Isiklik blog - suht uus alles

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
margo
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Mai 2010, 15:04

Isiklik blog - suht uus alles

Lugemata postitus Postitas margo »

Olen üritanud lehe jätta võimalikult puhta.

Kellel rohkem kogemusi blogidega, võiks teada anda mis puudu on, või mida võiks lisada.


Blog: https://MargoTuul.com
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Isiklik blog - suht uus alles

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Mis selle blogi point on?
Kui reklaamid ennast kui "internet marketer", siis ostetud artiklid eriti edu ei too. Peaksid teadma :)
margo
Postitusi: 2
Liitunud: 19 Mai 2010, 15:04

Re: Isiklik blog - suht uus alles

Lugemata postitus Postitas margo »

Selle blogi põhimõte on saada tasuta trafficut. Keywordid millega on võimalik väga lihtsalt head kohta saada. Nr1 eesmärgiks on koguda külastajate emaile. Mida kasutada hiljem müümiseks. Kui sa tõesti arvad, et blogi mõtteks on toppida see bannereid täis ja külmalt müüa, siis oled sa raha teenimise suhtes väga valel arusaamal.

Ja mis vahet on ostetud ja isekirjutatud? Kui ma suudan leida kellegi, kes kirjutab mulle 500 sõnalise posti, ja keskendudes LSI ja SEO'le ja veel $3 eest, arvan et võidan igaljuhul.


Kui jääb keeruliseks, siis süsteem on nii: kirjutad posti, põhinedes ühele keyword'le, mille konkurents on madal - alla 15,000. Enamuselt on top 3 lehtedel selliste numbritega max 200 backlinki, mille lööd üle kuskil nädala tööga. Ehk siis nädalaga, suudad võtta top1 koha Googlis, oma valitud keywordiga. Kui oskad linkwheele ehitada jne. Või siis $80 mingile India sepale, kes ehitab SEO sulle nädala või kahega ja valmis.

Hetkel olen suutnud kokku koguda selle blogi pealt natuke üle 40 emaili, mis on sisse toonud $1750. Seda kahe kuu pealt. Müün toodet, mis maksab $250 iga müügi pealt. Nii et minuarust on edu küll..
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Isiklik blog - suht uus alles

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Esilehelt ei leidnud sinu kontakti, et uurida kui huvitatud sa oled SMS-teenuse loomisest oma saidile.
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
tegelane
Postitusi: 1
Liitunud: 01 Sept 2010, 01:27

Re: Isiklik blog - suht uus alles

Lugemata postitus Postitas tegelane »

Kui praeguse pildi asemel midagi paremat paned, siis ilmselt konverteerub sul 50% rohkem inimesi.

Ma ei viitsi üle lugeda... aga on need loetavad artiklid või on segapudru teistest artiklitest keeratud?
Vasta