[PTC] - oma paid to click sait

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas raints »

Instant payout jah riskantne. Kui teha selline turva nagu neobuxil, siis poles suurt probleemi, aga see on peaaegut, et võimatu. Käsitsi makstes näeb ilusti ära, et kas raha läheb ikka õigetesse kätesse.

Kõige suurem kartus ongi mul DDOS-i ja muude selliste rünnakute ees. Midagi sellist, mis alertbuxiga juhtus, ma küll ei tahaks.
Aga samas, kui sait on keskmist kasvu ( nt 30000-50000 kasutajat), siis ei tohiks väga suuri probleeme olla.
Pilt
Pilt
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas isko »

DDOS rünnakute vastu on alati võimalik end kaitsta
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas raints »

54f3, geotrust, rapid SSL, need on mõned interneti firmad, kes pakuvad turvat. Aga kas nemad jälgivad aint siiski rünnakuid?

Peale selle oleks vaja lehele ka realseid reklaamijaid, mis on PTC-de üks raskemaid asju. Firmad või muud asutused lihtsalt ei soovi PTC saitidel reklaami teha, kuna see pole tõhus. Kas PTC saitide kasutajad hakkaksid nii palju reklaamima, et tasuks ära. Mina arvan, et inimesed ei jookse kohe reklaamima. Nad algul ikka hakkavad saidil reklaame vaatama.

Reklaamimise värk tuleks teha atraktiivsemaks (boonused nt), see annaks asjale vunki juurde. On ka teada juu vana hea tõde, et, kui midagi on tasuta saada, siis on inimesed järjekorras.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
riaak
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Mai 2008, 16:44

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas riaak »

Põhimõtteliselt oleks ka oma jõu ja nõuga nõus aitama.
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: [PTC] - oma paid to click sait

Lugemata postitus Postitas raints »

Tore, et abikätt pakutakse. Kui asi tõsisemaks läheb ja hätta jään, siis tean keda appi võtta :D
Pilt
Pilt
Vasta