgi mängimine muutub küll pika peale väga tüütuks, sest selliseid käsi just ei teki eriti palju ning kokkuvõttes võib mõni jobu su ikkagi oma three of a kind 4-ga näiteks üle lüüa. nii et..kahepoolega asi
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Võib, kõigega võib sul kõik üle lüüa. AA on 24o käest ka pähe saanud jah. Aga kui sa aru ei saa, mis selle strateegia mõte on, siis mine loe lisa...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)


mis ma pean siis ainult AA suruma ja ülejäänud aja munema?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

qWalker kirjutas:
deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)


mis ma pean siis ainult AA suruma ja ülejäänud aja munema?


sa ei ole seda SSSi lugenud jah?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ola

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ola »

qWalker kirjutas:
deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)


mis ma pean siis ainult AA suruma ja ülejäänud aja munema?


Loomulikult ei pea aga siis ära nuta siin et kaotasid 3 euri :mrgreen:
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

AA kipub suht alati kaotama just ;) vähemalt trios ;D
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

ADMIN kirjutas: AA kipub suht alati kaotama just ;) vähemalt trios ;D


seda jah, et AA tegelikult jube tihti kaotab. mul tavaliselt on parimad käed 1010 ja 77, nendega justkui joppab paremini :roll:
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

ola kirjutas:
qWalker kirjutas:
deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)


mis ma pean siis ainult AA suruma ja ülejäänud aja munema?


Loomulikult ei pea aga siis ära nuta siin et kaotasid 3 euri :mrgreen:


olen ma nutnud??? ma jagan oma ebaõnne teiega ja kohe mingi piripill siin kes nutab. no tänan väga.
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

deathace kirjutas:
qWalker kirjutas:
deathace kirjutas: Ime pole, et quizi ära ei tee, kui A5o'ga mängid :)


mis ma pean siis ainult AA suruma ja ülejäänud aja munema?


sa ei ole seda SSSi lugenud jah?


küsimus ei ole tegelikult ju SSS. see et sa alguses seal mängid ainult ülikõvade käsadega - see ju läbinähtav. selliste lauast lasen kohe heaga jalga. mingi põder sõimas mind ka ükskord, et kuradi bingo mängija. oli ärtu 2ja5. flop ärtu 10 ja 7 + poti 10. tavaliselt kui kahest kaardist 1te on mastiks vaja siis ma riskin. aal-in mingi 1.5$. turn ärtu A ja river risti 9. Flush käes - vanal 3x10. kohe sõimama, aga mida ma oleks siis pidand tegema???????
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui sa mängid selliseid käsi nagu 25s, siis oledki bingo mängija jah. Vastus sinu küsimusele on PF fold, kui sa just bb'l ei istunud. Isegi 36s oleks su ära võinud ilusti omada ilma mingite probleemideta. Pikas perspektiivis sellise mängustiiliga kasumisse ei jää, kui just palju õnne pole.

Ma arvan, et ola tahtis oma jutuga öelda, et sul ei saa olla ebaõnn, kui sa kaotad sittade kaartidega. Sittade kaartidega peabki kaotama, see on täiesti normaalne, kui sittade kaartidega võidad, siis on sul õnne, mitte vastupidi. Sul oli pigem hoopis õnne, et sa ainult 3 euri kaotasid, mitte 30 või rohkem.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas qWalker »

õnneks rohkem lauda ei võtnud :D

ma siis nüüd mängidin triobetis (kuna pole seda 50$ veel kätte saanud) enamvähem täpselt selle SSS järgi. suhteliselt igav oli aga 2$ minnes ja pärast 7.9$. vastaseid trikitasin veel sellega, et kui oli kõva käsi loopisin .10 - .40 juurde. siis kui mingi paar ainult viskasin kohe 1$ juurde ja keegi kaasa ei julgend tulla. sama jällegi läks palju häid käsi ka raisu NT kui oli A ja 8 - flop A 8 ja 10, turn 8, river K. igatahes töötab aga vastased lasid lauast jalga :cry:
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

hemmm kirjutas: irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)

oo jälle 1 pro meil juures.. oli ka aeg juba.. negreanu läkski ära juba 8)
hemmm

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas hemmm »

ADMIN kirjutas:
hemmm kirjutas: irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)

oo jälle 1 pro meil juures.. oli ka aeg juba.. negreanu läkski ära juba 8)


kas siin oli tegemist irooniaga või? sry kuid tõesti mulle tundub, et enamus siin niiöelda freerollerid, paar kõvemat kätt ka siiski siin foorumis siiski olemas, kuid siiski arvan, et enamustest käiks mu pokkeriskill küll üle. no offence. vähemalt lugedes juttu mida siin räägitakse. siiski 1 või 2 erandit tundub olevat.
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

hemmm kirjutas: irw, algajad pokkeriässad koos siin tundub :) , kui betite 0,4 senti siis te ei saa kõvad olla, no offence, kuid pole mõtet rääkida trikitamisest mingises enamvähem 0.02/0.05 toas, õiged trikitamised ja skillid on suuremates tubades kus mängivad ikka need kes oskavad mängida. (välja arvatud mõned erandid kel lihtsalt raha palju ja lahmivad suvalt, kuid nad ei jää plussi ka üldjuhul)


no ma usun, et väikeste panustega lauas võib ka trikitada.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

väikeste panustega lauas callitakse sul kõik igasugu pasaga kaasa, nii et su trikitamised lõppevad üldjuhul pikas perspektiivis korralikus kahjumis, aga no trikita trikita :)

A8 ei ole hea käsi ja pocket pair on siiski hea käsi (kui muidugi need 22-66 välja arvata, millega mõned vennad all-in lendavad rerereraisega isegi...). Ülejäänud sõltuvalt sinu positsioonist, aga alates JJ on juba väga hea käsi, vähemalt PF.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ADMIN

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

hemmm kirjutas: kas siin oli tegemist irooniaga või? sry kuid tõesti mulle tundub, et enamus siin niiöelda freerollerid, paar kõvemat kätt ka siiski siin foorumis siiski olemas, kuid siiski arvan, et enamustest käiks mu pokkeriskill küll üle. no offence. vähemalt lugedes juttu mida siin räägitakse. siiski 1 või 2 erandit tundub olevat.

Irooniaga sellesmõttes, et mis siis, et paljud ei oska pokkerit nii hästi kui mõni teine (sina siis näiteks) aga mängivad ikka.. siin ei ole selline topic või foorum kus peaks olema aint pro'd koos.. kõik võivad ju rääkida.
no offence sulle kaa minupoolt.

PS suht välja läheb teemast asi juba kui vaja saab ju teha topicu ntx kus arutleda kuidas miski käsi on mängitud vb paremad suudavad algajamaid aidata seletades, mis nad tegid valesti jne..
A8 ei ole hea käsi üldiselt.. a samas oleneb su positsioonist ja palju kaasa tuleb inimesi ;)
ja nagu eelpool mainitud 24s pole kaa ok väga halb käsi ei ole.. samamoodi oleneb see eri asjadest...
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???
PiltPilt
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas muhno »

larigpt kirjutas: Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???


ikka saab. ma ise seal mängin selle boonus rahaga.
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

larigpt kirjutas: Ammmm...kas mansionis mängides saab ka strateegia pointse???


Vahepeal neil oli mingi jama süsteemiga ja ei uuenenud mingi nädal aega jutti vähemalt, aga see peaks nüüd korras olema. Vähemalt mul uuenes ära.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta