StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Investeerimisstrateegiad, aktsiate ülevaated ja diskussioonid. Kinnisvarainvesteeringud, strateegiad ja diskussioonid.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Nimelt siis leidsin sellise saidi, kus saab mängida nö virtuaalsel börsil. Aktsiaid on seal esialgu kõigest 5 erinevat, mida siis saab osta ja müüa (lühikeseks müüki ja võimenduse funktsiooni jmt ei ole). Hinnad muutuvad iga 10 min tagant. Igaüks saab esialgu liitudes omale $1 proovimiseks, mida iseenesest välja ei saa võtta, kuid selle pealt teenitud kasumeid saab. Aktsiate ostu puhul teenustasu ei rakendata, küll aga on teenustasu müügi korral 1%. Eks vaadake ja proovige.

Leht arveldab e-kullaga.

Registreeruda saab siit
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
nexel
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Okt 2007, 09:06

Stockwe - Tõsine Kullaauk!

Lugemata postitus Postitas nexel »

EDIT: Teema juba olemas ja täpselt samas alafoorumis. Eksitavaid kommentaare siin kah pisut :D


Stockwe on ainuke virtuaalsete aktsiatega kauplemise koht internetis. Aktsiate hindu uuendatakse iga 10-e minuti järel ja hindade tõus/langus jääb 0%-2% (keskmiselt 1,2%). Ehk sa võid teenida kuni 2% oma sisse pandud rahast kümne minutiga. Jah see on tõsi ja sellepärast ma nimetangi teda kullaauguks, kuna ma ei käi enam Stockwe pärast tööl :wink: Süsteem töötab automaatselt ja RAHA SAAD IGA KELL (24h) KÄTTE WITHDRAWIDES ta lihtsalt oma e-goldi kontole. 1 sekundiga on raha sinu e-kulla kontol. Kasumeid saad kroonideks oma pangakontole vahetada icegold.ee-s. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et ROI stockwe-st on vähemalt 200% kui viitsid tegeleda. Ausalt öeldes on asi kergem ja lihtsam kui arvatagi oskad. Igaüks saab asja selgeks tunniga ja võib reaalset raha hakata tegema. Olen netis raha üritanud teha julgelt 6 aastat ja see on ainuke tõsiselt võetav koht internetis! Registreerides saad tasuta 1 dollari harjutamiseks ja kasumi saad sellelt endale.
Panin paar julgustavat pilti konto seisust ülesse:

Kasumi pildid

---------------------------------------------------------------------------------


Edu!
http://www.neti.ee - Võimas leht, hiljuti avastasin!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Esimene eksitav kommentaar on see, et sa võid teenida 2%. Kui sa töölt ära tulid ja pole asjaga nii paljugi tutvunud, et teenustasud on 1% müügi korral ehk 10 min'ga võid teenida max 1%, siis soovitan ülemuselt igaks juhuks töökoht tagasi paluda :)

icegold.ee ei osta viimasel ajal väga palju e-kulda, vähemalt alati kui ma nende kodukale satun, on ostmine hetkel lõpetatud (ka praegu).

Pildid näitavad sinule 3,9% kasumit, mis ei ole midagi enneolematut, aga edu.

Soovi korral võid omale portfoliode alla teema teha ja seal oma tulemusi kirja panna kõigile jälgimiseks.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ola

Re: Stockwe - Tõsine Kullaauk!

Lugemata postitus Postitas ola »

nexel kirjutas: EDIT: Teema juba olemas ja täpselt samas alafoorumis. Eksitavaid kommentaare siin kah pisut :D


Stockwe on ainuke virtuaalsete aktsiatega kauplemise koht internetis. Aktsiate hindu uuendatakse iga 10-e minuti järel ja hindade tõus/langus jääb 0%-2% (keskmiselt 1,2%). Ehk sa võid teenida kuni 2% oma sisse pandud rahast kümne minutiga. Jah see on tõsi ja sellepärast ma nimetangi teda kullaauguks, kuna ma ei käi enam Stockwe pärast tööl :wink: Süsteem töötab automaatselt ja RAHA SAAD IGA KELL (24h) KÄTTE WITHDRAWIDES ta lihtsalt oma e-goldi kontole. 1 sekundiga on raha sinu e-kulla kontol. Kasumeid saad kroonideks oma pangakontole vahetada icegold.ee-s. Enda kogemuse põhjal võin öelda, et ROI stockwe-st on vähemalt 200% kui viitsid tegeleda. Ausalt öeldes on asi kergem ja lihtsam kui arvatagi oskad. Igaüks saab asja selgeks tunniga ja võib reaalset raha hakata tegema. Olen netis raha üritanud teha julgelt 6 aastat ja see on ainuke tõsiselt võetav koht internetis! Registreerides saad tasuta 1 dollari harjutamiseks ja kasumi saad sellelt endale.
Panin paar julgustavat pilti konto seisust ülesse:

Kasumi pildid

---------------------------------------------------------------------------------

Edu!


Mis summades mängid kui tohib küsida?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pildi pealt on näha.

Umbes $500 on portfell.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas muhno »

sai siis ka sinna ära regatud. esmamulje on hea. esmapilgul tundub päris lihtne variant olema kuidas natuke lisaraha teenida ja mitte võtta liigseid riske. endal plaanis sinna vast prooviks mingi 100 dollarit kanda ja siis vaadata kuidas minema hakkab.
Pilt
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Keegi E-KULLA kontot ei taha jagada? Ei viitsi ise jamama hakata. Osa võtaks küll :p
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mul hetkel $43 eest enda raha sees. Seisis kontol $20 niisama, mõtlesin, et paneks sinna ja prooviks äkki pisut kasvatada, kui aega on.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas muhno »

deathace kirjutas: Mul hetkel $43 eest enda raha sees. Seisis kontol $20 niisama, mõtlesin, et paneks sinna ja prooviks äkki pisut kasvatada, kui aega on.



Mis ajaga sa suutsin oma summa kahekordistada?
mis olid peamised aktsiad?

ja muidugi kõik soovitused on teretulnud.
Pilt
Marguz
Postitusi: 8
Liitunud: 02 Okt 2007, 10:00

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Marguz »

see kodukas o vist maas juba. või mingi khatlane süsteem käib seal...
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas muhno »

Marguz kirjutas: see kodukas o vist maas juba. või mingi khatlane süsteem käib seal...



sain sellise errori.

User Login

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '8007000e'

[Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver]General error Unable to open registry key 'Temporary (volatile) Jet DSN for process 0x4438 Thread 0x4084 DBC 0x1524c6c Jet'.

/conn-member.asp, line 7
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

muhno kirjutas:
deathace kirjutas: Mul hetkel $43 eest enda raha sees. Seisis kontol $20 niisama, mõtlesin, et paneks sinna ja prooviks äkki pisut kasvatada, kui aega on.



Mis ajaga sa suutsin oma summa kahekordistada?
mis olid peamised aktsiad?

ja muidugi kõik soovitused on teretulnud.


Ei ole suutnud midagi kahekordistada. Mul oli enne juba pisut üle $20 sees ja nüüd panin $20 juurde lihtsalt. Tavaliselt on mul see jama, et ma küll saan mingi kasumi kokku, aga siis juhtub nii, et pean kuskile ära minema ja raha jääb aktsiatesse ja kui tagasi tulen, siis on jälle summa vähenenud ja umbes samas kohas tagasi, kus enne olin :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

muhno kirjutas:
Marguz kirjutas: see kodukas o vist maas juba. või mingi khatlane süsteem käib seal...



sain sellise errori.

User Login

Microsoft OLE DB Provider for ODBC Drivers error '8007000e'

[Microsoft][ODBC Microsoft Access Driver]General error Unable to open registry key 'Temporary (volatile) Jet DSN for process 0x4438 Thread 0x4084 DBC 0x1524c6c Jet'.

/conn-member.asp, line 7


Hetkel sama error. Krt seda teab, mis tal viga on. Eile igatahes töötas ja täna terve päev kah minu teada.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Üldiselt ise kasutan sellist strateegiat, et graafikud on kõrval lahti ja siis pikemalt langenud aktsiat üritan põhjast osta. Mõnikord teen sedasi, et ostan natukene peale suuremat langust ja kui veel langeb, siis ostan hiljem juurde ning siis ootan, kuni üles läheb. Tavaliselt siiski ootan ära, kuni langus hakkab ümber pöörduma tõusuks ja alles seejärel sisenen.

Mõnikord müün ka kahjumiga maha, kui aktsia on liiga pikalt edasi-tagasi kõikunud ja graafikul oleval joonel hetkeseis osutub kõrgeimaks punktiks ning on oht, et võib alla hakata jälle kukkuma.

Aga ühesõnaga strateegia siis, et osta madalalt ja müü kõrgelt. Selline rahulik strateegia, mõnikord jääb kohe täitsa pikaks ajaks seisma mõni aktsia.

Eks sedasi tõmmeldes ja väikseid protsente võttes annaks teoorias rohkem teenida, aga iseasi, kui hästi see õnnestuks. Et ma sedasi vaikselt ja rahulikult tasa sõuan ja kuhugi ei jõua :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas muhno »

mul siis hetkel seal sees üle 70 dollari.

strateegiast niipalju et olen endajaoks meelde jätnud enamvähem iga aktsia min hinna mida näinud olen ja siis max hinna ja vastavalt sellele tegutsen. olen seda ka märganud et kui hind on täitsa põhjas siis kulub tavaliselt mingi 10 tundi et aktsia saavutaks oma maks hinna. paistab et see süsteem on neil nii välja ehitatud et iga päev vähemalt korra käib hind laes ja korra täitsa põhjas ja suht ennustatav on see hinna muutus .
eks ma hakkan millaski oma tehingutest ja kasumitest/kahjumitest pikemalt ülevaadet ka kirjutama.
Pilt
Kasutaja avatar
rappia1
Postitusi: 12
Liitunud: 23 Sept 2007, 21:23

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas rappia1 »

edit
Viimati muutis rappia1, 01 Mär 2012, 14:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ma olen igatahes järeldusele jõudnud, et seda filmi vaatamise, tööks õppimise, magamise kõrvalt jmt asjade kõrvalt ei saa eriti edukalt teha. Pidevalt vaatan jälle seisu siis, kui aktsia on kuskil kõrges tipus ära käinud ja nüüd mõnusalt kolinal kahjumisse langenud jälle. Et siis ühesõnaga ma olen hetkeseisuga tagasi kahjumis $38 peal.

Kah Africa Mobile põhisüüdlane, kuigi võimalusi kasumiga maha müüa oleks olnud vahepeal mitu korda, lihtsalt oli muud tegemist :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas muhno »

mul praegu african mobile 9 dollariga miinustes. kuna kahjum päris pirakas siis ootan ja vaatan veel mingi aeg. vast hakkab millaski aktsia jälle ülesse ronima. õnneks enamus rahakst on teistes aktsiates. aga jah pole seal midagi nii kerge seda raha suurendada nagu eelpool mõni mees rääkis.
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hehe, mul 8 dollariga ainult 8)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas muhno »

muidu ma olen ikka suutnud iga tehinguga mõned dollarid kasumit teenida.loodame et see african mobile ka kosuma hakkab
Pilt
Kasutaja avatar
rappia1
Postitusi: 12
Liitunud: 23 Sept 2007, 21:23

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas rappia1 »

edit
Viimati muutis rappia1, 28 Veebr 2012, 22:41, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mulle üldiselt avaldub väga tihti millegipärast selline vaatepilt, et ma ostan 3 aktsiat 5'st ja siis need kaks tõusevad taevasse, mida ma ei ostnud ja teised muudkui langevad. Ja mida rohkem osta, seda rohkem langeb :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
rappia1
Postitusi: 12
Liitunud: 23 Sept 2007, 21:23

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas rappia1 »

edit
Viimati muutis rappia1, 01 Mär 2012, 14:22, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mul ka suur hulk raha africa mobile all. Kui läheb põhja, siis vähemalt ma pole ainuke loll, kes ka ära uppus :P
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
lumos
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: StockWe Virtuaalne börs - $1 tasuta proovimiseks

Lugemata postitus Postitas lumos »

deathace kirjutas: Mul ka suur hulk raha africa mobile all. Kui läheb põhja, siis vähemalt ma pole ainuke loll, kes ka ära uppus :P


kui mul africa mobilega 0 läheb müün kohe ära ja jaotan teiste vahel ära täna terve päev langenud
Pilt
Vasta