Minu tehingud

Investeerimisstrateegiad, aktsiate ülevaated ja diskussioonid. Kinnisvarainvesteeringud, strateegiad ja diskussioonid.
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

Tere,

Olen viimased kolm aastat päris tõsiselt tegelenud forexiga ja panen nüüd siia enda kontoraporti, et ka teised näeksid: forexiga on võimalik teenida väga väga suuri summasi! 8)

Robotid ja kõik muud EAd ei suuda kunagi inimest ja psühholoogiat asendada, vb olla et mingi aeg töötavad EAd aga lõpudelõpuks ikkagi põruvad.

Kuna konto raporti fail on väga suur, siis ei saanud seda siia panna. Pidin internetti ülesse laskma, täpsemalt https://www.filehosting.org/file/details ... ent123.htm

PS: tegin 5000st dollarist 631 000, vähema kui kümne päevaga ;) :oops:

Kui keegi tahab minuga ühendust saada v lihtsalt uusi teadmisi, vb ka kauplemisideid, siis minu skype on enrico7055
Viimati muutis goldman, 22 Dets 2008, 14:26, muudetud 1 kord kokku.
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

goldman kirjutas: Tere,

Olen viimased kolm aastat päris tõsiselt tegelenud forexiga ja panen nüüd siia enda kontoraporti, et ka teised näeksid: forexiga on võimalik teenida väga väga suuri summasi! 8)

Robotid ja kõik muud EAd ei suuda kunagi inimest ja psühholoogiat asendada, vb olla et mingi aeg töötavad EAd aga lõpudelõpuks ikkagi põruvad.

Kuna konto raporti fail on väga suur, siis ei saanud seda siia panna. Pidin internetti ülesse laskma, täpsemalt https://www.filehosting.org/file/details ... ent123.htm

PS: tegin 5000st dollarist 631 000, vähema kui kümne päevaga ;) :oops:
Mina olen eesti parim :D :oops:


Seda me teame, et forexiga on võimalik teenida häid summasid aga samas ka võimalus kaotada häid summasid :P
Ise olen siiamaani harjutanud ainult demo kontoga ja seal omadega päris kõvasti plussis, plaan siis uuest aastast hakata päris rahaga seal tegelema aga eks siis ole närv suurem sees ja ei riski nii suurte summadega, sest siis on tegemist juba enda rahaga 8)
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

BiteMeII kirjutas: Seda me teame, et forexiga on võimalik teenida häid summasid aga samas ka võimalus kaotada häid summasid :P
Ise olen siiamaani harjutanud ainult demo kontoga ja seal omadega päris kõvasti plussis, plaan siis uuest aastast hakata päris rahaga seal tegelema aga eks siis ole närv suurem sees ja ei riski nii suurte summadega, sest siis on tegemist juba enda rahaga 8)


Nice :P

Kaua demoga tegelenud juba oled?
Tõin selle "et on võimalik teenida" just sellepärast sisse, kuna meie suur jumal Kristjan Lepik ja ka teised on õelnud, et forex on nullmäng :D :mrgreen:
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Aasta lõpus saab umbes aasta ja see aeg olen asjaga pidevalt tegelenud ja arvan, et nüüd oleks vast juba aeg proovida päris rahaga ära ja vaadata kuidas läheb ;)
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

BiteMeII kirjutas: Aasta lõpus saab umbes aasta ja see aeg olen asjaga pidevalt tegelenud ja arvan, et nüüd oleks vast juba aeg proovida päris rahaga ära ja vaadata kuidas läheb ;)


Ära siis alguses palju alla pane, muidu võib esimene ehmatus väga suur olla ;) Mõõdukalt, niimoodi, et tehinguid närvi sees ei oleks :)
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

goldman kirjutas:
BiteMeII kirjutas: Aasta lõpus saab umbes aasta ja see aeg olen asjaga pidevalt tegelenud ja arvan, et nüüd oleks vast juba aeg proovida päris rahaga ära ja vaadata kuidas läheb ;)


Ära siis alguses palju alla pane, muidu võib esimene ehmatus väga suur olla ;) Mõõdukalt, niimoodi, et tehinguid närvi sees ei oleks :)


OK!
Ma pärast lisan su enda skype, et siis saab vahel nõu küsida kui midagi tarvis :P
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

Kavas on hakata pakkuma kapitali haldamise teenust.

Alguses kui mõned tutvusringkonnast selle idee välja käisid ei meeldinud mulle see ja tegelt ei meeldi praegugi. Aga sõprade tugeval nõudmisel ma selle ette praegu võtsin. Niiet, kes veel tahaks kampa lüüa, andku teada. ;)

Kes liituda tahavad, siis peavad arvestama et üle aasta, kahe ma seda teha ei tahaks. Pigem keskenduksin enda raha suurendamisele.

Kavas luua ka suurem trading team(4-5 persooni, arv võib olla varieeruv) ning teha maailma finantsturgudel suurem laastamistöö oma teadmiste ja oskustega.
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas qWalker »

goldman kirjutas: Kavas on hakata pakkuma kapitali haldamise teenust.

Alguses kui mõned tutvusringkonnast selle idee välja käisid ei meeldinud mulle see ja tegelt ei meeldi praegugi. Aga sõprade tugeval nõudmisel ma selle ette praegu võtsin. Niiet, kes veel tahaks kampa lüüa, andku teada. ;)


mis summadest on jutt??
Enrico
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Dets 2008, 10:43

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas Enrico »

Mingi leping ka sõlmitakse?
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

qWalker kirjutas: mis summadest on jutt??


Alampiiriks oleks 25 000 krooni.
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

Enrico kirjutas: Mingi leping ka sõlmitakse?


Konto haldamine jääb konto haldamiseks, mingisugust reaalseid rahakandeid ühelt inimeselt teisele, kauplemiseks, ei toimuks.
Sellega hoiaks persoon enda silma all, mis rahaga toimub ja kuidas tegelikult kauplemisega läheb. Nii omaks ta ka admini õigusi ja saaks kauplemise igal ajal peatada, kui näeb selleks vajadust.
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

Lepingut täpsemalt siin kirjeldama ei hakkaks, huvi korral saab ka sellest rääkida täpsemalt.
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas qWalker »

goldman kirjutas: Konto haldamine jääb konto haldamiseks, mingisugust reaalseid rahakandeid ühelt inimeselt teisele, kauplemiseks, ei toimuks.
Sellega hoiaks persoon enda silma all, mis rahaga toimub ja kuidas tegelikult kauplemisega läheb. Nii omaks ta ka admini õigusi ja saaks kauplemise igal ajal peatada, kui näeb selleks vajadust.


iga 25000eeku kohta siis kuskil konto, mida sa hakkad haldama? arvatavasti sa seod need kontod kõik oma kontoga ja mis softi kasutad?
goldman
Postitusi: 8
Liitunud: 22 Dets 2008, 12:32

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas goldman »

qWalker kirjutas: iga 25000eeku kohta siis kuskil konto, mida sa hakkad haldama? arvatavasti sa seod need kontod kõik oma kontoga ja mis softi kasutad?


See ei pea olema täpselt 25k, antud summa oli alampiiriks, suurem võib alati olla.

Kasutan Metatraderi multiterminali.
yoji
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Juul 2008, 17:54

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas yoji »

5000st 600000... kahjux link ei tööta, aga oleks huvitav teada mitu tehingut sa selle 10ne päevaga tegid ja kui paljuga sa riskisid iga tehinguga. Äkki saad uuesti yles orgunnida väljavõtte
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

yoji kirjutas: 5000st 600000... kahjux link ei tööta, aga oleks huvitav teada mitu tehingut sa selle 10ne päevaga tegid ja kui paljuga sa riskisid iga tehinguga. Äkki saad uuesti yles orgunnida väljavõtte


Mul ka see fail juba nüüdseks maha lastud aga ja tehinguid oli 100 vähemalt ja riskid olid minu mäletamistmööda ikka päris suured, pea koguaeg olid tehingud maksimum võimendusega.
yoji
Postitusi: 2
Liitunud: 21 Juul 2008, 17:54

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas yoji »

Järelikult yx viga ja konto nullis 8O Teha 100 tehingut ja kõik positiivsed on praktiliselt võimatu. Võibolla lihtsalt vedas ja turg liikus kõik need 10 päeva korralikus trendis. Kui saladus ple, siis mis timeframe ja indikaatorid? :roll:
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: Minu tehingud

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Ei mäleta aga oota ära kui teema algataja kunagi viskab uuesti asja üles ja jagab kommentaare.
Vasta