Tasuta $50+$100+.... bankroll

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
sinot

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas sinot »

Palju partys neid partypointse vaja läheb, et saaks $100 juurde sellele $50'le?
larigpt

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Mansionis on papp otsas tõesti :(

Pole aega hetkel tegeleda ka sellega eriti kuna läksin vpralt nüüd kooli lõpetama mis sõjaväe tõtu pooleli jäi.
Ma eeldan, et see tiba tulusam investeering kui pokkeri mängimine minu tasemel. :P

PS..Just avastasin et mu kontole oli kantud 10 taala juurde registreerimise eest :P
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

larigpt kirjutas: Mansionis on papp otsas tõesti :(

Pole aega hetkel tegeleda ka sellega eriti kuna läksin vpralt nüüd kooli lõpetama mis sõjaväe tõtu pooleli jäi.
Ma eeldan, et see tiba tulusam investeering kui pokkeri mängimine minu tasemel. :P

PS..Just avastasin et mu kontole oli kantud 10 taala juurde registreerimise eest :P


tee sellega 100 pokerstrategy pointi kokku ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
H2O

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas H2O »

Kui mul nendes pokkeritubades on kasutajad olemas, kas ma siis ei saagi 50$, või see ei oma tähtsust?? :?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

H2O kirjutas: Kui mul nendes pokkeritubades on kasutajad olemas, kas ma siis ei saagi 50$, või see ei oma tähtsust?? :?


Tee support ticket ja küsi. Vb on võimalik mõni su eksisteeriv konto nö nende koodile üle tuua, aga muidu tõenäoliselt ei saa sel juhul, kui sul kõigis neis konto olemas.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
H2O

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas H2O »

1 võimalus alles, äkki keegi aitab ära teha, ma ei leia kõiki vastuseid sealt jutust :(.
Mandavošška

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Mandavošška »

ma võin aidata ära teha....saada mulle privaatsõnum, ma saadan enda pangakonto andmed. Kannad mulle 4000 EEK arvele ja ma aitan sul boonust saada :)
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

one2three kirjutas: Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?


Kust sa sellise vastuse said üldse?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas:
one2three kirjutas: Sorry, we do not accept real money bets from your legal jurisdiction

Oskab keegi aidata selles osas? Ei saagi bonust ja tuleb ise ntks moneybookersiga raha kanda?


Kust sa sellise vastuse said üldse?


No tegin pokerstrategys kõik ära ja siis tegin titan pokerisse kasutaja. Kui tahan sisse logida, siis viskab selle teksti ette ning ei lase sisse.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

one2three kirjutas: No tegin pokerstrategys kõik ära ja siis tegin titan pokerisse kasutaja. Kui tahan sisse logida, siis viskab selle teksti ette ning ei lase sisse.


Suhteliselt loogiline, et seal viskab sulle sellise teksti. Loe nende kasutustingimusi vmt, millega sa registreerumisel nõustusid, seal on kuskil kirjas, et nad ei aktsepteeri Eesti mängijaid.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

deathace kirjutas:
one2three kirjutas:
No tegin pokerstrategys kõik ära ja siis tegin titan pokerisse kasutaja. Kui tahan sisse logida, siis viskab selle teksti ette ning ei lase sisse.


Suhteliselt loogiline, et seal viskab sulle sellise teksti. Loe nende kasutustingimusi vmt, millega sa registreerumisel nõustusid, seal on kuskil kirjas, et nad ei aktsepteeri Eesti mängijaid.


Ok. Siis selge. Sai tehtud nüüd Pokerstarsi ning ootan.
one2three

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas one2three »

Keegi mängib muidu Pokerstarsis ja oskab öelda, kust ma sealt neid punkte saan vaadata, et lisa 100$ saada? See on ka päris huvitav, et siin räägitakse, et vennad lendavad K7ga preflopis 3$ kaasa. Pokerstarsis hoiab küll enamus rahvast oma rahast ikka väga kinni, oleks justkui tunne, et kõik järgivadki ainult seda strateegiat mida Pokerstrategy.com soovitatakse. :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Jõudis siis täna $300 pangakontole. $50 kandis veel mansionis alles $1 sng'de mängimiseks. Ei soovita mansionit igatahes, üpriski veendunud, et neil on see script sedasi neile kasulikult ära muditud...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
AudioSurf

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas AudioSurf »

tegelt ma ikka oskan enamusi aga tahtsin lihtsalt teiste jaoks ka .... annan küsimused mida ma ei oska eriti :D äkki ausalt viitsid aidata :) palun ^^
larigpt

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

[quote="AudioSurf"]
tegelt ma ikka oskan enamusi aga tahtsin lihtsalt teiste jaoks ka .... annan küsimused mida ma ei oska eriti :D äkki ausalt viitsid aidata :) palun ^^


EDIT: Küsimused eemaldatud.

hetkel küll natuke aitasin, aga kui aus olla, siis ei ole mõtet üldse seda mängu mängidagi kui nendest küsimustest aru ei saa ja vastuseid neile ei tea. Suht elementaarne värk pokkerimängija jaoks. :!:
AudioSurf

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas AudioSurf »

deathace kle ma saatsin oma pokerstrategy raha mansioni.... juhiste järgi pidin data savesse panema enda acc numbri .... kas see on ainuke asi mis pidi tegema et raha kätte saada ? või pidi neile extra mingi kirja saatma ?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui nad sult eraldi ei küsi mingit isikuttõendava dokumendi koopiat vmt, siis see konto number peaks piisama jah.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
olli

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas olli »

tervist, olen uus kasutaja natuke pokkerit juba mänginud, aga quizi is tulid mul hoopis uued küsimused 8)

siin siis küsimused milles kahtlen, lisan ka oam vastused, et näeks, äkki panin õigesti.
loodan et keegi aitab hädast välja.

Edit: Küsimused eemaldatud.

loodan et keegi aitab, ette tänades: Tim
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Edit: Küsimused eemaldatud.

Edit: heh, tuli väga ilus värv, aga ei viitsi vahetada ka enam.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas Taavi »

krassy kirjutas: Need küsimused on seal suht keerulised :) ja kõike nagu ei viitsi läbi ka ju lugeda :lol: kas kuskil neid vastuseid netis pole ?


No osad vastused on juba esimeses postituses siin olemas, aga kui sa neile küsimustele vastata ei suuda, siis vaevalt sa selle $50'ga ka väga kaua vastu pead. Soovitan ikka läbi lugeda need materjalid ja nii, et aru ka saad...

Edit: Kui mõnele küsimusele kuidagi vastata ei suuda, võid siia postitada.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
larigpt

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas larigpt »

krassy kirjutas: Need küsimused on seal suht keerulised :) ja kõike nagu ei viitsi läbi ka ju lugeda :lol: kas kuskil neid vastuseid netis pole ?



Kui keegi veel märganud pole siis kõik vastused on iga artikli viimasel leheküljel. Pead lihtsalt õige artikli juurde minema. :!:
krassy

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas krassy »

Kõiki küsimusi polnud ja ma kuskilt siit lugesin, et quizi tegemise vahe peab olema 24 h ?? Vastab see tõele... Aaa ja kui keegi raatsib mind aidata kunagi õhtul see läbi teha ntx läbi msn'i oleks väga tänulik, kuna te vast juba teate vastuseid ja ma ei jõua seda kõike läbi töödata... :lol:
AudioSurf

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas AudioSurf »

nurusin algul isegi siin neid quizi küsimusi :) ma küll sain oma vastused .... hiljem taipasin et see quiz aitab kõvasti edasisele mängule ning töötlesin kõik ise läbi ... usu mind see tuleb sulle 101% kasuks...

... soovitan sul kõik läbi töödelda ...usu mind et kõik vastused on sealt mahaloetavad ning võin kihla vedada et su mängustiil muutub poole paremaks ;)
krassy

Re: Tasuta $50+$100+.... bankroll

Lugemata postitus Postitas krassy »

AudioSurf kirjutas: nurusin algul isegi siin neid quizi küsimusi :) ma küll sain oma vastused .... hiljem taipasin et see quiz aitab kõvasti edasisele mängule ning töötlesin kõik ise läbi ... usu mind see tuleb sulle 101% kasuks...

... soovitan sul kõik läbi töödelda ...usu mind et kõik vastused on sealt mahaloetavad ning võin kihla vedada et su mängustiil muutub poole paremaks ;)

No eks ma kodu jõudes proovin, aga kas peab quizide vahe olema 24h ???
Vasta