adsense

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
miljokasolenma

adsense

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

Kas seal peab olema 18 ja kuidas te raha kätte saate, kui seal ei saa eestit valida ja kas peate postikulusid ka maksma. palun vastake ainult küsimistele,ma ei viitsilugeda mõtetuid kommentaare.
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas muhno »

miljokasolenma kirjutas: Kas seal peab olema 18 ja kuidas te raha kätte saate, kui seal ei saa eestit valida ja kas peate postikulusid ka maksma. palun vastake ainult küsimistele,ma ei viitsilugeda mõtetuid kommentaare.



https://www.google.com/adsense/localized-terms väheke lugeda oskad siis leiad sealt vastused vast ;)
Pilt
miljokasolenma

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

muhno kirjutas:
miljokasolenma kirjutas: Kas seal peab olema 18 ja kuidas te raha kätte saate, kui seal ei saa eestit valida ja kas peate postikulusid ka maksma. palun vastake ainult küsimistele,ma ei viitsilugeda mõtetuid kommentaare.



https://www.google.com/adsense/localized-terms väheke lugeda oskad siis leiad sealt vastused vast ;)


tegelikult mu ingliskeel ei ole nii hea, võtaksid siis paari sõnaga kokku, ma mängin, et seal oli eesti, aga mis riigi ma regamisel panen ja kas ma pean olema 18.
hemmm

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas hemmm »

minu teada 18 ei pea olema, saad igakuu tseki kui summa ületab vähemalt 100 dollarit kuus, viid panka, maksad teenustasu 100 eek, raha kantakse sinu pangakontole umbes 2-3 nädala pärast. lihtne.
miljokasolenma

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

hemmm kirjutas: minu teada 18 ei pea olema, saad igakuu tseki kui summa ületab vähemalt 100 dollarit kuus, viid panka, maksad teenustasu 100 eek, raha kantakse sinu pangakontole umbes 2-3 nädala pärast. lihtne.


palju postikulu on???
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas swift »

miljokasolenma kirjutas: palju postikulu on???



Postikulu ei ole
miljokasolenma

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

miljokasolenma kirjutas:
hemmm kirjutas: minu teada 18 ei pea olema, saad igakuu tseki kui summa ületab vähemalt 100 dollarit kuus, viid panka, maksad teenustasu 100 eek, raha kantakse sinu pangakontole umbes 2-3 nädala pärast. lihtne.


palju postikulu on???


aga kui pole 100 dollarit kas siis läheb järgmisele kuule juurde või nullitakse ära

kas bannereid võib reklaamida ka erinevatel saitidel ja foorumites
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas swift »

miljokasolenma kirjutas: aga kui pole 100 dollarit kas siis läheb järgmisele kuule juurde või nullitakse ära


Läheb järgmisele kuule juurde
miljokasolenma kirjutas: kas bannereid võib reklaamida ka erinevatel saitidel ja foorumites


Võib reklaamida kõikidel saitidel, mis Google AdSense Program Policies-ga kooskõlas on
mauno31
Postitusi: 25
Liitunud: 15 Juul 2008, 17:32

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas mauno31 »

seda et kuidas saab sellel lehel olla adsense reklaamid kuid leht on eesti keelne?

https://games.zum.ee
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas Risto »

Adsensi konto on regatud mingi teise saidiga ja siis topitud pärast eestikeelsele lehele ka bännerikood üles.
mauno31
Postitusi: 25
Liitunud: 15 Juul 2008, 17:32

Re: adsense

Lugemata postitus Postitas mauno31 »

ma proovisin ka nii teha aga ta näitab kokku mingi 1 minuti seda reklaami ning peale seda jääb reklaami kohale tühi koht :S
Vasta