Koduleht

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Citrical
Kontakt:

Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical » 14 Okt 2008, 21:58

Otsiks tasuta domeeni. Tahaks tea siis lehe teemal ptc tribute ehk ptc ülistus või siis neobux tribute et natuke teenida reffe ja dsensei ka aga ei leia head tasuta domeeni. Sest olen algaja suht ja ei taha hakkata algul domeeni eest maksma sest nagunii saab ju enamus lehtedel oma domeeni hosti vahetada. Siia oleks siis teretulnud kõik õpetused, ettepanekud, mõnitused ja kõik muu.

Lehe aadress: https://widerangetech.blogspot.com/
Viimati muutis Citrical, 28 Okt 2008, 18:19, muudetud 1 kord kokku.

prints

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas prints » 15 Okt 2008, 00:05

ei kõik see on normaalne mida soovid jne
aga parem mõtle kuidas sa lehele kliente hakkad saama sest ei taha uskuda eriti et google toob su kohe välja

bikeboy

Lugemata postitus Postitas bikeboy » 15 Okt 2008, 11:26

Et raha teenida tuleb raha algul ära anda.

Alati saab teha kuhugi tasuta keskkonda blogi - blogger, blogspot, googlepages, jne.

Enda domeeniga suurem võimalus ennast märgatavamaks teha. Vajaliku tarkvara ise
ülessepanek arendab ka ennast ;)

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 15 Okt 2008, 18:22

Täna lisandus mu ellu üks tore kogemus ja see oli nimelt see et teenisin oma blogi kaudu adsensei esimesed kopikad. Äkki lisate siia ka ettepanekuid mu blogi kohta siis oleks vähem teemasid. Adsensei kasum polnud küll mingi suur aga oma esimese teenimise kohta normaalne ma arvan 0.2 $

hemmm

Lugemata postitus Postitas hemmm » 15 Okt 2008, 19:34

oma doomen, internet marketingi tee veits, lingivahetusi ja muid selliseid asju, mul terve nimekiri nendest asjadest ja siis võid vabalt varsti mingi 5 doltsi päevas vähemalt teenida oma lehega.

bikeboy

Lugemata postitus Postitas bikeboy » 15 Okt 2008, 23:54

Mille pealt seal makstakse? Klikkimise? Ma tegin ka kaks klikki :P

ÜHEST asjast ma aru ei saa... lehe nimi on eestikeeles aga leht ise inglise keeles?

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 16 Okt 2008, 06:57

Lehe nime osas failisin veits xD. Mõtlesin et een eesti keelse aga siis mõtlesin ümber xD Aa jaa adsenseis tuleb lehe külastuste eest mida sa saad ise ka teha lihtsalt lehte refreshides ja clickkite süsteemist ei saa aru aint klikkide eest ei teeni igatahes

swift

Lugemata postitus Postitas swift » 16 Okt 2008, 12:47

Kui näitad tekstireklaame siis teenid küll ainult klikkide pealt.
Kui lubad nii tekstireklaamide kui ka bännerite näitamist siis bännerite eest võid tasu saada ka vaid näitamise arvu eest.
Minu lehtedel on tekstireklaamide kasutamine tulusam olnud, sest tekstireklaame klikitakse rohkem.

Citrical
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Citrical » 16 Okt 2008, 14:38

Kui mu lehte näeksid siis seal on 3 suur boxi. Ja sealigasusguseid teinekord on click % yle 100%

swift

Lugemata postitus Postitas swift » 16 Okt 2008, 15:36

Lehte juba vaatasin enne. Sisu täitsa asjalik. Kujundusega võiksid muidugi veel vaeva näha, sest need default valikud blogspotis pole just kuigi ilusad.

CTR üle 100%? Kui ctr on juba ületab 30% siis on asi Adsense-i tiimi jaoks juba kahtlane.

Muide, blogspotis saad control panelist domeeninime vajadusel muuta ilma, et blog kaduma läheks.

Vasta