Reinvest24 portaali ülevaade

Ühisrahastus (Bondora, Omaraha, Mintos, Crowdestate, Estateguru, Twino jne), hüpoteeklaenud ja kõikvõimalikud muud tagatiseta ja tagatisega laenud.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Reinvest24 portaali ülevaade

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kirjutasin Reinvest24 ühisrahastusportaali kohta pikema ülevaate, kuna paluti seda teha. Võtsin siis üsna põhjalikult ette.

Reinvest24 ühisrahastusportaali ülevaade
EhkNii2
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Jaan 2020, 16:16

Re: Reinvest24 portaali ülevaade

Lugemata postitus Postitas EhkNii2 »

Võrreldes teiste platvormidega (Bulk, Crowd, Guru) parem või halvem?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Reinvest24 portaali ülevaade

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Parem või halvem mille jaoks?
EhkNii2
Postitusi: 4
Liitunud: 15 Jaan 2020, 16:16

Re: Reinvest24 portaali ülevaade

Lugemata postitus Postitas EhkNii2 »

Näiteks platvormi mugavus, sh võimalus tulu reinvesteerida. Olin nende esitlusel ja mulle see ei meeldinud.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Reinvest24 portaali ülevaade

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ülevaadet lugesid? Platvormi mugavusest ja tulu reinvesteerimisest tunduvalt olulisem on siiski platvormi usaldusväärsus, investeeringute tulu/riski suhe ja platvormi jätkusuutlikkus. Paljud petuskeemid näiteks pakuvad väga mugavat platvormi ja reinvesteerimise võimalust ;)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Reinvest24 portaali ülevaade

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Oma ülevaate täienduseks saan tänaseks nii palju lisada, et vahepeal peale väga pikka viivitust on neil lõpuks mingil kujul järelturg tekkinud. Viimati küll ei olnud eriti kasutajasõbralik, aga ehk on vahepeal lihvitud veidi.

Ehitusregistrisse uuesti piiluda ei viitsi, aga vähemalt 2020. oktoobri lõpus oli mu testinvesteeringu puhul endiselt tegemist autoparklaga, kuigi pidi juba 2019. ümber tehtama.

Samuti saan investori vaatevinklist kogemust jagada natukene. Üpris võimatu on oma investeeritud projektide kohta mingit infot saada.

Enda testinvesteeringu kohta sain info laekumiste kohta ainult kontoväljavõtte lehelt. Kujuta nüüd ette, et sul on mitukümmend või mitusada investeeringut ja püüa siis mingit ülevaadet saada toimuvast.

Pilt

Samuti on pildilt näha, et vahepeal on kuidagi suvalises mahus summad väiksemad. Need peaksid teoorias olema vist need kohad, kus portaal enda mingit tasu võtab. Minu mäletamist mööda aga pidi see olema protsent, mis tekitab küsimuse, et miks see summa sama investeeringu pealt erinevatel aastatel erinev tuleb?

Lisaks pole mitte kuskil ka tegelikult infot, et see makse on sellepärast väiksem. Võimalik, et meili peale teavitus tuli, aga mul on ühisrahastuse meilide kaustas üle 1500 lugemata kirja. See peaks ikka makse juures kusagil kirjas olema, mitte et pead kuskilt 6 kuud vanade meilide seast otsimas käima.

PS! Minu soovituslingi kaudu on 1,5 aasta jooksul kaks inimest portaaliga liitunud. Kummagi pealt pole sentigi tasu saanud ehk kumbki investeeringuid ei teinud järelikult. Ei tasu see review'de kirjutamine ikka kuidagi ära. Realiseeritud tulu mõttes olen 1 sent + makstud tulumaks + ajakulu jagu miinuses.
Vasta