Raha teenimine laenu andmisega.

Ühisrahastus (Bondora, Omaraha, Mintos, Crowdestate, Estateguru, Twino jne), hüpoteeklaenud ja kõikvõimalikud muud tagatiseta ja tagatisega laenud.
raivo777
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Mai 2010, 10:01

Raha teenimine laenu andmisega.

Lugemata postitus Postitas raivo777 »

Annad laenu ja saad selle eest protsente. Nagu kiirlaenude puhul ikka. Vahe selles, et teenid just selle laenu välja andmisega ja selleks on vastav programm või siis app. See süsteem toimib kogu maailmas ja on ametlik. Sama süsteemi abil võid ka ise laenu võtta, või siis mobiili rakenduse kaudu ostude eest maksta või raha sõbrale saata. Tänapäeva mobiilinduse asi :)
Niisiis...olen ise selle rahategemisega seotud ja see tõesti töötab! Annad laenu 1,5 protsendiga päevas näiteks 10 päeva peale. Süsteem võimaldab ka ise endale laenu võtta 0,5 protsendi eest mida sa koheselt siis 1,5 protsendiga ka välja laenad... Lisaks muud võimalused. Kasum on hiigelsuur. Kuu jooksul teenid lisa kuni 80 protsenti!!! Proovige ja uurige.
Siin ka minu link mille abil saate siseneda:
https://webtransfer-finance.com/?id_partner=97411375 
marten66
Moderaator
Postitusi: 276
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Raha teenimine laenu andmisega.

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Palju seni teeninud oled?
Taavi
Postitusi: 1070
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Raha teenimine laenu andmisega.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

See leht on üsna paras huumor. Kui see oleks reaalne sait, siis oleks tegemist maailma suurima P2P lehega ja see oleks kordades suurem kui näiteks LendingClub. Päevaste statistika numbrite põhjal võiks eeldada, et selliste mahtude põhjal väljastavad nad aastas omajagu üle $15 miljardi jagu laene.

Sinu kontol kuvatavad virtuaalsed numbrid on võib-olla tõesti ilusad, aga vaevalt sinu reaalse raha kontol mingeid numbreid peale miinusmärgiga väljamaksete kunagi nägema hakkad...
Vasta