minu uus blog armastusest :)

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

Mõtlesin siin omaette, et interneti avarustes liigub ringi nii palju teemasid bloggimisest ja sellega raha teenimisest...tegin siis ka proovi, et üks "niche blog" valmis teha :mrgreen:

Ta mul alles nii nooruke, et teeninud pole veel midagi, kuid ehk on lootust. Äkisti on kellelgi mingeid ideesid, mida ei karda jagada, aga mulle sobiks ka lihtsalt arvamus bloggi kohta :mrgreen: ...ükskõik milline ta siis ka ei oleks..

https://for-couples.blogspot.com :lol:
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas swift »

Algus on vähemalt tehtud ;)


Kui Google-ist liiklust tahad siis soovitan artiklid ikka ise kirjutada.
Artiklikataloogidest kopeeritud artiklitega sa eriti kaugele ei jõua kui sa just seo-ga väga sina peal pole.

Kui blogi otsingumootori silmis juba natukene usaldusväärsust saab siis võid vahete-vahel ka artiklikataloogidest sisu lisada.
Kui sul on blogis kümme artiklit, mis juba Google-i poolt teistel lehtedel indekseeritud siis ei ole Google-l mingit põhjust sama sisu oma otsingutulemustes mitmekordselt näidata ning annab hea positsiooni ainult lehele, kus sisu esimesena avaldati või mis on suurema usaldusväärsusega.
Muidugi on siin veel igasuguseid erinevaid nüansse, aga neist ma ei viitsi hetkel seletama hakata.


Arvesta ka sellega, et blogimine ei anna kiiresti tulemusi. Minu kogemused on näidanud, et läheb kuskil 6 kuud enne kui Google hakkab lehele korralikult liiklust saatma ning blogi tulu tooma. Oleneb muidugi jällegi nišist ja kui palju aega ja vaeva kulutada.
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

aitähh soovituse eest, tegelikult on mul see jah täitsa plaanis, et kirjutada ise artikleid, lihtsalt tahtsin saada juba asja veits liikuma. Kuna ma ise eriti hea sõnaseadja veel pole, siis ei tule neid artikleid nagu automaadist :mrgreen:

Varsti varsti hakkan muutma, kuid kuidas üldine välimus tundub :?: Silme eest päris kirjuks ei aja :?:

Aitähh veelkord ;)
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas swift »

Natuke liiga kirju on jah. Header vähemalt.
Seal võiks olla miski teemakohane pilt minu arvates.

Oleneb ka, mis on sinu blogi eesmärk. Kui tahad juhukülastajate pealt Adsente teenida siis ei ole mõtet kujundamisega üle pingutada. Kui aga tahad blogile tekitada lojaalse lugejaskonna siis ma võtaks esialgu üldse reklaamid maha.
Kui oled kannatlik ja kiiret tulu taga ei aja siis võid kokkuvõttes palju enam teenida.

Kui suudad lehe lugejates usaldusväärsust tekitada siis on ka palju tõenäolisem, et nad sinu lehe kaudu miskit ostavad või millegagi liituvad.
biketown
Postitusi: 62
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas biketown »

Swift, sa nii tark sellel alal, kas sul ka mõni inglisekeelne leht on muidu? Huvi pärast.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas swift »

biketown kirjutas:Swift, sa nii tark sellel alal, kas sul ka mõni inglisekeelne leht on muidu? Huvi pärast.
Mõned ikka on, jah. Linke jagama siin ei hakka, sest tegemist on väikeste nišisaitidega ja uusi konkurente ei ole vaja. :)
biketown
Postitusi: 62
Liitunud: 03 Jaan 2009, 17:09

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas biketown »

Kammoon, pmi mulle yhe lehe link, tahaks näha kuidas sina asjaga tegeled.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Ära asja nii südamesse ka siis võta :D Kopeeritud sisu ei ole mõtet blogida. Google hindab Su saiti nulliga. Kui Sa võta eesmärgiks liiklust saada mitte läbi Google.. siis aga anna tuld. Peaasi, et luba ka on olemas neid kasutada :)
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

bikeboy kirjutas:Ära asja nii südamesse ka siis võta :D Kopeeritud sisu ei ole mõtet blogida. Google hindab Su saiti nulliga. Kui Sa võta eesmärgiks liiklust saada mitte läbi Google.. siis aga anna tuld. Peaasi, et luba ka on olemas neid kasutada :)
hey
Tegelikult ma täna kirjutasin juba paar artiklit omaloominguga, nii et jah, teisi blogisid teen ostetud ja boonusena saadud artiklitega, kuid selle tahan teistmoodi teha:)
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Väga hea (y)
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

aitähh, mul on veel igasuguseid huvitavaid mõtteid, mida saaks seal rakendada :mrgreen:
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: minu uus blog armastusest :)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

Selle postituse võib täitsa vabalt ära kustutada (H)
Sest see blog ei tegutse enam (Z)

Inga
Vasta