Kuidas blogiga raha teha?

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
minasiin
Postitusi: 9
Liitunud: 04 Veebr 2008, 15:32

Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas minasiin »

Palju on olnud juttu sellest, et teenitakse raha blogiga, mind hakkas ka see teema huvitama, et mis moodi see siis ikkagi käib.Eesti keelseid kommentaare ei suutnud leida, aga inglise keelseid küll, kuid kahjuks tehniline ingl. keel annab kohati soovida ja kõigest päris aru ei saanud.
Ehk keegi viitsib sel teemal arutleda.
Kas https://www.blogger.com/start on ainus koht kuhu saab blogi teha või on neid veel?

Ja kuidas teha blogi populaarseks, ning et ka Google selle üles leiaks peab selle kusagil registreerima? Mingisugune blogi mul on ,aga kui sisestasin aadressi otsingusse, siis leidis selle neti.ee ainult üles, Google ütles et sellist pole:(
Tänan!
PARIMAD PTC SAIDID:

Top Paying Paid to Click Sites
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Kohti kus blogi teha on sadu... võid ka ise teha oma domeenile.

Blogil peab olema SISU! Populaarseks saab blogi siis kui Sa toodad sisu ja see on huvitav. Nii tekib ka traffic Sinu lehele.

Raha teenida... kõige lihtsam hakka müüma reklaamipinda oma blogis. Oled laisk... pane Klikivabriku bänner jooksma. Iga 1000 lehenäitamise eest saad krooni-või-kaks.
ADMIN

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

bikeboy kirjutas: Kohti kus blogi teha on sadu... võid ka ise teha oma domeenile.

Blogil peab olema SISU! Populaarseks saab blogi siis kui Sa toodad sisu ja see on huvitav. Nii tekib ka traffic Sinu lehele.

Raha teenida... kõige lihtsam hakka müüma reklaamipinda oma blogis. Oled laisk... pane Klikivabriku bänner jooksma. Iga 1000 lehenäitamise eest saad krooni-või-kaks.

kroon või kaks? nii madal hind pole võimalik KV poolt.. miinimum on 3 või 4 imo ja seda pole kaa kerge saada.. levinumad 5 ja 6 eeki 1000 eest.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

No... tulebki kroon või kaks :mrgreen:


Ei... tegelikult võib 2 või 3 olla küll. Lehed millel on väga suur külastatavus. Nemad saavad 1000 pealt vähem. Loogiline ka.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas tiger »

Bloggerile eelistan ma WordPressi. blogi.ee on näiteks eesti keelne WordPressi alternatiiv.




---------------

Kusjuures seda postitust ma kustutada ei saa (mitte et ma tahtsin). Kuigi see on uus.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

blogger.ee - väga viis. Saad ühe konto alla mitu blogi ka teha!
EerikTormi
Postitusi: 10
Liitunud: 08 Mai 2008, 19:55

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas EerikTormi »

Mul endal ka tehnoloogia blogi https://www.xptricks.net.

Et blogiga on tegelt päris hea raha teenida, klikivabrikut ma mingil juhul ei soovita, sellega saad heal juhul 5 eeku nädalas kui pole populaarne blogi. Pigem kasuta Adsense'i või project wonderful'i, mis maksab iga päeva kohta, mitte kliki või vaadete arvu pealt. See on hea kindel sissetulek, mis minu suht hiljuti tehtud blogiga toob juba umbes soti nädalas. Kui adsense veel juurde panna, saab lõdvalt 150 või rohkemgi kui pingutada.

Blogi tee soovitavalt blogger.com'i, kui läheb popiks siis tee wordpressiks ja osta .com või .pri.ee sõltuvalt keelest.

Blogi tee ingliskeelne või kui absoluutselt ei oska, siis eestikeelne aga mingi populaarse teemaga millest pole eriti blogisid. Kõige tähtsam on postitada huvitavat ja originaalset informatsiooni, siis tekib vaatajaskond ja kuulsus levib.

Kui veel küsimusi siis saada mulle email xptricks[ät]hotmail.com
Minu rahateenija blogi: xptricks.net
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Kuidas blogiga raha teha

Lugemata postitus Postitas cashflow »

EerikTormi kirjutas: Blogi tee soovitavalt blogger.com'i, kui läheb popiks siis tee wordpressiks ja osta .com või .pri.ee sõltuvalt keelest.

Kui kindel plaan blogiga maailma vallutada, on oma hostitud ainuke variant ja seda kohe algusest.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
EerikTormi
Postitusi: 10
Liitunud: 08 Mai 2008, 19:55

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas EerikTormi »

Avastasin hiljuti veel ühe asja kuidas saab KÕVA raha teha: raha eest review'de kirjutamine veebilehtedest, programmidest, teenustest, jne.

Algajaile on vist parim [url=https://a%20href="https://www.sponsoredreviews.com/?aid=25077]sponsoredreviews.com[/url].
Kui on populaarne blogi siis tasub proovida ka ReviewMe'd.
On ka mingi PayPerPost aga see olevat mõttetu.

Asi seisneb siis sellest et mingi teenuse pakkuja või veebilehe omanik maksab sulle, et sa kirjutaksid oma blogisse et kuidas see nende leht/teenus meeldib ja mis head ja halvad küljed on. Ei pea alati head kirjutama, ausus on peamine. Peab kirjutama sõltuvalt pakkumisest 50-300 sõna pikkuse.

PM kui küsimusi / abi vaja..
Minu rahateenija blogi: xptricks.net
Kasutaja avatar
marcus
Postitusi: 1
Liitunud: 10 Aug 2008, 22:27

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas marcus »

eelkõnelejaga väga nõus. tsiteerin nichegeek-i: "Steve Pavlina gets over 300 dollars a day from AdSense alone, writing on wacky topics, like polyphasic sleep, astral projection and psychic development. Or take David Icke, who claims that president Bush in an alien and a reptilian. Your blog doesn’t have to be true, it just has to be interesting."
ja
"Blog whoring. There are a number of services, like PayPerPost.Com, that pay for promotional blogposts. Once again, you can do the same thing, cutting the middleman out."
::Reaalne Raha:: - klikiraha
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas marten66 »

minasiin kirjutas: Palju on olnud juttu sellest, et teenitakse raha blogiga, mind hakkas ka see teema huvitama, et mis moodi see siis ikkagi käib.Eesti keelseid kommentaare ei suutnud leida, aga inglise keelseid küll, kuid kahjuks tehniline ingl. keel annab kohati soovida ja kõigest päris aru ei saanud.

promoda blogis omaenda toodet

---

OT: https://kivisildnik.blogspot.com
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
mauno31
Postitusi: 25
Liitunud: 15 Juul 2008, 17:32

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas mauno31 »

soovitage mingi hea idee millest inglise keelset blogi teha :D
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

SEX, SEX, SEX :!:
mauno31
Postitusi: 25
Liitunud: 15 Juul 2008, 17:32

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas mauno31 »

seda ma ei taha kuna ei oska sellest midagi kirjutada :D
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kuidas blogiga raha teha?

Lugemata postitus Postitas larigpt »

mauno31 kirjutas: seda ma ei taha kuna ei oska sellest midagi kirjutada :D

:mrgreen: Nu midagi oskab igaüks kirjutada. Kas või väljamõeldist 8)
PiltPilt
Vasta