The PTC Review

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

The PTC Review

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Link: The PTC Review

Ehk mõni juba varem mu signatuurist leidnud ka selle saidi. :)

Tegemist siis PTC ja GPT saitidest ülevaateid, maksetõestusi, uudiseid, nippe, trikke ja muud seonduvat pakkuva kohaga. Blogi tegemisega hakkasin tegeleam juba varem, aga n-ö official launch oli siis 9. mai 2010, kui hakkasin seda blogi ka mõnes foorumis reklaamima. Praeguseni on Google Analyticsi andmetel igal kuul olnud vähemalt 1000 külastajat (v.a. esimene kuu, kui oli 924 külastajat), ja praegune kuu tuleb tänu reklaamikampaaniatele MyBlueBuxis ja Downlinerefsis ilmselt kõige edukam (3000+ külastajat).

Otsingumootorites on õnnestunud osade otsingusõnadega väga head positsioonid saada (proovige Googles: incrasebux review, cashium review, urobux review, ayuwage review, wordlinx review, incrasebux review, hatbux scam, onbux review, jne)

Läbi saidi AdHitz.com on võimalik ka reklaami osta, lisaks võib ka omavahel mingid hinnad kokku leppida :) Kes huvitatud siis PM või mail: freebooterest[at]gmail.com

Loomulikult on teretulnud ka igasugune tagasiside, konstruktiivne kriitika, arvamused ja muu ;)
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: The PTC Review

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Räägiks siis mõnest vahejuhtumist ka selle lehega seoses.

Kuigi see blogi on mõeldud täiesti reaalselt kasutatavaks, inimestele vajalikku informatsiooni pakkuvaks kohaks, tuleb mul millegipärast ikka väga imelikke probleeme ette sellega...

Esimene probleem ilmnes 10. septembril, kui päevapealt kadus üks suur ja tähtis osa blogi liiklusest- otsingumootoritest tulevad inimesed nimelt. Peale natukest uurimist leidsin ühe võimaliku põhjuse- mu blogis oli link ühele teisele blogile, mis oli saanud Google'st üldsegi bänni. No tore, karistage mind selle eest, et keegi teine oma blogiga mingit jama teinud on... Sai siis see link kiiresti eemaldatud, lootuses et mu aimdus on õige. Peale pikka ootamist, 28. septembril, sain otsingumootoritest jällegi liiklust. Mitte küll nii palju kui enne karistust, kuid siiski.

Kõik tundus hästi minevat kuni tänaseni... Istun mina siis arvuti taha, mõtlesin et vaatan kiirelt oma blogi üle- kas on keegi kommenteerinud, hääletuse tulemused, jne- trükin rõõmsalt aadressi sisse, vajutan enter- ja ette tuleb kiri "Blog not found." Logisin Bloggerisse sisse, esimene asi- pidin mingisuguse verifikatsiooni tegema. Sain SMSga mingi koodi, trükkisin sisse, korras. Bloggeris olin sees. Võtan siis PTC Review lahti. Ees mingi kiri, et mingisugune (ilmselgelt ülitark) Google automaatika on välja arvestanud, et mul on nn spam-blogi. No kurat! Jällegi vaja mingisugune SMS-verifikatsioon teha, peale mida tuli kiri ette, et mu blogi vaadatakse 2 tööpäeva jooksul üle ja tehakse otsus, kas see blogi jääb alles või ei jää. Teades Google't (Adsense konto tegemise põhjal, kus ma muideks ei saanudki kontot tehtud lõpuks, vaid loobusin üldse, praeguseks) võib see 2 tööpäeva vabalt venida mitmekordseks, pluss on ka nädalavahetus kohe ukse ees. Segadust tekitab ka see, et kuigi Bloggeris on kirjas et peale ülevaatust võib selle blogi uuesti lahti teha, siis meili peale tulnud kiri ütles konkreetselt et mu blogi on kustutatud. Viiteks olid ka 2 linki Bloggeri Tos-ile ja mingile sarnasele veel. Lugema neid ei hakanud, kuna olen kindel et mu blogi ei riku ühtegi reeglit.

Kui Adsense konto tegemisel (kus öeldi mulle, et minu igati õige ja legaalne aadress on "vale") ma lihtsalt loobusin jändamisest, siis selle blogiga mitte. Kui kõikvõimas Google peale ülevaatamist ikka veel üritab öelda mulle, et see blogi on kuidagimoodi spämm, siis ma võtan küll ühendust ja sõiman kellegi läbi. Raisk.
Pilt
Pilt
Jesus
Postitusi: 2
Liitunud: 15 Sept 2010, 12:16

Re: The PTC Review

Lugemata postitus Postitas Jesus »

Ise kui alustasin mõned kuud tagasi PTC saitide promomisega siis algul tegin ka bloggeris blogi aga otsustasin seal pooleli jätta kuna paljud ütlesid, et seal võib väga lihtsalt oma blogist ilma jääda ja tean ka paljusi kes oma korralike PTC promovaid bloge seal kaotanud (kusjuures ei olnud neil ainult mingid bannerid jne...) Soovitangi sul kuskil mujal omale leht teha :), siis ei pea kartma ,et midagi peaks juhtuma...
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: The PTC Review

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Njea, eks see oleks üks võimalik lahendus küll, aga ma jätaks selle variandi siiski viimaseks. Sest et:

1) Mul on praegusel blogil vajalikud backlinkid jms olemas et Googles heal kohal olla
2) Ma pole kusagil mujal peale Bloggeri selle blogindusega tegelenud, mistõttu võtaks ka ümberharjumine aega
3) Mul pole selles blogis olevaid saitide ülevaateid, uudiseid jms kusagile mujale salvestatud (v.a. maksetõestused ja hääletuste tulemused)

Ehk õnnestub ikka see blogi tagasi online saada :)
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: The PTC Review

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Pilt
Pilt
Vasta