AdBrite

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

AdBrite

Lugemata postitus Postitas algaja »

Hea alternatiiv Google Adsensele.

Posti täiendatakse peagi....

Pilt
kristjan0007
Postitusi: 5
Liitunud: 12 Veebr 2008, 02:10

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas kristjan0007 »

Keegi midagi öelda teab sellest?
Muidu selle 5$ payout koha pealt niipalju, et nagu ma aru sain, makstakse ainult chekiga, seega eestis checki rahaks vahetada lähebmingi 100eek ja rohkem, oleneb pangast ja kui ma nüüd 5 dollarilise tseki saan ja pangas seda rahaks vahetama hakkan jään ma kasumi asemel kahjumisse 50 krooniga :D

Edit: Tahtsin asja tchekkida aga regamisel küsiti sellist asja, mida sinna sisestada?? Isikukood ??

Enter your Employer Identification Number
or Social Security Number
Tax ID: minusisestatudtekst
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas algaja »

kristjan0007 kirjutas: Keegi midagi öelda teab sellest?
Muidu selle 5$ payout koha pealt niipalju, et nagu ma aru sain, makstakse ainult chekiga, seega eestis checki rahaks vahetada lähebmingi 100eek ja rohkem, oleneb pangast ja kui ma nüüd 5 dollarilise tseki saan ja pangas seda rahaks vahetama hakkan jään ma kasumi asemel kahjumisse 50 krooniga :D

Edit: Tahtsin asja tchekkida aga regamisel küsiti sellist asja, mida sinna sisestada?? Isikukood ??

Enter your Employer Identification Number
or Social Security Number
Tax ID: minusisestatudtekst


See on mõeldud USA kodanikele, vähemalt mina lugesin nii. Kirjuta sinna n/a
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Ma olen ostnud sealt kaudu reklaamipinda
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
jukunuku
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mär 2008, 17:17

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas jukunuku »

Mul pole nad veel reklaame pannud lehele. Ja kuna ma vaatan tõesti, et asi on checkiga väljamakse, siis arvatavasti loobun sealt paari päeva pärast.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Eesti lehtedele ka lubavad reklaame panna? Mille eest maksavad? Pageview või click?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas surf »

kristjan0007 kirjutas: ...
Edit: Tahtsin asja tchekkida aga regamisel küsiti sellist asja, mida sinna sisestada?? Isikukood ??

Enter your Employer Identification Number
or Social Security Number
Tax ID: minusisestatudtekst

Algaja'l on õigus. Kõik need koodid: Employer Identification Number (EIN) e. Tax ID ja Social Security Number (SSN) on mõeldud rohkem USA-s alaliselt või ajutiselt resideeruvatele elanikele, kes mingil määral on seotud näit. mingi ettevõttlusega või mõne partnelrlusega USA-s ja neid koode väljasatab vastavalt nn. USA Maksuamet ja Sotsiaalkindlustusamet.
Kunagi aastaid tagasi puutusin sellise asjaga kokku, kui oli vaja ühest programmist raha kätte saada, siis pidin saatma neile vormi W-8BEN, mis oli nagu tõestuseks selle kohta, et ma ei ole USA maksukohuslane jms.
jukunuku
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mär 2008, 17:17

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas jukunuku »

bikeboy kirjutas: Eesti lehtedele ka lubavad reklaame panna? Mille eest maksavad? Pageview või click?


Lubavad, click eest maksavad. Aga hetkel mul 3s päev juba konto aktiveeritud, aga reklaame endid ei ole veel näitama pandud.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas pippen »

adbrite'i eeliseks adsense'i ees ongi see, et min. tsekisumma saab ise valida alates 5$. Adcents'il ( :mrgreen: ) vaja 100$ täis oodata, sellepärast eelistavad paljud väiksemate saitide omanikud adbrite'i.

5$ tsekki muidugi pole mõtet valida, maksad pangas veel rahaks tegemisel peale :lol:
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas cashflow »

jukunuku kirjutas:
bikeboy kirjutas: Eesti lehtedele ka lubavad reklaame panna? Mille eest maksavad? Pageview või click?

Lubavad, click eest maksavad. Aga hetkel mul 3s päev juba konto aktiveeritud, aga reklaame endid ei ole veel näitama pandud.

Keegi peab konkreetselt sinu lehele reklaami ostma, niisama ei juhtu midagi. See keegi saab muidugi osta ka pakette, näiteks lehe külastajaskonna, kategooria jms järgi. Kui sina paketi sisse mahud oma lehega, tulevad ka reklaamid.
Kui mina ostsin, siis ma valisin kohe konkreetsed lehed välja, mis kõige paremini sobisid. Lehe omanikul on võimalik muidugi keelduda, kui ta arvab, et su reklaam ei sobi tema lehele.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
jukunuku
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mär 2008, 17:17

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas jukunuku »

cashflow kirjutas:
jukunuku kirjutas:
bikeboy kirjutas: Eesti lehtedele ka lubavad reklaame panna? Mille eest maksavad? Pageview või click?

Lubavad, click eest maksavad. Aga hetkel mul 3s päev juba konto aktiveeritud, aga reklaame endid ei ole veel näitama pandud.

Keegi peab konkreetselt sinu lehele reklaami ostma, niisama ei juhtu midagi. See keegi saab muidugi osta ka pakette, näiteks lehe külastajaskonna, kategooria jms järgi. Kui sina paketi sisse mahud oma lehega, tulevad ka reklaamid.
Kui mina ostsin, siis ma valisin kohe konkreetsed lehed välja, mis kõige paremini sobisid. Lehe omanikul on võimalik muidugi keelduda, kui ta arvab, et su reklaam ei sobi tema lehele.


Nii et, kui mul on väikese liiklusega Eesti keelne lehekülg, siis on mul ilmselt ka raske sinna reklaami ostjaid saada?
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas cashflow »

jukunuku kirjutas: Nii et, kui mul on väikese liiklusega Eesti keelne lehekülg, siis on mul ilmselt ka raske sinna reklaami ostjaid saada?

Saada või postita oma sealne link, ma enam ka täpselt kõike mäleta, aga vaataks vb.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
jukunuku
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mär 2008, 17:17

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas jukunuku »

cashflow kirjutas: Saada või postita oma sealne link, ma enam ka täpselt kõike mäleta, aga vaataks vb.



Vabanda, kuid täpsusta palun mis sealne link?
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Nu vahet pole, oma lehe link käib ka.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas cashflow »

No ei tea, palju siis ikka on rahvast, kes adbrites eestikeelsetel lehtedel omi asju reklaamida tahavad. Rõhk sõnal eestikeelsed. ;)
Mul on küll sellega seoses üks idee, aga eks paistab.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
jukunuku
Postitusi: 13
Liitunud: 08 Mär 2008, 17:17

Re: AdBrite

Lugemata postitus Postitas jukunuku »

No hetkel seal vahet pole ka, suvel me seal puhkusel. Sügisest saame ka muud asjad tööle, siis peaks rohkem trafficut saama ja võib-olla teeme eesti/inglise keele valiku kah. Vaatan kuidas aega saan.
Vasta