Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas LG »

Nii minu väike idee siin kodus on nüüd genereeritud, kuid teostusest jääb veidi puudu. Nimelt plaanis siis blogi moodi PTC ülevaateid andma (nii payment proofid, intervjuud, scammid jne) Tegin valmis ka algse intervjuu lehe, mille edastaks PTC omanikele vastamiseks. Copyn ta hetkel siia
1. Hello dear PTC owner, please introduce yourself to our readers.
2. Can you also give us some background information on PTC. Why did you decide to start your own PTC program?
3. How long is your PTC running already?
4. What payment processors do you accept now and will you be adding others at some point in the future?
5. Tell us in detail about the security of PTC. How well are you protected from hackers? What script are you using? Who is your hosting provider? Are you on a dedicated server? What level of anti-DDoS protection do you have?
6. What advertising strategy are you using to make your site known among potential clickers and advertisers? Are you satisfied with the rate of growth so far? How good has the support of the existing members been in attracting new clickers and advertisers? Is there some kind of referral program in place to encourage current members to recruit new members? How does that work?
7. There are thousands of PTC programs competing for our money. What makes your PTC any better than the next PTC? What are the real advantages to the clicker who chooses yours?
8. Is there anything else you would like to add at this point? Is there something you feel I haven’t touched on that you want to tell existing and potential clickers reading this?
9. And finally, please tell us about your click and advertising prices. For standard and for premium members what benefits you offer? Also how long is your payout time? Do you offer monthly/yearly premium membership and what are the current prices.

Thank you for answering this little interview. This will be published in l_______ , which is focused to get Estonian people, also European and other countries potential clickers to learn about PTC sites and getting started earning also. All changes in your prices or TOS (sometimes it happens) please mail to lg_lg@live.com, so i could update your PTC info.

Nüüd ongi küsimus, omal mul blogilaadne koht olemas, kuid see vast on liiga vähe tõsiseltvõetavate klientide ligi meelitamiseks. Kuhu teha korralik leht selliste intervjuudega, et ka PTC omanikud seda tõsiselt võtaksid. Ning kas ehk on keegi, kellega koos kahasse seda tegema hakata ja mõtlema välja ka võimalust saavutada tulusid sellisest lehest.
Muidu kasutaks ma selleks ehk enda blogspoti, kui vaid saaks vasakusse tulpa blogi peatükid nimeliselt, mitte kuupäevaliselt :evil:
Kasutaja avatar
wired
Postitusi: 6
Liitunud: 08 Jaan 2009, 22:36

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas wired »

Peaksid regama endale domeeni, soovitavalt .com, seejärel otsid mõne virtaalserveri (tasuta või tasuline, viimane on tavaliselt kiirem ja töökindlam) ning paned enda blogisüsteemi sinna üles ;)
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Just, Wordpressi. Domeen ikka oma nimele, kui miski ei meeldi, kõnnid minema hostingust.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas LG »

Tasulise värgiga tahaks hakata tegelema siis, kui on näha, et sellest asjast ka midagi välja tuleb, senini peaks mingi tasuta variandi leidma :roll:
Kasutaja avatar
riaak
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Mai 2008, 16:44

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas riaak »

Wordpress oleks väga hea baas millele leht teha.
Põhimõtteliselt kui sa domeeni eest ise maksad, siis ma saaks sulle vist tasuta natuke oma ribalaiusest ja ruumist anda, kui sa just väga laiutama ei hakka. (Hetke seisuga on 50MB ruumi ja 9GB andmemahtu vaba, mis peaks enamgi kui piisavalt olema.) 8)
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas LG »

Tänud pakkumast, Riaak. Ma pole worldpressiga pm rohkem kokku puutunud, kui proovisin PTC blogi sinna teha, mida ei lastud avaldada :lol: Aga võtan arvesse, palju see domeenimaks seal on, kui tohib küsida, ise olen üldse selliste hindade koha pealt võhik
Kasutaja avatar
riaak
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Mai 2008, 16:44

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas riaak »

Ee oli vist tasuta ja com 110.-
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas cashflow »

*.ee eeldab mingisugust Eestis regatud organisatsiooni.
Miks mitte kohe korralikult teha? *.com domeen on jah u. sott aastaks, hostingu saab leivapätsi hinnaga kuus. Pole ju nii metsik raha?
Wordpress.com oli ilmselt see koht, kus proovimas käisid? Süsteem sama, aga ise hostides on täielik vabadus.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas raints »

Kui plaanid midagi korraliku teha, siis soovitan valida VPN-i ja .com lõpulise lehekülje. Muidu küsimused on päris head sul. Endal ka üks selline leht pooleni. Kui midagi vaja siis võid PMida mulle.
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas cashflow »

raints kirjutas: Kui plaanid midagi korraliku teha, siis soovitan valida VPN-i ja .com lõpulise lehekülje. Muidu küsimused on päris head sul. Endal ka üks selline leht pooleni. Kui midagi vaja siis võid PMida mulle.

VPS'i ikka? Selle peale jõuab iga hetk kolida, kui vajadus peaks tekkima. Alguses na overkill.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kui just mingit paarikümne kilost reklaamikampaaniat tegema ei hakka, siis piisab täiesti mingist tavalisest $5-$10 hostingust kah, sellest üle on mõttetu raiskamine (seda trafficutki ei täida ära tõenäoliselt algul), aga normaalne domeen tuleks jah juba algusest peale võtta, kui on plaanis midagi asjalikumat teha.

Raha teenimiseks kaks kõige loogilisemat ja kergemat varianti on muidugi reklaam ja võimalus nt lisada enda ref link juurde iga programmi juurde (vb umbes nii, nagu siin see mulle maksti teema, et soovi korral saab ka otse liituda, sest muidu võib jääda mulje, et sa ainult reffide pärast teed seda ja selliseid inimesi ei saa alati just usaldada). Kasutajatel peaks ka motivatsiooni olema sinu alt liitumiseks, sest siis saab seda kiiremini teada, kas ka päriselt makstakse või mitte :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas LG »

No igaks juhuks piiluge mu tavablogisse, tegin huvi pärast ühe review valmis, teen nad praegu oma blogisse ja siis kui "financial freedom" mul lubab võtta midagi suuremalt ette (mis ei tähenda et juba praegu poleks seda 5-10 taala olemas), siis teen ära, sest enne tuleb saada valmis kõik PTC reviewd. Just ei taha oma lehest veel loobuda, kuna sellel suht hea traffic hetkel (aga ma ju algaja ka alles, see mis mulle hea juba näib, võib edasijõudnutele imepisike tunduda :mrgreen: )
Andr3az
Postitusi: 7
Liitunud: 28 Sept 2008, 19:21

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas Andr3az »

Kui odavat domeeni ja hostingut tahad, siis mine vaata https://2gbhosting.com/. Ise tellisin sealt kah endale domeeni ja hsotingu. Kokku mingi 20$ aasta või nii ( domeen + hosting ).

Saad 2gb ruumi, 110gb bandwidth.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas surf »

Mari, märkasin ühte viga: ARA-BUX.com (online business since 2004)
Tegelikult Ara-Bux ise startis augustis 2008 kui ma ei eksi ;) . Võib-olla sa ajasid sassi selle kompanii registratsiooniga ARA-UK.Com Ltd, mille tegelik registratsioon on aastast 2005, kuid onllines väidetavalt al. 2004?

Võid näit. muuta seda järgmiselt:
ARA-BUX.com provided by ARA-UK.Com Ltd (online since September 2004)

Veel üks tähtis asi. Kui sa ei taha oma referralidest ilma jääda, ma soovitan sul mitte suunata oma blogi külastajad PTC tavalingile nagu näit. Payment proofs are listed here - https://www.perfectbux.com/index.php?page=payment-proof. Sedasi sa kaotad kahjuks kõik oma referralid ja kõik sinu töö ja vaev läeb tühja.. Blogi tegelik eesmärk on ikkagi saada ka endale referrale, et oma töö (tehtud ülevaated) saaks ka mingil määral tasutud. Mina ei postitaks ühtegi tavalinki sinna.

Üks variant on, kas postitad ainult lingid oma payotitest.
Toon ühe lihtsa näite oma blogist ARA-Bux teema all: https://surf.planet.ee/blog/2008/09/20/ARA-Bux
Vt. ja klõpsa seal lingile >> My Cashout History <<

Teine variant, lisad näit. You can find their latest payment proofs on their site! Click HERE vmt ja lisad oma referral lingi sinna!
Kasutaja avatar
riaak
Postitusi: 39
Liitunud: 03 Mai 2008, 16:44

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas riaak »

Surf, ega ka sinu lehel on vead. Nimelt paljud lingid viivad lehelt minema, samas nad võiks uues tabis avaneda, et su leht ikka lahti jääks.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas surf »

riaak kirjutas: Surf, ega ka sinu lehel on vead. Nimelt paljud lingid viivad lehelt minema, samas nad võiks uues tabis avaneda, et su leht ikka lahti jääks.
Tänud riaak! Vaatasin üle, et mõned lingid tõesti avanesid uues aknas. Anna teada, kui märkad, milline link minu blogilt veel minema viib? Hetkel peaks nagu Firefoxi puhul kõik uues vaheaknas avanema. IE juures aga näen, et lingid avanevad uues brauseris.

Ma tegelikult tahtsin rõhutada rohkem seda, et hetkel on LG55 ja minu blogi erinevus selles, et kui näit. mõni minu programmi link avanebki samas aknas, siis ta on vähemalt referral link. LG55 blogis on aga hetkel programmi linke, mis ei sisalda referral linke ja kui külastaja klõpsabki sellele lingile ja hiljem liitub, jääb LG55 referralist ilma..
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas LG »

Tänud surf, võtan koheselt ette vigade paranduse :oops:
taskuraha
Postitusi: 4
Liitunud: 01 Veebr 2009, 03:05

Re: Plaanin tegema hakata PTC reklaamsaiti - ideed, ettepanekud

Lugemata postitus Postitas taskuraha »

https://beenpaid.com/ on minumeelest geniaalne. Siis saavad eesti saidid endale sellise vidina ka lehele panna mitu aastat nad üleval on olnud ja värki... :P Eestis on küll selline pro koht puudu. Minuteada...
Vasta