Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Investeerimisstrateegiad, aktsiate ülevaated ja diskussioonid. Kinnisvarainvesteeringud, strateegiad ja diskussioonid.
roheline
Postitusi: 6
Liitunud: 01 Mai 2018, 00:12

Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Lugemata postitus Postitas roheline »

Kes on Aleksandr Najanzin? Mida sellest reklaamist arvata:

Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Lihtsalt registreeru, saa 25 eurot kontole ja alusta oma kapitali kasvatamist Reinvest24-ga.

Reinvest24 on investeerimisplatvorm, mis annab võimaluse teenida kuni 15% aastas ilma riskita kaotada oma raha. Investeering on tagatud kinnisvaraga. See on täielikult likviidne instrument - võid oma kapitali koos kasumiga välja võtta iga hetk.

Kindlam kui pank, kasumlikum kui pensionifond.

Aleksandr Najanzin

https://www.reinvest24.com/et
Taavi
Postitusi: 1574
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ainuüksi kodulehel kuvatavad numbrid ja jutt ei klapi. Ei tundu väga usaldusväärne ettevõtmine esmapilgul.
Reinvest24
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Mai 2018, 13:34

Re: Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Lugemata postitus Postitas Reinvest24 »

Tere päevast Lugupeetud Asotsiaal,

Tegemine on uue ühisrahastus projektiga, mis annab võimaluse teenida passiivset tulu elu- või ärikinnisvara rendist ja nende väärtuse kasvust. Kinnisvara ostmine rendiks on üks kindlamaid teenimisviise, aga vajab suured investeeringud, mida kõikidel ei ole. Me anname võimaluse alustada investeeringuid alates 100 Eurot. Ühisrahastuse raames kogutud vahenditega ostetakse välja renditulu tootev kinnisvara eraldi selleks otstarbeks loodud äriühingu nimele ning seatakse hüpoteek õigusbüroo kasuks, kes hoiab seda kõikide investorite kasuks, tagades neile turvalisuse ja kindluse. Lepinguliselt on sätestatud, et kõik hüved, nii igakuine renditulu kui ka vara väärtuse kasv, jaotatakse investorite vahel proportsionaalselt vastavalt nende esialgsele investeeringule. Seega saab investor nautida samu hüve nagu kinnisvaraomanik ilma liigse peavalu ja paberimajanduseta.

Meie omalt poolt teeme äri maksimaalselt läbipaistvaks ja avalikustame info jooksvate ja soetuskulude kohta investorile. Meie eesmärk on näidata Teile meie ärimudelit ja Teil on õigus valida kas uskuda projekti või mitte. Vajadusel saate võtta ühendust meiega ja saada kõik vastused oma küsimustele.

25-Eurone kampaania on meie lansseerimiskampaania, mis annab Teie kontole 25 Eurot, kui Te registreerite konto. Antud raha saab kasutada investeerimiseks meie platvormil olevatesse objektidesse, aga enne kindlasti oleks vaja tutvuda kampaaniatingimustega.

Meie meeskond koosneb inimestest, kellel on kogemused kinnisvara ostu-müügi ning arendusprojektidega Tallinnas ning Riias, samuti on meie meeskonnaliikmed loonud veebiportaale ja nii Baltikumis kui ka Skandinaavias. Otsustasime, et kui panna kokku kõigi meie kogemused ja tehnoloogia, saaks pakkuda investoritele uusi võimalusi selleks, kasvatada nende kapitali.
Taavi
Postitusi: 1574
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Rääkides läbipaistvusest ja info avalikustamisest.

1. Mis kuupäeval ja mitme investori poolt rahastati Raua 59 projekt? Mis kuupäeval projekt müüdi? Millise nime ja registrinumbriga SPV alt see projekt läbi viidi?

2. Mis kuupäeval ja mitme investori poolt rahastati Ao 2 projekt? Mis kuupäeval projekt müüdi? Millise nime ja registrinumbriga SPV alt see projekt läbi viidi?

3. Kodulehel on kirjas, et läbi on viidud 10+ projekti. Kus on ülejäänute kohta info? Samad küsimused ka nende projektide osas, mis 1. ja 2. punkti projektide puhul.

4. Läbipaistvuse osas veel üks suur puudujääk. Kodulehel ei ole tiimi kohta mitte mingisugust infot avaldatud. Kes sinna tiimi kuuluvad ja milline see nende kogemus on, mille põhjal otsustasite "et kui panna kokku kõigi meie kogemused ja tehnoloogia, saaks pakkuda investoritele uusi võimalusi selleks, kasvatada nende kapitali."?
Reinvest24
Postitusi: 2
Liitunud: 11 Mai 2018, 13:34

Re: Teeni 25 eurot 5 sekundiga!

Lugemata postitus Postitas Reinvest24 »

Tere Taavi,

Suured tänud küsimuste eest, hea meelega vastan ja annan rohkem infot meie projekti kohta.

Küsimustele 1 ja 2 saan ehk ühe vastusega vastata. Nagu ma olen varem öelnud, meie tiim tegeleb kinnisvaraga aastast 2005 ja oleme müünud ja arendanud 10+ kinnisvaraprojekti nagu näiteks tegelenud elumajade ehitusega, korterite ostuga rendi eesmärgil ja kontoriruumide haldusega. Ao 2 ja Raua 59/61 on ühed meie viimastest projektidest, mida me oleme arendanud oma investoritega uues ärimudelis, mis põhimõtteliselt oligi osaliseks inspiratsiooniks Reinvest24 platvormi loomiseks. Ao ja Raua projektid olid ostetud vastavalt 2015. Ja 2016. aastal kasutades nn. ühisrahastust, mille viisime läbi oma tuttavate ja partnerite vahel. Kinnisvarad olid välja renditud, siis tehtud detailplaneeringud ja arendusplaanid, mis andsid võimaluse müüa need objektid arvestatava kasumiga. Objektidest väljuti 2017 aasta esimesel poolel. Edaspidi meie fookus on suunatud äri- ja elamispindade ostmisele hulgi ja nende väljarentimisele, mis annab parema tootluse investorile.

Küsimus number 3 – Vastus on osaliselt kaetud eelmise küsimusega ning mainin ära lisaks, et kodulehel on lihtsalt meie kollektiivi kõikide suurte kinnisvaraprojektide hulk ja nende summeeritud maksumus. Paralleelselt Reinvest24 platvormile meie kollektiiv on arendanud või osalenud sellistes kinnisvaraobjektides nagu Kentmanni 28 Tallinn; Riga Outlet Village - https://outletriga.lv

Hetkel on Reinvest24 oma tee alguses ja projektide arv läheb ainult suuremaks, sest võimalusi investeerida rendikinnisvarasse on meie turul palju ja eriti atraktiivne on võimalus osaleda rendikinnisvara rahastamises teistes riikides ja hajutada oma investeeringuportfell ühe portaali raames.

Meie tiimi kuuluvad teiste hulgas:
Aleksandr Najanzin – Ehitustehnika rendi portaali unirent.ee looja ja omab kogemust hulgimüügis nii Baltikus kui ka Skandinaavias.
Kirill Tripolski – suur kogemus internetiportaalide loomisel; käivitanud või osalenud selliste projektide käivitamisel nagu auto24.ee, rate.ee; kv.ee jne.
Igors Kutšerenko – meie meeskonnaliige naaberriigist Lätis, kellel pea 20 aastat kogemust ehitusmaterjalide müügis arendusprojektidele.
Meeskond kinnisvaraspetsialiste Tina Kinnisvarabüroost, kes aastast 2005 tegelevad kinnisvaraga k.a. ost-müük, arendus jne.
Samuti kasutame lepinguliste nõustajatena tuntud advokaadibüroosid, projekteerimis- ja ehitusfirmasid jne.

Juhul kui Teil on veel küsimusi, heameelega vastan neile.
Vasta