Võistlus

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Võistlus

Lugemata postitus Postitas tiger »

Niisis. Tekitasin endale SEO saidi SEO. Ja nüüd on vaja hakata saidile ka contentit tekitama.
Aga ma olen selline mõttetu mees, et ei suuda enne midagi teha kui sait on kenasti disainitud.
Proovisin ise midagi kokku keerata, aga ei tule nagu eriti ideid, milline asi peaks olema.

Niisis. Kui keegi pakub välja normaalse disaini kodukale... eriti headerile... siis vastutasuks pakun ma lingi samalt SEO saidilt. Vbla isegi reklaambänneri ja ehk mõne artikligi. Kõik oleneb sellest kui palju abi saan sellelt inimeselt.

Niisis. Mille üle mul hea meel oleks...

1. Kui keegi on professionaalne photoshoppija, siis ei ütleks ära kogu disainist. Headeri laius on 760... kõrgus võiks jääda mõistlikuse piiridesse. Left panel(see kuhu menüü tuleb) on ca 160 laiuses... aga seda võib vabalt muuta. Värve võiks olla kolm-neli(ma ei mõtle toone). Lähtuda tuleb muidugi ka sellest, et sait on SEO'st.

2. Vägagi oodatud on ka ideed. Mis võiks olla headeril kujutatud? Kas mingi pilt... või mingi kujund vms... lähtuda tuleb sellest, et sait on SEO teemaline.

Hetkel olemas selline header, mis pole küll kõige hullem... aga siiski suht nigelavõitu.
kokaiin

Re: Võistlus

Lugemata postitus Postitas kokaiin »

selline sobib sulle
Kasutaja avatar
tiger
Postitusi: 64
Liitunud: 19 Dets 2006, 13:39

Re: Võistlus

Lugemata postitus Postitas tiger »

Väga huvitav(kuid selline punane on liiga närviline)... aga sain juba ise midagi tehtud. Pingutuse eest võin lingi ikkagi anda :)
Suletud