Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Investeerimisstrateegiad, aktsiate ülevaated ja diskussioonid. Kinnisvarainvesteeringud, strateegiad ja diskussioonid.
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

Tere,

Soovid suuremat tootlust kui pangad pakuvad? Siis võid pöörduda minu poole, varas-pätt ma ei ole, lihtsalt persoon, kes laenu ei soovi võtta, kuid näeb head võimalust teenida teiste raha kasvatamise pealt. Täpsemalt lepiks kokku juba, siis kui huvi kindel. Minimaalne summa, mida olen nõus haldama 75000.- Gar tootluseks aastas 40%, vastavalt riskitasemele võib see küündida ka 70%ni.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Garanteeritud 40%? Kui kaua investeerimisega tegelenud oled?
Mis vahenditesse investeerid (üksikaktsiad, indeksaktsiad, optsioonid, futuurid, dividendiaktsiad, võlakirjad jne).
Mis piirkondadessse ja/või mis valdkondadesse?
Millistesse ettevõtetesse (uued/väiksed ja kiiresti arenevad, suured ja kindla positsiooniga jne)?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

Investeerimise/Kauplemisega olen tegelenud 8 aastat.
Instrumentidest kauplen/investeerin kõige rohkem aktsiate, indeksaktsiate, optsioonide ja valuutaga.
Kauplen põhiliselt USAs, puutun kõikide sektoritega kokku, niiet kindlat sektorit kus kauplen ei ole. Tavaliselt hoian positsiooni maksimum päev, kui sedagi :)
Eelkõige pööran tähelepanu ettevõtetele, mille päevane käive on suurem kui miljon. Kuid neid tegureid, mille järgi ja kuidas ma aktsiaid valin on ikka väga palju. Siin välja kirjutama ma neid ei hakka, sest muidu ma peaksin end tapma.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas pippen »

Trader kirjutas: Investeerimise/Kauplemisega olen tegelenud 8 aastat.


8 aastaga peaks sul siis nii palju pappi ikka olema teenitud, et ei peaks teiste rahaga kauplema vaid saaks see 40% + lisakasumi kõik endale?

Aga mina olen nõus küll näiteks 10k sulle kauplemiseks andma. Sinu selle 40% aastas garantii vormistaks laenulepinguna ära, mina laenan sulle selle järgi 10k näiteks 30-ks aastaks ja sina maksad iga aasta 31. dets mulle 4k. Või on sul mõni parem idee, kuidas seda garantiid kirjalikult fikseerida?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas surf »

Pakutud minimum summa ei ole väike ja ilma vastava lepinguta (face to face) vaevalt keegi sellist summat annaks.

btw
pühad on möödumas, loodan, et need mööduvad kõigil rahulikult.. ;)
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

pippen kirjutas: 8 aastaga peaks sul siis nii palju pappi ikka olema teenitud, et ei peaks teiste rahaga kauplema vaid saaks see 40% + lisakasumi kõik endale?

Aga mina olen nõus küll näiteks 10k sulle kauplemiseks andma. Sinu selle 40% aastas garantii vormistaks laenulepinguna ära, mina laenan sulle selle järgi 10k näiteks 30-ks aastaks ja sina maksad iga aasta 31. dets mulle 4k. Või on sul mõni parem idee, kuidas seda garantiid kirjalikult fikseerida?


Silmas peaks pidama seda, et esimesed aastad kuluvad õppimisele, neil aastatel ei "tehta" raha, vaid õpitakse mängu ilu ja erinevaid nurki, õige strateegia kujuneb tavaliselt kauplejal välja 5-6 aasta möödudes. Kui sedagi, sest pidagem meeles, 90% börsil tegevatest persoonidest kaotab oma raha...

Antud summa mille Sa välja pakkusid, ikkagi ei motiveeri mind. Minimum summa on ja jääb 75000.-
Loomulikult teeks kahe osapoole vahel lepingu, mis igati sobiks ka vastasosapoole soovide ja tahtmistega :)
leping on muidu iseenesest valmis, niiet aega selle peale ei kuluks.
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

surf kirjutas: Pakutud minimum summa ei ole väike ja ilma vastava lepinguta (face to face) vaevalt keegi sellist summat annaks.

btw
pühad on möödumas, loodan, et need mööduvad kõigil rahulikult.. ;)


Jah, antud summa ei ole väike, kuid ma soovin ka oma osa sellest saada, niiet mingi motivaator peab ka asjas olema...

Pühad mööduvad suurepäraselt ;)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Aga pane lihtsalt teisele poole lepingut mitu inimest. A la, et ma panen ka 10000 ja siis veel 3 inimest panevad mingi summa, kuni 75k on koos. Ja lepinguga võtad kohustuse maksta igale lepinguosapoolele mingi kindlaksmääratud aja möödudes mingi protsendi vmt.

Sina saad selle oma summa kokku ja teised ka rahul, et päris 75k kuskilt välja ei pidanud koukima ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

deathace kirjutas: Aga pane lihtsalt teisele poole lepingut mitu inimest. A la, et ma panen ka 10000 ja siis veel 3 inimest panevad mingi summa, kuni 75k on koos. Ja lepinguga võtad kohustuse maksta igale lepinguosapoolele mingi kindlaksmääratud aja möödudes mingi protsendi vmt.

Sina saad selle oma summa kokku ja teised ka rahul, et päris 75k kuskilt välja ei pidanud koukima ;)

Võib ka nii, kuid lepingu allkirjastaks ikkagi alles, siis kui summa koos - 75000.-

Niiet andke aga julgelt teada, kes soovib lepingust osa võtta. min summa siis praegu jääks 10000.-
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

No ma ehk mingi 10-15k leiaks uueks aastaks. Aga muidu selline küsimus, et kui see 40% garanteeritud on, siis miks sa pangast laenu ei võta nt?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

deathace kirjutas: No ma ehk mingi 10-15k leiaks uueks aastaks. Aga muidu selline küsimus, et kui see 40% garanteeritud on, siis miks sa pangast laenu ei võta nt?


Sest ma ei saa laenu veel :D
Tööstaaš ei ole veel nii pikk, see peaks olema 6 kuud ja laenuga käib kaasas ka veel liiga palju paberimajandust. Õeldakse ikka, et laen on tänapäevasel kujul sama, mis pärisorjus keskajal.
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

Julgemalt , julgemalt.... min summa koos, kuid summa võiks olla ikka hulga suurem :)
Kordan veel, tegu ei ole pettusega, kõik saaks kinnitatud lepinguga.... :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Seal pakud kah seda varianti:

https://teenus.info/index.php?go=view.ps ... 817&feat=1

Aga seal garanteeritud tootlus 30% ja 50000. Kust see erinevus siis?:)

Enne tuleb vist ikka mingi taustakontroll ka teha, et ega mingi maksuvõlglane vmt pole jne. Päris lambi inimese kätte nüüd vaevalt keegi selliseid summasid usaldama hakkab. Praegu ei tea nimegi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

deathace kirjutas: Seal pakud kah seda varianti:

https://teenus.info/index.php?go=view.ps ... 817&feat=1

Aga seal garanteeritud tootlus 30% ja 50000. Kust see erinevus siis?:)

Enne tuleb vist ikka mingi taustakontroll ka teha, et ega mingi maksuvõlglane vmt pole jne. Päris lambi inimese kätte nüüd vaevalt keegi selliseid summasid usaldama hakkab. Praegu ei tea nimegi.


No vastavalt madalamale tootlusprotsendile ka madalam summa. Jah, seda kuulutust ma muutsin, peale siin foorumis tekkinud arutelu, et võiks ka väiksematest summadest suure kokku saada.
No loogiline, et ma kõik oma andmed avaldan enne kui mingiks äriks üldse läheb, kuid seda ainult silmast-silma kohtudes :)
Maksevõlglane ma ei ole :lol:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sul pidi leping olemas olema. Äkki paned nähtavale, et kaaluvad inimesed saaksid kaaluda ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

Palun :)


1. ÜLDSÄTTED
1.1. Käesolev leping reguleerib "nimi" (isikukood:_________ , edaspidi Investor) ja "nimi" (isikukood ________, edaspidi Maakler) vahelist finantsilist suhet.
1.2. Käesoleva lepingu sisu saab muuta vaid mõlema osapoole ühisel nõusolekul.
1.3. Muudatused lepingu sisus on kehtivad vaid mõlema osapoole kirjalikul kinnitusel.
1.4. Käesolev leping jõustub hetkest mil Investori poolt välja käidav investeeringu summa (edaspidi Investeering) on täies ulatuses laekunud Maakleri poolt määratud pangakontole (edaspidi Investkonto).
1.5. Käesolev leping lõppeb hiljemalt 365 kalendripäeva pärast selle jõustumist, juhul kui osapooled ei pikenda lepingut 365 päeva jooskul.
1.6. Käesoleva lepingu võib lõpetada ennetähtaegselt juhul kui Investeeringu rahaline väärtus on tõusnud 140%-ni enne punktis 1.4 nimetatud tähtaega. Lõpetav osapool on kohustatud teavitama teist osapoolt lepingu lõpetamisest.
1.7. Kasum on Investeeringu rahaline väärtus lepingu jõustumisel lahutatud Investeeringu rahalisest väärtusest lepingu lõppemisel millelt omakorda on veel maha arvestatud Maakleri osa tulust mis on määratletud punktidega: 3.3, 3.4 ja 3.6.
1.8. Maakler tagastab Investeeringu koos Kasumiga Investorile hiljemalt 15 tööpäeva jooksul käesoleva lepingu lõppemisest.
1.9. Juhul, kui leping lõpetatakse ennetähtaegselt on Maakler kohustatud Investeeringu tagastama Investorile koos Kasumiga.

2. LEPINGU SISU
2.1. Investor kannab Investeeringu Investkontole eesmärgiga rahalist tulu teenida.
2.2. Investeeringu esialge rahaline väärtus on:_________________________________________
2.3. Investkonto pangakonto number on: _____________________________________________
2.4. Maakler kasutab Investeeringut eesmärgiga Investeeringu rahaline väärtus vähemalt 140%-ni tõsta.
2.5. Maakler garanteerib Investorile Investeeringu rahalise väärtuse suurenemise 140%-ni käesoleva lepingu kehtivusaja jooksul, seda vaid juhul kui ei realiseeru punkt 4.6.
2.6. Kasumi tekitamiseks kasutab Maakler vaid seaduslikke võtteid.
2.7. Investor ei ole mitte vähimalgi määral vastutav Maakleri tegude eest.

3. INVESTORI ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
3.1. Investoril on õigus saada elektrooniliselt ülevaade Investeeringuga toimuvast vähemalt üks kord igas kalendrikuus alates lepingu jõustumisest. Ülevaatel peavad olema ära märgitud: Investeeringu hetkeline rahaline väärtus ja Investeeringu väärtuse muutumine protsentides võrreldes Investeeringu rahalise väärtusega 30 kalendripäeva tagasi.
3.2. Investor on kohustatud täitma käesoleva lepingu tingimusi.
3.3. Investor on kohustatud tasuma Maaklerile 30% Investeeringu rahalise väärtuse suurenemisest juhul kui Investeeringu rahaline väärtus suureneb 140%-ni. Tasumine võib toimuda ka varem, kui mõlemad osapooled antud sättega nõustuvad.
3.4. Juhul kui investeeringu rahaline väärtus ületab 140% piiri vähema kui aasta jooksul, loovutab investor kogu summa , mis on ületanud investeeringu rahalise väärtuse 140%, maaklerile.
3.5. Investor on kohustatud Maaklerile edastama pangakonto andmed Investeeringu tagastamiseks hiljemalt 5 tööpäeva jooksul käesoleva lepingu lõppemisest.
3.6. Lepingu ennetähtaegsel lõpetamisel punkti 4.6 alusel on Investor kohustatud Maaklerile tasuma 25% Investeeringu rahalise väärtuse suurenemisest. Tasumine toimub Investeeringu rahalise väärtuse suurenemise arvelt lepingu lõppemisel.

4. MAAKLERI ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
4.1. Maakleril on õigus kasutada Investeeringut Kasumi tekitamise/suurendamise eesmärgil enda äranägemise järgi.
4.2. Maakler on kohustatud täitma käesoleva lepingu tingimusi.
4.3. Maakler on kohustatud lepingu lõppemisel tagastama Investorile Investeeringu 129% ulatuses, seda vaid juhul kui ei realiseeru punkt 4.6.
4.4. Maakleril on õigus 30%-le Investeeringu rahalise väärtuse suurenemisest juhul kui Investeeringu rahaline väärtus suureneb 140%-ni, misjärel kogu järgneva kasumi saab Maakler endale. Tasumine võib toimuda igal hetkel, kus mõlemad osapooled selle heaks kiidavad.
4.5. Maakleril on õigus 30%-le Investeeringu rahalise väärtuse suurenemisest kui investeeringu rahaline väärtus on suurenenud 140%ni ja suurema kasumi puhul, saab Maakler ülejäänud investeeringu rahalisest väärtusest, mis on ületanud 140%, endale.
4.6. Maakleril on õigus ühepoolselt leping lõpetada juhul, kui Maakleri tervisega seotud probleemid ei võimalda käesolevat lepingut edasi täita. Maakler peab viivitamatult Investorit teavitama säärasest otsusest. Otsus on kehtiv vaid juhul, kui Maakler esitab Investorile meditsiinilise tõendi terviseprobleemide kohta, mis takistavad lepingu edasist täitmist.
Osapooled on tutvunud käesoleva lepingu tingimustega ja on nendega nõus.


Investor: Nimi Maakler: Nimi
__________________ ____________________
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas surf »

Pole aega täies ulatuses kogu Lepingu sisusse süveneda, oleks vaja ka juriidilist abi, kuid seda võin küll öelda, et Lepingu pn 4.6 on minu arust üks kõige naljakam koht siin. Kas pole?
Trader kirjutas: 4. MAAKLERI ÕIGUSED JA KOHUSTUSED
....
4.6. Maakleril on õigus ühepoolselt leping lõpetada juhul, kui Maakleri tervisega seotud probleemid ei võimalda käesolevat lepingut edasi täita. Maakler peab viivitamatult Investorit teavitama säärasest otsusest. Otsus on kehtiv vaid juhul, kui Maakler esitab Investorile meditsiinilise tõendi terviseprobleemide kohta, mis takistavad lepingu edasist täitmist.
Osapooled on tutvunud käesoleva lepingu tingimustega ja on nendega nõus.

Mina saan sellest sedasi aru, et perearsti tõendist piisaks, et Leping ühepoolselt Maakleri poolt lõpetada.
Arusaamatuks jääb, mis jääb Maakleri kohustusteks, kui Leping peaks pn 4.6 kohaselt ennetähtaegselt lõppema? Mis saab Investori esialgsest deposiidist (Initial Deposit)? Kas Investor jääb lihtsalt oma papist ilma..? Pn 4.6 rakendumisel pole juttu tagastuse suurusest..
Pn 2.5. ju ütleb, et "Maakler garanteerib Investorile Investeeringu rahalise väärtuse suurenemise 140%-ni käesoleva lepingu kehtivusaja jooksul, seda vaid juhul kui ei realiseeru punkt 4.6."

Ja see pn 3.5. tekitab ka tsipa segadust:
3.5. Investor on kohustatud Maaklerile edastama pangakonto andmed Investeeringu tagastamiseks hiljemalt 5 tööpäeva jooksul käesoleva lepingu lõppemisest.

Kas siis Lepingu sõlmimise alguses kohe kokku ei lepitagi, mis konto numbrile on Maakler kohustatud Investorile maksma? Mis moodi see vaene Investor selle Maakleri näit. aasta pärast kätte saab, et oma konto numbrit 5. tööpäeva jooksul talle edastada?
Investkonto pangakonto number on küll Lepingus sees..
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas surf »

Paistab, et samasugust Lepingut, kuid teiste prossudega, on arutatud selle aasta oktoobris LHV foorumis:
https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=170125
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Paistab, et samasugust Lepingut, kuid teiste prossudega, on arutatud selle aasta oktoobris LHV foorumis:
https://www.lhv.ee/forums/index.cfm?id=170125


ei ole ka veel jõudnud süveneda lepingusse, aga nii kui pilgu peale heitsin, siis tundus, et kuidagi tuttav. viisin isegi kokku, et lhv foorumis olen näinud, aga otsinguga üles ei leidnud, tänud surf ;)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Protsent on pisut realistlikum selles lepingus võrreldes tolle LHV foorumise olevaga, kuigi siiski liigagi kõrge, nii palju kui ma traderite tootlusest kuulnud olen. Viimati räägiti, et parimad suudavad 40% aastas ja sedagi mitte aastast aastasse garanteeritult. Sina pole selle võimalusega siin aga üldse arvestanud, et kaotada võid või sellisel juhul tuleb ponzi skeem appi, et uued rahad peale ja maksad vanadele ära? :D

Laenu koha pealt, et BIGi päikeselaenu intress on ka väiksema intressiga, kui sina pakud, ehk 25% oli viimati, kui ma vaatasin ja selle koha pealt ei peaks vist eriti suurt paberimajandust olema. 15% puhaskasum kui nii võtta ;)

Nii et pole imestada, kui inimesed pisut skeptiliselt suhtuvad sellisesse asja, eriti veel, kui lepingus on selline punkt nagu 4.6 siin ja sellisel kujul...

EDIT: Siinsed foorumikodanikud on veel eriti valvsad igasuguste scammide suhtes, nii et suur paranoia peaks täiesti loomulik olema 8)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

jah, mina see olin, kes oli LHV foorumisse postitatud lepingu pooleks (maakleriks siis).

Tegelikult mul täitsa suva, mida inimesed arvaavad, mina oma võimeid tean ja piisavalt kogemust on, et näidata selliseid tootlusnumbreid, mis võiksid inimestel suud lahti võtta.... aga no kui soovi ei ole... siis ei hakka ka mina siin kedagi sundima / meelitama....
Ise teavad mis teevad.

Jah, haigena ma tõesti ei tahaks hakkata raha haldama, liiga raskeks osutuks see, aga kui teid, siis paremini see rahludaks võib selle muuta ka ju mingiks kahekordseks arstitõendiks, või mida te ise soovitaksite?

3.5 punkti ja 4.6 punkti annab ka ümber teha ja samamoodi võime vormistada ka tootlusprotsendi arveldamise teistsuguseks jne...
Viimati muutis Trader, 05 Jaan 2008, 23:35, muudetud 1 kord kokku.
ADMIN

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

Trader kirjutas: jah, mina see olin, kes oli LHV foorumise postitatud lepingu pooleks (maakleriks siis).

Tegelikult mul täitsa suva mida inimesed arvaavad, mina oma võimeid tean ja piisavalt kogemust on, et näidata selliseid tootlusnumbreid, mis võiksid inimestel suud lahti võtta.... aga no kui soovi ei ole... siis ei hakka ka mina siin kedagi sundima meelitama....
Ise teavad mis teevad.

Jah, haigena ma tõesti ei tahaks hakata raha haldama, liiga raskeks osutuks see, aga kui teid siis paremini see rahludaks võib selle muuta ka ju mingiks kahekordseks arstitõendiks, või mida te ise soovitaksite?

3.5 punkti ja 4.6 punkti annab ka ümber teha ja samamoodi võime vormistada ka tootlusprotsendi arveldamise teistsuguseks jne...

Aastane tootlus on 40%.
Üldiselt ollakse haige vast ikka paar nädalat kuni kuu.
Sorry, ei jõua kohale miks, siis peab kohe lepingu lõpetama kui sa haigeks jääd. Ok ei kauple paar nädalat, kogud ennast ja lased edasi.
Või jäi mulle midagi arusaamatuks?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas surf »

Arvatavasti siin peetakse ikka silmas mõnda tõsisemat haigestumist, millega ei saaks börsitööd jätkata.
Kasutaja avatar
Trader
Postitusi: 12
Liitunud: 25 Dets 2007, 20:16

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Trader »

ADMIN kirjutas:
Trader kirjutas: jah, mina see olin, kes oli LHV foorumise postitatud lepingu pooleks (maakleriks siis).

Tegelikult mul täitsa suva mida inimesed arvaavad, mina oma võimeid tean ja piisavalt kogemust on, et näidata selliseid tootlusnumbreid, mis võiksid inimestel suud lahti võtta.... aga no kui soovi ei ole... siis ei hakka ka mina siin kedagi sundima meelitama....
Ise teavad mis teevad.

Jah, haigena ma tõesti ei tahaks hakata raha haldama, liiga raskeks osutuks see, aga kui teid siis paremini see rahludaks võib selle muuta ka ju mingiks kahekordseks arstitõendiks, või mida te ise soovitaksite?

3.5 punkti ja 4.6 punkti annab ka ümber teha ja samamoodi võime vormistada ka tootlusprotsendi arveldamise teistsuguseks jne...

Aastane tootlus on 40%.
Üldiselt ollakse haige vast ikka paar nädalat kuni kuu.
Sorry, ei jõua kohale miks, siis peab kohe lepingu lõpetama kui sa haigeks jääd. Ok ei kauple paar nädalat, kogud ennast ja lased edasi.
Või jäi mulle midagi arusaamatuks?


PS: kordan, et garanteeritud on 40% tootlus, kuid lepingu võib teha mitut moodi, kas üle 40% jäädav kasum jääb mulle või lihtsalt teeb metsiku kasumi protsendi ja võtab sealt mulle mingi kindla protsendi.

Haiguse all mõtlesin ikka tõsisemat, mille läbi oleks börsil tegutsemine võimatu mitu kuud. ---- ja selle sünduse juhtumise tõenäosus on ikkagi kaduväike, kuidas ära peaks ikkagi märkima...
Peavalu ja gripi pärast ma nüüd küll lepingut ei lõpeta :P ;)

Kui ma olen inimesega kokku saanud, siis on loogiline, et ta saab minust absoluutselt kõik teada ning uskuge mind, mind leiab väga hästi ;) - ükskõik, mis siis probleemiks ka oleks :) - täpsemalt räägiks juba, siis kui ka asja :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Soovid suuremat tootlust? [Börs]

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sa mingit tehingute väljavõtet äkki oled nõus näitama? Ja oma salastatud isiku avalikustama?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta