Laenupikkuse valik Bondoras

Ühisrahastus (Bondora, Omaraha, Mintos, Crowdestate, Estateguru, Twino jne), hüpoteeklaenud ja kõikvõimalikud muud tagatiseta ja tagatisega laenud.
Taavi
Postitusi: 1607
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Laenupikkuse valik Bondoras

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kuna see uus järjekorrasüsteem laenu kestvust ei arvesta, siis tasub nüüd mõelda ka selle peale, millise kestvusega laene sa kõige enam sooviksid.

Ehk teisisõnu, sa lähed peale investeeringu saamist järjekorra lõppu, olenemata, kas said 12-kuulise või 60-kuulise laenu. Samas intressitulu on 60-kuulise laenu pealt tunduvalt suurem ja raha on pikemajaliselt investeeritud, mistõttu saad oma raha kiiremini investeeritud.

Samas lühiajaliste puhul on vaja rohkem taotlusi ja raha laekub kontole tagasi kiiremini. Teisest küljest on justkui ka vähem aega laenul pankrotistuda (kuigi paar kuud tagasi analüüsides suurt vahet ei täheldanud default rate osas).

Isiklikult seadsin enamikes profiilides madalamaks limiidiks 18 või 24. Jään küll siis neist lühiajalisematest taotlustest välja, kuid teistesse saan see-eest sagedamini sisse, sest teised lähevad järjekorras eest ära ning raha saab pikemaks ajaks investeeritud (rohkem intressitulu).

Vasta