Google Adsense - pole mingi uudis.

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Ma vaatan, et see foorum on ajast suhteliselt maas.
Mailide lugemine ja klikkimine... naljakas.

Hetkel on PPC buum. Ehk siis saab raha sellest, kui paned enda kodukale Google Adsense.
Google Adsense on tekstreklaamide programm, mida te arvatavasti mitmeid kordi netis surfates näinud olete.
Firmad maksavad Googlele(Google Adwords läbi) iga kliki eest, mida nad saavad läbi selle teenuse. Teooria kohaselt võtab Google sellest endale pool ära.

Kuna ei ole märganud seda siin foorumis, siis mõtlesin teid asjaga kurssi viia. Kui on küsimusi siis küsige. Olen teemat natuke uurinud.

Edit----------

Jätsin asja ehk natuke segaseks... Väike skeem:

Klikkide liikumine:
Sinu kodukas>Google Adsense>Reklaami tellija kodukas

Raha liikumine:
Reklaami tellija>Google Adwords>läbi EFT(electronical fund transfer) või tśeki(2-4 nädalat) sinu taskusse.
IXI

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas IXI »

:D ei ole siin uut midagi.. nagu näed vilgub ka siin üleval google banner.. a ei teeni sellega suurt miskit kui just head saiti pole :)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas pippen »

huvitav teema pealkiri, kahe peale klopsisite kokku v :lol:

mis ma tahtsin öelda, et mailide lugemine ja klikkimine ajast maas küll ei ole, teenitakse ikka veel sellega...ja kui kellelgi tekib mõte netis teenimist alustada, siis selline viis on just ideaalne. esiteks on vajalik algkapital 0, õpid taustinfot koguma, e-gold-i kasutama jne. Et jummala eest ei hakkaks keegi kohe lambist hyip-idesse pappi külvama või pokkeritubades krediitkaardiga vehkima :!:
IXI

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jep.. ja on ka PTC ja surfid kuhu saad mõnuga pappi sisse panna :mrgreen:
(kunagi kui saad suureks ja tugevaks ja tead et nüüd on õige aeg;))
PS kasuta parem google adwordse :twisted: nendega teenib kaa midagi ikka kui teha osata.. ise kasutasin wordse siis paar aastakest tagasi.. vist oli umbes nii... ja see krdi adsense seisab lihtsalt niisama siin.. a nagu ma kunagi juba kuskil adsense teemas siin mainisin siis on ka võimalik korralikult pappi teha nagu Risto meil tegi kui ma ei eksi siis väga korraliku 5 kohalise dollarite summa kokku ;)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas pippen »

tiger kirjutas: Kuna ei ole märganud seda siin foorumis, siis mõtlesin teid asjaga kurssi viia. Kui on küsimusi siis küsige. Olen teemat natuke uurinud.


Ma tegelt küsiks küll:
1) Kas sul omal on mingi ad'dega leht üleval, võiksid viidata?
2) Kui on leht, siis palju kuuteenistus on (krt, tglt vist oli neil mingi punkt, et oma teenistust ei tohi avaldada, aga noh, umbkaudu ikka)?
3) Mõne hea märksõna soovitus ehk?

Ise ei plaani tegelema hakata, aga foorumirahvast vast huvitavad ka need küsimused...
IXI

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ma pean ikka mainima et mina olen ~1,5 kuuga siin rahafoorumis+BNT mäng teenind juba 0.74$ nii et varsti käristan välja teile ;)
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Ei märganud seda adsense tõesti. Pilt-ade pole google poolt eriti üldse näinud nagu...
Aga ega tegelt polegi point mitte adsenses... Vaid selles, kuidas oma kodukale liiklust tekitada ja seeläbi adsensele klikke tuua.

Nüüd kui uuesti vaadata siis jätsin eelmises postis küll suht rumala mulje. Ja ega seegi siin eriti inteligentsem pole. Aga igal juhul ma usun, et Adsensest saab rohkem raha teenida kui klikkimisest.

Keskmiselt pidavat klikkama reklaamile 1-2%. Ehk siis kui päevas 2000 inimest külatab saiti... Saad 20-40 klikki... Olenevalt kliki hinnast võib päeva teenistus suht korralik olla. Aga okei...
Ma magama... Kui aega leian siis homme-ülehomme tulen sisse.
IXI

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas IXI »

Jep.. ega annab ikka hästi teha.. ainuke asi et sellise eesti kasutajaskonnaga sait ei too suurt midagi sisse.. kus käib usakaid ja muid selliseid seal võib kyll kenasti teenida sellega ;)

näiteks risto oma https://www.cheats.ee ei ole üldse mitte paha ;) pisike foorumike ja suht algeline kaa a toond sisse ~100 korda rohkem kui minu see foorumike ja mäng kokku :mrgreen:
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas pippen »

tiger, kui tahad õppida kodukale liiklust tekitama, siis tööta see e-book läbi:
https://www.associateprograms.com/pages/77ways.html

ehk siis 77 viisi, kuidas oma lehele liiklust tekitada. Pmst on see traffic'u aabits, parim mida mina lugenud olen. eks seal on ka teada tuntud nippe, aga palju ka sellist, mille peale ise kunagi ei tuleks...

EDIT: huvitav IXI, et sa nii vähe teenid, see "Ullanlinnan Silmälääkärit" ju lausa kutsub klikkima :lol:
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas Ylts »

et kuidas see täpselt töötab? kas lehe külastaja klikkab ad-sense bannerit ja läbi selle papp jookseb VÕI et külastaja on üldse neti lehel kus paikneb ad-sense banner ja banner tuvastab neti külastaja ja selle pealt tuleb papp?

et kui viimane siis mul oleks võimalus rikkaks saada 8) et mul on võimalus saidi külastajaid saada :lol:
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Adsense genereerib tekstreklaame, mis kõige rohkem kliki eest teenivad ning mis on lehe sisuga kõige rohkem seotud.

Kas Ristol on mingi firma, et ta sai .ee?
IXI

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas IXI »

ikka firma jah :)
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Suured tänud pippen. Tundub nagu väga kasulik ebook. Kindlasti teab enamik inimesi neid asju, mis seal on... aga point ongi meeldetuletamises, et sellised asjad eksisteerivad.

Ma pole kindel kas tohib öelda seda siin foorumis... Aga keskmine suht korralik klikk on 1-2 dollarit. Sellest võtab guugl pool ära... vähemalt viis krooni käes.
Aga ärge nüüd arvake, et iga reklaam, mida te enda saidile panete kliki eest keskmiselt 1 dollari loovutab. Selleks tuleb uurida tasuvaid otsingusõnu ning sellele vastavalt enda sait üles ehitada(muidugi kui eesmärgiks on raha teenida). Ja alati tuleb otsida tasuvate teemade seast sellised, mis teid ennast huvitavad... olgu nad siis kasvõi poole vähem sisse toovad. Mida rohkem teid teema huvitab seda rohkem te saidiga tegelete ja uuendate seda. Ning uuendamine on alati olnud trafficu jaoks hea.
Siin on üks tööriist, mis annab eelvaate sellest, milline adsense teie lehel genereeruks: https://www.seochat.com/seo-tools/google ... e-preview/

P.S. Firmanimi on Cheats OÜ? :)

-------Edit------

P.P.S. Ei ole mul saiti üleval. Kuna Google väljastab ainult tšekke või EFT, siis isik peab olema õige. Ning on teada juhtumeid, kus on tekkinud arusaamatused googliga ja inimesi bännitud. Ei taha sama saatust läbi elada. Selle pärast üritan asja enne korralikult uurida ning siis teha proovi. Pluss... Ei kavatse enda non-online rahast sellesse investeerida. Umbes sama reegel mis korralikel pokkerimängijatelgi. Aint et ma üritan seda reeglit algusest peale järgida.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas pippen »

tiger kirjutas: P.S. Firmanimi on Cheats OÜ? :)

Mulle andis whois küll Metsatroll OÜ vastuseks....Teadmiseks siis:
1) Ei pea võtma firma nime domeeninimeks
2) Praegu võib nime regada kõik registreeritud juriidilised isikud, seega peale firmade ka näiteks MTÜ-d...mul endal hiljutisest selline kogemus, et oli vaja üks veeb teha, aga enda firma nimel juba üks registreeritud, siis tuligi meelde, et kunagi sai vennaga võrkpalliklubi tehtud MTÜ-na, sai kohe selle nimele teha veebi :lol:
3) Liiguvad jutud, et eenet pidavat järgmine kevad oma reegleid muutma, et tuleb .ee-dele aastamaks ja lubatakse eraisikutel teha aadresse ja piiramatu arv...praegu see siiski ainult jutu tasemel...

aga põhiasi, miks bänni saadakse on muidugi ikka see, et inimene kutsub teisi enda lehele klikkima...
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Eks ta arvatavasti ongi nii, ise klikivad ja lasevad klikkida arvates, et google ei saa seda teada ega ka tõestada. Need ei tõestagi, ütlevad lihtsalt meilides: We understand you are frustrated... Samas... Pole mingit garantiid, et konkurent ei hakka käkki keerama ja klikkama... Kuidas sa googlile siis tõestad?
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas Risto »

pippen kirjutas:
tiger kirjutas: P.S. Firmanimi on Cheats OÜ? :)

Mulle andis whois küll Metsatroll OÜ vastuseks


Mõtlesin et kuna Staabil kodulehte vaja ei ole siis kasutan juhust ja teen endale mingi lehe :D
Aga nüüd kuidagi ära vajunud asi... tippajal käis mingi 5000-7000 inimest päevas... isegi esilehele sai trügitud googlis sõnaga "cheats".... oleks viitsimist tegeleda sellega siis kindlasti ka külastuste arv tõusex aga noh... :D:D
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Teenisid sa selle Adsense pealt midagi, siis varem?
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas Risto »

tiger kirjutas: Teenisid sa selle Adsense pealt midagi, siis varem?


piisavalt et ära elada ja kommi ka osta nädalalõppudel :D
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

No aga miks siis mitte vaeva näha natuke aega... Google otsingutes paremad kohad saada ja muidu igal pool promoda.
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas algaja »

Mida arvata nendest teenuse pakkujatest, kes lubavad sinu kogulehe lisada tuhandetesse otsingumootoritesse? Palju võib impressioneid tulla reaalselt päevas ? Maksta eriti ei taha aga kui kellegil teatud kohaga on hästi läinud, mõtlen traffic kõvasti tõusnud, siis andke aga tulla.

See oli tegelt umbes jutt aga soovitate osta sellist teenust????

Toon näitena paar linki:
https://www.website-submission.com/gg.ht ... Vgod-z0tOA
https://www.submitexpress.com/submit2500.html
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas Risto »

algaja kirjutas: Mida arvata nendest teenuse pakkujatest, kes lubavad sinu kogulehe lisada tuhandetesse otsingumootoritesse? Palju võib impressioneid tulla reaalselt päevas ? Maksta eriti ei taha aga kui kellegil teatud kohaga on hästi läinud, mõtlen traffic kõvasti tõusnud, siis andke aga tulla.

See oli tegelt umbes jutt aga soovitate osta sellist teenust????

Toon näitena paar linki:
https://www.website-submission.com/gg.ht ... Vgod-z0tOA
https://www.submitexpress.com/submit2500.html


suht mõttetud asjad... ei soovita osta... niikuinii 99% trafficust tuleb suurtematest otsingumootoritest, mis leiavad su lehe ka ise üles... aga kui raha on siis niisama võib ju katsetada samas.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas tiger »

Ma küll ei pakkunud sellist teenust. Aga võin seda ka teha. St mul oli plaanis proovida mõnda olemasolevat lehte optimeerida otsingumootorite suhtes. Olen lugenud selle kohta, kuid ära proovida polegi eriti viitsinud, kuna saidi tegemine võtab lihtsalt aega ja infot.

Kui kellelgi on soovi oma saiti otsingumootorite suhtes tasuta optimeerida(kõrgemad positsioonid googles), siis võite mult küsida. Saab näha kuidas raamatute näpunäited tegelikult töötavad.
prints

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas prints »

mis arvate kui teha rate sarnane leht aga inglise keelne kas siis googel annaks oma reklaamlingi'?
mõte on jabur aga noh jaburusest sünnivad ideed
IXI

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas IXI »

prints kirjutas: mis arvate kui teha rate sarnane leht aga inglise keelne kas siis googel annaks oma reklaamlingi'?
mõte on jabur aga noh jaburusest sünnivad ideed


ikka annaks :)
miks ei peaks.
prints

Re: Google Adsense - pole mingi uudis.

Lugemata postitus Postitas prints »

IXI kirjutas:
prints kirjutas: mis arvate kui teha rate sarnane leht aga inglise keelne kas siis googel annaks oma reklaamlingi'?
mõte on jabur aga noh jaburusest sünnivad ideed


ikka annaks :)
miks ei peaks.


tänud eks proovin midagi kokkukeerata mingi script olemas küll hetkel vaatanmis teevad
Vasta