Money making opportunities.

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
rait000
Postitusi: 6
Liitunud: 02 Mär 2008, 21:50

Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas rait000 »

Ülevaade parimatest rahateenimisprogrammidest.

https://www.articlesbase.com/business-op ... 42353.html
Viimati muutis rait000, 01 Juul 2010, 13:57, muudetud 1 kord kokku.
Best Online Money Making Opportunities
http://www.articlesbase.com/business-op ... 42353.html
cubicus

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Tegemist on täieliku saastaga
cubicus

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Vaata parem minu affiliate veebilehte,seal on parimad rahateenimise programmid 8)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

cubicus kirjutas:Tegemist on täieliku saastaga
Ära niisama lahmi siin, kui lehte maha tahad teha, siis põhjenda ka oma arvamust, mitte ära niisama mõnita teise lehte ja siis reklaami enda oma sinna juurde. Loe seda kui esimest hoiatust.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas cubicus »

deathace kirjutas:
cubicus kirjutas:Tegemist on täieliku saastaga
Ära niisama lahmi siin, kui lehte maha tahad teha, siis põhjenda ka oma arvamust, mitte ära niisama mõnita teise lehte ja siis reklaami enda oma sinna juurde. Loe seda kui esimest hoiatust.
Deathace,mida sa lärmad,võta vaiksemaks.Keegi ei mõnita siin kedagi.Tasuks teil mõlemal netist järgi vaadata,mis nende progede kohta räägitakse.Selle ähvarduse peale ma naeran
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas Taavi »

cubicus kirjutas:Deathace,mida sa lärmad,võta vaiksemaks.Keegi ei mõnita siin kedagi.Tasuks teil mõlemal netist järgi vaadata,mis nende progede kohta räägitakse.Selle ähvarduse peale ma naeran
cubicus, vali oma sõnu. Mis mul sellest, mida nende progede kohta räägitakse, see ei muuda sinu kommentaari kuidagi. Sa tulid siia teemasse ja kirjutasid niisama, et see leht on täielik saast ilma igasuguse põhjenduseta ja seejärel reklaamisid siin samas teemas hoopis oma "konkureerivat" lehte. Sellist käitumist pole siia foorumisse tarvis. Kui tahad öelda, et leht on saast, siis ka põhjenda seda arvamust (kasvõi mõne lingi abil, mille sa guugeldades leidsid, kui sõnadega seletada ei oska või ei viitsi), aga niisama lahmimiseks on teised kohad olemas (delfi kommentaarium näiteks vmt).

Ja see polnud mitte ähvardus, vaid hoiatus. Võta vähe tsiviliseeritumalt, oma arvamust saab ka rahulikult inimese kombel edastada.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas cubicus »

deathace kirjutas:
cubicus kirjutas:Deathace,mida sa lärmad,võta vaiksemaks.Keegi ei mõnita siin kedagi.Tasuks teil mõlemal netist järgi vaadata,mis nende progede kohta räägitakse.Selle ähvarduse peale ma naeran
cubicus, vali oma sõnu. Mis mul sellest, mida nende progede kohta räägitakse, see ei muuda sinu kommentaari kuidagi. Sa tulid siia teemasse ja kirjutasid niisama, et see leht on täielik saast ilma igasuguse põhjenduseta ja seejärel reklaamisid siin samas teemas hoopis oma "konkureerivat" lehte. Sellist käitumist pole siia foorumisse tarvis. Kui tahad öelda, et leht on saast, siis ka põhjenda seda arvamust (kasvõi mõne lingi abil, mille sa guugeldades leidsid, kui sõnadega seletada ei oska või ei viitsi), aga niisama lahmimiseks on teised kohad olemas (delfi kommentaarium näiteks vmt).

Ja see polnud mitte ähvardus, vaid hoiatus. Võta vähe tsiviliseeritumalt, oma arvamust saab ka rahulikult inimese kombel edastada.
Ma ei soovinud pahatahtlik olla.Kuna ma ise uurin väga põhjalikult ennem kui ma siisa foorumisse mingi lehe üles panen,siis ma eeldan et ka teised seda teevad.Antud kontekstis ei teinud ma oma lehele reklaami
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas pippen »

cubicus kirjutas:Vaata parem minu affiliate veebilehte,seal on parimad rahateenimise programmid 8)
cubicus kirjutas:Ma ei soovinud pahatahtlik olla.Kuna ma ise uurin väga põhjalikult ennem kui ma siisa foorumisse mingi lehe üles panen,siis ma eeldan et ka teised seda teevad.Antud kontekstis ei teinud ma oma lehele reklaami
Antud kontekstis tegid sa ikka väga otseselt oma lehele reklaami. Mulle jäi küll selline mulje, et kõige pealt ütled teise inimese teemas ilma põhjendamata ühe lause, et too reklaamib saasta ja siis teed veel topeltpostituse oma lehe reklaamiks.
cubicus

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas cubicus »

pippen kirjutas:
cubicus kirjutas:Vaata parem minu affiliate veebilehte,seal on parimad rahateenimise programmid 8)
cubicus kirjutas:Ma ei soovinud pahatahtlik olla.Kuna ma ise uurin väga põhjalikult ennem kui ma siisa foorumisse mingi lehe üles panen,siis ma eeldan et ka teised seda teevad.Antud kontekstis ei teinud ma oma lehele reklaami
Antud kontekstis tegid sa ikka väga otseselt oma lehele reklaami. Mulle jäi küll selline mulje, et kõige pealt ütled teise inimese teemas ilma põhjendamata ühe lause, et too reklaamib saasta ja siis teed veel topeltpostituse oma lehe reklaamiks.
Minu jaoks oli see soovitus,et ta ennast sellest jamast eemale hoiaks ja raha ei kaotaks.Aga eks igaüks näeb siin mida ta tahab
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Money making opportunities.

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Firefoxiga vaadates on antud leht ikka täesti katki ja seega ka kasutuskõlbmatu.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Vasta