Webile hostingu leidmine

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas muhno »

cashflow kirjutas: Et nagu puhas web1.0? Aga see ei pea nii olema :mrgreen:
Kategooriate asemel saad kasutada tagcloud'i ehk sildipilve, tutorial'ide joaks on static page'd, kommentaarid, üks adminni konto. Tubli hulk tasuta proffesionaalseid kujundusi, lisapluginaid jms. Ärme unustame ka, et unikaalse kujunduse saad edaspidi, kui äkki edu õuele tuleb, jupp maad soodsamalt kui mingile "tavalehele" ja pakkujaid on palju.

Kui ühe sõnaga kokku võtta, siis: Wordpress.



wordpress ju blogide süsteem ? krt ei teagi nüüd mis see kõige õigem viis oleks seda lehte arendada. Hetkel olekski vaja see välja selgitada . Hea et on olemas rahafoorumi tore rahvas. Ikka antakse hüva nõu. Iseenesest mul ju seda lehe materjali on ikka vääga hullus koguses aga hetkel nagu ongi probleeme see lehe ülesehituse pool

(teemaväliselt et varsti postitan siia oma esimese kokkupandud tangi ja järelhaagise + mehed:P) Äkki siinsest rahvast ka kunagi hakkab sellise asjaga tegelema. Mul isa sellega juba ikka pikki aastaid tegelenud. Kodus sadu erinevaid mudeleid.
Pilt
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas isko »

well teema autor sellisteks olukordateks on mul alati lause olemas.

I GOT PROTIP TO YOU : USE GOOGLE SMARTASS
SDD

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas SDD »

https://www.hostgator.com/

Pane kodukale banner ka ja hostinguraha tagasi teenida, kui keegi läbi Sinu banneri regab end.
novo

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas novo »

mul endal on dreamhost ja tõesti seda mahtu on seal nii, et jääb üle isegi siis kui üritad kõvasti kulutada :D

aga cms´ina soovitan minagi tegelikult wordpressi ... hetkel meenub ainult 1 miinus, mitmekeelsust sai seal vist aretada läbi ussi m***i ... võibolla praeguseks on juba loodud ka mingi lihtne ja mõistlik plugin selle tarvis.
mauno31

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas mauno31 »

EerikTormi kirjutas: Soovitan soojalt Hyperwebenable.com'i, sellega saad TASUTA .com / .net / .biz või .info domeeni + suht. hea hostingu. Kasutan seda ka oma blogil.

Ref-link eemaldatud. Palun, loe reegleid!
marten66 edit


sry et vana teema aga äkki räägid sellest lehes lähemalt kuidas seal see asi tomib ning kaua see registeerimis email kohale jõuab`?
saatan

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas saatan »

Viimati muutis saatan, 17 Mär 2009, 17:43, muudetud 1 kord kokku.
bikeboy

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

saatan kirjutas: https://000webhost.com/ väga hea

Selle lingi peale ma ütlen, et mine :evil:
Kasutaja avatar
L4im
Postitusi: 12
Liitunud: 02 Dets 2008, 12:59

Re: Webile hostingu leidmine

Lugemata postitus Postitas L4im »

Siin on ka hea ülevaade hostingu pakkujate lehtedest (välismaa omad)
https://www.thefreesite.com/Free_Web_Space/

Tegu on tasuta varjantidega nii et ärge väga palju lootke siis eks :P
Vasta