Unikaalne külastus

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Unikaalne külastus

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Mis on see aeg mida peale on jälle sama külastus unikaalne?
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Unikaalne külastus

Lugemata postitus Postitas ulvar »

samas kuna tuleb suvi siis soovin tööle panne uue portaali kuna tekib rohkem aega....logistika24.ee mida valdan...nimi ise hää ja ei tahaks raisku lasta...ideid mida teha? Muidugi pole eelarve suur aga kui kellegi koostöö tuhin vms siis pm postkasti.
cubicus

Re: Unikaalne külastus

Lugemata postitus Postitas cubicus »

ulvar kirjutas:Mis on see aeg mida peale on jälle sama külastus unikaalne?
Peale 24 tundi on uuesti unikaalne.
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Unikaalne külastus

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Muidugi ootan ka ideid kuidas lehel tegutseda.....
Steve
Postitusi: 25
Liitunud: 20 Nov 2009, 03:28

Re: Unikaalne külastus

Lugemata postitus Postitas Steve »

ulvar kirjutas:Muidugi ootan ka ideid kuidas lehel tegutseda.....
Tee leht konkreetsemaks, lisa kohe see põhiline lause, mis võtaks kokku mis on lehe eesmärk - point. Tundub, et siis logistikauudiste jagamine. Hetkel kui tulen lehele siis see ülemine bänner vahetub liiga kiiresti ning "logistika ja kaubandusalane portaal" ei ütle tegelikult midagi.

Ehk siis muuda bänner paremaks või lisa esimese uudise asemele hoopis kokkuvõte. mis lehel ma olen, mis Sa tahad et ma siin teeksin ja kuidas see mulle kasulik on.

Kui facebookis on 1 liituja siis ära seda oma lehel näita ( kogu enne fänne ja siis näita )

muuda ka ingliskeelsed väljendid eestikeelseteks ( older entries )

parimat!
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Unikaalne külastus

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Ideid on mitmeid aga jääb oskustest puudu....väga raske on WP nii sätestada nagu vaja...uusi aknaid vms teha.
Hetkel lasen niisama...las kogub googles ranki...suve lõpus võtan asja tõsisemalt kätte panen ka veid raha alla ja otsin mõne firma kes aitab selle portaali tööle panna....muidugi kui kellegil huvi siis võib ühendust võtta.
Vasta