Ekspert Advisoritest

Investeerimisstrateegiad, aktsiate ülevaated ja diskussioonid. Kinnisvarainvesteeringud, strateegiad ja diskussioonid.
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Ekspert Advisoritest

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

Sai kah üks tellitud kellegi Ukraina progeja käest :P .. maksis $200 .. Tellisime natuke keerukama, mis põhineb 3 erineval ajaraamil ja 3 erineva indikaatoriga. Alguses oli suht ulme, sest iga ajaraami igale indikale sai panna erinevaid numbreid, mis siis moodustasid ühtse EA ...

Olen seda EAd testinud erinevatel valuuta paaridel sadade erinevate numbrikombinatsioonidega ja võin öelda, et siiani olen saanud kõige parema tulemuse kasutades usdchf´i ... tänasega saab siis 30 päeva täis ja ma võin öelda, et olen tulemusega hästi rahul :) sai alustatud 1000€ demokontoga ja hetkel on seis 1605€ Muide see summa oleks olnud tunduvalt suurem kui oleksin ise käsitsi suuremaid summasid välja noppinud, kuid tahtsin näha, et mida mu EA ise teeb (tegelt paaril korral olen võtnud kätte ja ka seda teinud, kuid ainult paaril korral :oih: )

Huvitav on selle EA juures see, et olen ka jooksutanud teda reaal kontol kuid teiste paaridega ja teistsuguste numbriliste kombinatsioonidega.... selles mõttes, et kõik näitajad on samad nii reaalil kui ka demol. Olen Hästi palju kordi foorumites lugenud, et väga paljud EAd toimetavad reaalkontol hoopis teistmoodi kui demol ja sellepärast saigi selline katse tehtud :) Meie tellitud EA tegi täpselt samal ajal ja samu tehinguid nii reaalil kui ka demol... hmm ..

Usdchf on suht kapriisne ja hästi liikuv valuutapaar ma vaatan, ja sellepärast pole ka võimalik teda väiksema summa peal jooksutada .. jube naljaks on see, et ühel hetkel on kogu sees olevate tehingute summa +300 ja kui trend muutub ja Trailing Stoppi pole sisse võtnud (siiski need, millel on Tr.S juba sisse võtnud, need on plussidega välja läinud) .. siis järgmisel hetkel on sees olevate tehingute summa ka näiteks -200 isegi, kuid ka see muutub päris kiiresti jälle tagasi..

aga kui keegi tahab näha oma silmaga, siis võin investori parooli anda :) saate ise tsekkida :)

Siin viimastel päevadel olen ka teiste tegelaste EAd proovinud ja katsetanud ning ausõna.. mina annan alla.. ulme!!!! Peale kahte nädalat ajude ragistamist (samal ajal töötas mu enda EA nii, et teda ei torkinud) tõdesin, et oma tehtud hästi tehtud... :)

Päikest kõigile :)

Inxx
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: Ekspert Advisoritest

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

Täna hommikuks oli siis mu kontol 30 päevaga teenitud 2139,5€ .. hetkel tõstsin ka panuseid

:)
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Ekspert Advisoritest

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Olen kuulnud et suured proffi katsetavad ennem umbes 1a vb 2a ja siis viskavad alles raha sisse.
S
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: Ekspert Advisoritest

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

ulvar kirjutas:Olen kuulnud et suured proffi katsetavad ennem umbes 1a vb 2a ja siis viskavad alles raha sisse.
S

heh.. jah ..need kes eriti suure rahaga mängivad, need küll. Siiski olen ma seda meelt, et kes ei proovi, see ei saa ka teada.. Oma süsteemi olen kasutanud üsna mitu kuud ja see põhineb siiski indikaatoritel .. Indikaatoritele on seaded lisatud graafikute alusel, seega päris lampi meie EA ei mängi..

:)
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: Ekspert Advisoritest

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

hei kõigile :)

Mõni aeg tagasi panin siis tööle reaalkonto meie EA´ga ja samas jooksutasin ka demot, et veidi jälgida nende tööd, kuid demo mul enam millegipärast tehinguid ei teinud, või kui tegi, siis mitte nii nagu ta oleks pidanud. Eks asi oli ka selles, et mul oli üsna mitu erinevat MT korraga töös ja tekkis üsna suur segadus :P

Hetkel on mul ainult reaal töös ja kui keegi soovib näha ka tulemusi, siis saab seda teha meie uuelt kodukalt.. "Investment" --> "Strategy 1 .. Inxxu" ja --> "Strategy 2 .. Margus" Juhul kui valida menüüst lihtsalt "Investment", siis saab ka lugeda üleüldist tutvustust nende 2 strateegia kohta.

Igal juhul ootamme kõiki meie tegemisi jälgima ;)

https://forexstyle.info
Vasta