Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
ronaldkandla
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Mai 2009, 21:32

Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas ronaldkandla »

Väikestviisi ühte lehte meisterdanud mille eesmärgiks on siis natukene lisaraha teenida. Teenimise peakatekooriaks oleks siis sms-idega teenimine (mis haldab enda all kõikvõimalike teenuseid), kui piisavalt kasutajaid saab siis reklaamipinna müük jne.
Leht ise on muidugi veel arenemis järgus, ise olen mõelnud juba päris mitmeid erinevaid teenuseid välja (hetkel pole need veel avaldatud)
Lehe omadused:
Administratsiooni paneel
Kaasaegne kujundus mida on võimalik igal kasutajal vastavalt oma soovidele personaliseerida
Sillatud foorum

Kuna endal vahel idee kipub lonkama, või mõni asi kipub teistele arusaamatuks minema, siis oleks vaja lehele ka moderaatoreid, kes saaks ka ise lehel ideid ellu viia ja mõne asja kohapealt nõu, kaks pead on ikka kaks pead.

Leht on siis järgmine:
https://www.wolframe.comli.com
Viimati muutis ronaldkandla, 25 Veebr 2010, 19:35, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Sain ürpiski valjusti naerda hetkel.
1. Tasuta host.
2. 1980. aasta disain.
3. Üritad müüa tasuta asja - idee hea aga jahm... 59.- saab juba Netpoindist palju parema asja.
4. Hundi pilt väga pro.

jne......
ronaldkandla
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Mai 2009, 21:32

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas ronaldkandla »

Mis tähendab 1980 stiil?
Tasuta host on ju hea algus kellegi veebile, kes tahab oma lehte kusagile mujale siis palun väga.
Ma ei sa päris aru mida sa selle 59 kr. all mõtlesid.
Võibolla sa mõtled ühte teenust seal, see on mõeldud nii, et inimene saadab sms-ssi mille eest saab ta omale soovitud veebilehe, või siis arvad, et 50 kr on palju palutud kui ma ise paigaldan inimesele selle eest soovitava scripti veebilehele +kujundus ja ka tugi? Väga palju on inimesi kellele html/php/css/msql jne. üle jõu käivad ja kui nad pöörduvad kusagile firmasse siis on arve missugune.
Sellel saidil on kusjuures ka sillatud foorum.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Julgen kahelda, et see sms'i teel kodukas eriti mõttekas on. Esiteks maksad väga suure osa sellest 50'st teenusepakkujale ära ja teiseks ei tundu see olevat selline teenus, mida massiliselt kasutama hakataks. Paar inimest kasutavad ja ei saa sa sedagi raha kätte. Sama asja saaksid ka sama lihtsalt meili ja pangaülekandega ajada ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ronaldkandla
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Mai 2009, 21:32

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas ronaldkandla »

Jah saaks küll pangaga, kuid ma ei taha kurje onusid ükse taha kes mult kohe OÜ-d nõuavad.
Kus juures see on ainult üks teenus minu ideede hulgast mis avaldatud, kuid jah, kui tuleksid mõned reaalsed tellimused, siis saaks tehtud tööd ülesse panna, millele ehk järgneksid ka soovitused ja suurem usaldatus. Hetkel veel lihvin mõnda asja.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Sorry aga selline leht lihtsalt ei müü ennast.

Btw see hea idee, et seal chat boxi email saata.....

Ja selle 59.- mõtlesin seda, et sult saab mingi tasuta hostiga kodulehe, kui netpoindist saab korraliku domeeniga teha ja ka seal on valmis "templatedega" süsteem olemas.
Kasutaja avatar
zimunchino
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Jaan 2009, 23:27

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas zimunchino »

mnjaa...
Ise arvan, et kui sait reklaamib enda toodet, hetkel pean siis silmas saidil mainitud nö. "professionaalset kodulehte",
siis peaks selle teenuse pakkuja enda oma ikka vähemalt experdi tasemel olema. Ja kindlasti mitte tasuta hostingus.
Kas te ei arva nii ?

Saan aru, et tasuta hosting on algajatele hea.. kuid siis sellisel juhul soovitan siiralt mitte kasutada nende alamdomeeni (comli.com)
vaid pigem registreeruge kohe seal siis juba taaskord tasuta domeeniga, kas "co.cc" või ".tk" laiendiga näiteks.

Tegelikult ma ei pane poisile üldse pahaks, et ta millegi sellisega lagedale on tulnud.
Mõningad aastad tagasi mõtlesin isegi sellise teenuse peale, kuid jagasin matsu ära, et sellega tegelikult mingit raha teenida on suht nulli lähedane. Vähemalt eesti piires.

Aga üldiselt arvan et selliseid taibukaid ja ettevõtlikke inimesi tuleb ikka tunnustada. (Y)
Ära kunagi lase pead norgu, küll tuleb veel uusi ja paremaid ideesid - usu mind !!! (H)

Kõige tähtsam ongi ideed kohe rakendama hakata ja vigadest õppida, seda lihvida, hästi-hästi kannatlik olla ja siis ajapikku võib ka tulemusi nägema hakata.
Mitte need tegemata jätta ja mitte midagi saavutada. (H)

Soovin edu !!!
ronaldkandla
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Mai 2009, 21:32

Re: Selline leht seisab motivatsiooni puuduse tõttu

Lugemata postitus Postitas ronaldkandla »

Tasuta domeen ta hetkel on jah ja comli.com oli siiamaani parim tasuta variant mis leidus. Lähipäevil üritan minna üle wolframe.org domeeniks ja siis saab see vastuolev probleem lahendatud.
Kujundust ma oluliselt nagu muuta ei taha, hetkel katsetan ühte varianti, et kasutaja saaks ise endale meelepärased värvid lehele valida.
TO ineedmoney: Siiski minu teenus ei lähe maksma 59 kr.- kuu, vaid 50 kr.- üks kord ja kõik.
Sms teenuseid tuleb veel palju juurde ja st. uusi ja erinevaid sellest mis kusagil mujal pakutakse, sest isegi mõeldes, et ega keegi ikka mingeid taustapilte/helinaid/solvanguid ja anekdoote telli.
Kuna hetkel olen peaaegu, et viimase tasuta hostilt võtnud, siis uute andmebaaside jaoks ruumi pole.
Kui need teenuse asjad korda saab siis tuleb foorumile hing sisse puhuda.
ronaldkandla
Postitusi: 5
Liitunud: 13 Mai 2009, 21:32

Lugemata postitus Postitas ronaldkandla »

-
Vasta