Mintos/Twino vara ülekanne

Ühisrahastus (Bondora, Omaraha, Mintos, Crowdestate, Estateguru, Twino jne), hüpoteeklaenud ja kõikvõimalikud muud tagatiseta ja tagatisega laenud.
Mesilane005
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Mai 2018, 13:23

Mintos/Twino vara ülekanne

Lugemata postitus Postitas Mesilane005 »

Tere, esmalt vabandan võhikliku küsimuse eest!
Plaanin alustada investeerimist ja tahaksin seda kohe teha ettevõtte alt. Samas ei saaks ma lähima aasta või paari jooksul ettevõttele käivet tekitada muud moodi kui ühisrahastusse investeerimise kaudu. Kardan sattuda sellega EMTA liigse huvi orbiiti ja samas ei tea ma siiani selgelt, et kas mu ettevõte oleks sellisel juhul sisuliselt finantsasutus.
Seepärast uuringi, et kui alustaksin hetkel investeerimist eraisikuna ja oletame, et aasta-kahe pärast rajan oma ettevõtte, siis kui keeruline ja kulukas oleks nt Mintoses/Twinos portfelli üleviimine ettevõtte kontole või ei ole selline variant isegi võimalik? Kas peaksin siis lihtsalt eraisikuna ühisrahastusse investeerimise lõpetama ja laskma senistel laenudel lõpuni tiksuda/maha müüma?
Taavi
Postitusi: 1070
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Mintos/Twino vara ülekanne

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui nad just klienditoele kirjutades sulle konkreetset erandit ei tee, siis reeglina kehtib see lahendus, et lased eraisikuna lõpuni tiksuda või müüd portfelli maha. Küsida muidugi võib, aga pole kummagi puhul kuulnud, et keegi oleks neis portaalides portfelli sedasi ettevõtte alla liigutanud.
Vasta