Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Investeerimisstrateegiad, aktsiate ülevaated ja diskussioonid. Kinnisvarainvesteeringud, strateegiad ja diskussioonid.
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

jah, mina see olin, kes oli LHV foorumisse postitatud lepingu pooleks (maakleriks siis).

Tegelikult mul täitsa suva, mida inimesed arvaavad, mina oma võimeid tean ja piisavalt kogemust on, et näidata selliseid tootlusnumbreid, mis võiksid inimestel suud lahti võtta.... aga no kui soovi ei ole... siis ei hakka ka mina siin kedagi sundima / meelitama....
Ise teavad mis teevad.

Jah, haigena ma tõesti ei tahaks hakkata raha haldama, liiga raskeks osutuks see, aga kui teid, siis paremini see rahludaks võib selle muuta ka ju mingiks kahekordseks arstitõendiks, või mida te ise soovitaksite?

3.5 punkti ja 4.6 punkti annab ka ümber teha ja samamoodi võime vormistada ka tootlusprotsendi arveldamise teistsuguseks jne...
Viimati muutis Trader, 05 Jaan 2008, 23:35, muudetud 1 kord kokku.
ADMIN

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

Trader kirjutas: jah, mina see olin, kes oli LHV foorumise postitatud lepingu pooleks (maakleriks siis).

Tegelikult mul täitsa suva mida inimesed arvaavad, mina oma võimeid tean ja piisavalt kogemust on, et näidata selliseid tootlusnumbreid, mis võiksid inimestel suud lahti võtta.... aga no kui soovi ei ole... siis ei hakka ka mina siin kedagi sundima meelitama....
Ise teavad mis teevad.

Jah, haigena ma tõesti ei tahaks hakata raha haldama, liiga raskeks osutuks see, aga kui teid siis paremini see rahludaks võib selle muuta ka ju mingiks kahekordseks arstitõendiks, või mida te ise soovitaksite?

3.5 punkti ja 4.6 punkti annab ka ümber teha ja samamoodi võime vormistada ka tootlusprotsendi arveldamise teistsuguseks jne...

Aastane tootlus on 40%.
Üldiselt ollakse haige vast ikka paar nädalat kuni kuu.
Sorry, ei jõua kohale miks, siis peab kohe lepingu lõpetama kui sa haigeks jääd. Ok ei kauple paar nädalat, kogud ennast ja lased edasi.
Või jäi mulle midagi arusaamatuks?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas surf »

Arvatavasti siin peetakse ikka silmas mõnda tõsisemat haigestumist, millega ei saaks börsitööd jätkata.
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

ADMIN kirjutas:
Trader kirjutas: jah, mina see olin, kes oli LHV foorumise postitatud lepingu pooleks (maakleriks siis).

Tegelikult mul täitsa suva mida inimesed arvaavad, mina oma võimeid tean ja piisavalt kogemust on, et näidata selliseid tootlusnumbreid, mis võiksid inimestel suud lahti võtta.... aga no kui soovi ei ole... siis ei hakka ka mina siin kedagi sundima meelitama....
Ise teavad mis teevad.

Jah, haigena ma tõesti ei tahaks hakata raha haldama, liiga raskeks osutuks see, aga kui teid siis paremini see rahludaks võib selle muuta ka ju mingiks kahekordseks arstitõendiks, või mida te ise soovitaksite?

3.5 punkti ja 4.6 punkti annab ka ümber teha ja samamoodi võime vormistada ka tootlusprotsendi arveldamise teistsuguseks jne...

Aastane tootlus on 40%.
Üldiselt ollakse haige vast ikka paar nädalat kuni kuu.
Sorry, ei jõua kohale miks, siis peab kohe lepingu lõpetama kui sa haigeks jääd. Ok ei kauple paar nädalat, kogud ennast ja lased edasi.
Või jäi mulle midagi arusaamatuks?


PS: kordan, et garanteeritud on 40% tootlus, kuid lepingu võib teha mitut moodi, kas üle 40% jäädav kasum jääb mulle või lihtsalt teeb metsiku kasumi protsendi ja võtab sealt mulle mingi kindla protsendi.

Haiguse all mõtlesin ikka tõsisemat, mille läbi oleks börsil tegutsemine võimatu mitu kuud. ---- ja selle sünduse juhtumise tõenäosus on ikkagi kaduväike, kuidas ära peaks ikkagi märkima...
Peavalu ja gripi pärast ma nüüd küll lepingut ei lõpeta :P ;)

Kui ma olen inimesega kokku saanud, siis on loogiline, et ta saab minust absoluutselt kõik teada ning uskuge mind, mind leiab väga hästi ;) - ükskõik, mis siis probleemiks ka oleks :) - täpsemalt räägiks juba, siis kui ka asja :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sa mingit tehingute väljavõtet äkki oled nõus näitama? Ja oma salastatud isiku avalikustama?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Hmm, käis küll siin peale minu postitust vaatamas, aga jah...ei oskagi nüüd arvata, kas väga paranoiline, et ei taha oma isikut avalikustada või tõesti scammer...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas qWalker »

75k 40% on 30k. no ma ei tea.
selliste kogemudtega peaksid kaasas käima ka päris head tutvused. mõni ikka leiaks 100k või rohkemgi, et sealt siis alustada või mis summat ta kokku ajab??
Vasta