reisikaasa.com

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
bultaco
Postitusi: 18
Liitunud: 13 Okt 2007, 12:15

reisikaasa.com

Lugemata postitus Postitas bultaco »

Tegemist on siis ühe uue projektiga , milles ka ise osaline olen :)

Reisikaasa.com pakub Eestis ainulaadset, kuid Lääne-Euroopas äärmiselt populaarset carpoolingu teenust , mis võimaldab korraga säästa raha ja loodust ning annab võimaluse tutvuda uute huvitavate inimestega.

1. Registreeri - Registreerimiseks tuleb valida lehel olev link registreeru, täita ära kõik vajalikud väljad, ja oletegi registreerunud. Registreerumisel tuleb kasutada enda õiget nime ja kontaktandmeid. Registreerimine ja kuulutuste postitamine on kõik tasuta.

2. Otsi kuulutusi - Pealehel on otsing, mida kasutades, saate otsida endale sobiva marsruudi ja kuupäeva alusel inimese, kes samal päeval reisib teile sobivasse sihtpunkti, või selle lähedusse. Olles eelnevalt sisseloginud, ilmub kuulutuse peale klikkides nähtavale kuulutuse omaniku kontaktandmed, mille kaudu saate te juhiga ühendust võtta ja omavahel asja täpsemalt kokku leppida.

3. Sõitma - Tuleb ilmuda kokkulepitud kohta õigeaegselt ja sõit võibki alata. Kasutades Reisikaasa.com teenuseid, säästate te aega ja raha ning saate mugavalt punktist A punkti B

Vasta