Koduleht

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Just nimelt võimalik. Ma ei hakka preagu siin "võib olla" võimaluste peale raha jagama. Anna andeks. Aga praegu tänan swift'i tema abi eest. Kui swifti abist kasu pole siis räägin sinuga bikeboy.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Tegin siis oma postitused neile lehtedele.
See delicious on suht keeruline ei saa midagi aru. Ja ei saa kuidagi seda linki siia postitusse. Kuna ei saa aru kas võtan õige. Sest minu bookmarkide all on mingi crap veel peale minu lehe ja asi jääb segaseks.
Digg:https://digg.com/security/Blog_About_int ... pics_daily
Oleks tore kui keegi seda kaevaks. Ma ei oska midagi kirjutada nendesse topicutesse. Lihtsalt ei ole mingeid mõtteid kas bikeboy võiksid pisut selle koha pealt aidata? Tahaks ka kellegi networkiga joinida kuigi ei tea milleks see on
Propeller:https://www.propeller.com/story/2008/10/ ... computers/
Diggis ega propelleris ei osanud valida ka kuhu alla see teema läheb. Sest ei oska enda blogi teemat määrata, mõne seal oleva teema alla. Propelleris võiks keegi mind propellerdada xD ja jutt jäi jälle lühikeseks ja mõtetuks.
Martin2000
Postitusi: 2
Liitunud: 22 Sept 2007, 15:20

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Martin2000 »

Ma võin sind tasuta aidata. Anna teada kui vajad veel abi?
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Martin2000 kirjutas: Ma võin sind tasuta aidata. Anna teada kui vajad veel abi?


Äkki loed need minu artiklid läbi ja ütled mida parandama peaksin sest enda arust need küll üpris mitte kaasa haaravad. Ja tänan pakkumise eest.

Edit: Täna lisasin oma lehele ka varem valmis tehtud foorumi. Kuhu saab lisada näpunäiteid kuidas mu blogi välimust ja teemasi parandada ja lisasin ka muu random trafficu saamiseks paar muud teemat.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Täna sain siis martini abiga blogi praktiliselt valmis. Vaadake üle ja ehk on kellegil näpunäiteid liikluse saamiseks.
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical »

Leht on valmis!!!! Nüüd ainult külastage ja soovitage lehte sõpradele kindalasti. Külastage ka meie partnerite lehti ja postitage palun keegi foorumisse vähemalt üks teema või tehku kasutaja.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Ma sportlikust huvis küsin, et kas need artikklid on Sul enda kirjutatud? :roll:
Citrical
Postitusi: 67
Liitunud: 16 Sept 2008, 14:47

Re: Koduleht

Lugemata postitus Postitas Citrical »

bikeboy kirjutas: Ma sportlikust huvis küsin, et kas need artikklid on Sul enda kirjutatud? :roll:

Jah. Viimasel kahel olen kasutanud välist abi aga sõnastuse olen ära muutnud ja omi mõtteid lisanud.
Vasta