1. leht 1-st

OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 09 Mär 2014, 20:14
Postitas mankiboy
Tere,

Probleem nimelt selles, et kui teen OÜ ja paigutan rahaasjad mingi Eestis paikneva panga alla, siis ma ei saa koheselt krediitkaarti. Nad tahavad näha su sissetulekuid/väljaminekuid palka etc, aga kui on täiesti uus OÜ, siis puudub selleks võimalus.

Probleem on nimelt sellest, et kuna minu OÜ kulud oleksid enamasti maksed USA-sse, siis 90% maksudest käib läbi Paypali, mis nõuab krediitkaarti (mida ma ei saa taodelda alguses OÜ-le). Samuti on ülejäänud 10% kuludest võimalikud teostatavad AINULT krediitkaardiga.

Mida sellises olukorras teha? Suht nõme on maksta endale palka ja siis sellest palgast teha kulusi OÜ tarbeks.

On kellegil ideid?

Re: OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 10 Mär 2014, 01:14
Postitas bikeboy
Kas viimasel ajal on mingid muudatused toimunud? Sügisel just sai tehtud Google AdWords'i tarbeks täitsa uuele firmale krediitkaart Swedbank'is.

Re: OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 10 Mär 2014, 14:19
Postitas pippen
mankiboy kirjutas: Mida sellises olukorras teha? Suht nõme on maksta endale palka ja siis sellest palgast teha kulusi OÜ tarbeks.
On kellegil ideid?
Kui sul endal on krediitkaart olemas, siis on lahendus suht lihtne. Ei pea sellepärast veel omale palka maksma, et raha enda kontole saada. Saad kasutada majanduskulude katmist aruandva isiku poolt. Põhimõtteliselt kannad x summa enda kui eraisiku kontole ja sealt saad firma jaoks kulutusi tegema hakata. Raamatupidamise jaoks hoidad tsekid-arved alles. Google'st või raamatupidajalt saad ka lisainfot.

Alternatiiviks on firmale teha SEB virtuaalkaart, ainuke miinus, et kehtib vist 40 päeva, siis pead uue tegema, pika peale läheb tüütuks.

Re: OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 12 Mär 2014, 22:54
Postitas Taavi
Ma sain SEBist ettevõttele kohe asutamisel kaasa ka deebetkaardi, mis omab krediitkaardi funktsiooni ehk saab samamoodi internetis maksta. Mitte küll krediidi/laenu eest, vaid kontol oleva rahaga. Peaks sinu vajadusi igati rahuldama.

Re: OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 15 Apr 2014, 03:58
Postitas Desty
Ma olen üpriski kindel, et paypal võtab ka vastu debeetkaarte. Ma ei ole kindel, kas ka Eesti omasid, aga tean, et endal hetkel lisaud tavaline firma debeetkaart paypali(Malta).

SEB virtuaalkaardil on kaks muret - 40 päevakehtivusaeg ja eluaegne limiit 3500e.

Re: OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 05 Mai 2014, 20:51
Postitas Krix
Paypal jaoks sobib järgnev kaart:
Deebetkaart MasterCard Business Debit

https://www.swedbank.ee/business/d2d/ca ... nguage=EST


Peaasi, et toetaks internetis maksmise võimalust.

Endal küll ettevõttele eraldikrediitkaarti ei teinud, et saaks Paypaliga tasuda.

Re: OÜ asutaine ja krediitkaart

Postitatud: 23 Nov 2014, 22:52
Postitas pelaruss
www.lhv.ee
Deebet/kreeditkaart