Valmistan veebilehti

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
GigAHerZ

Valmistan veebilehti

Lugemata postitus Postitas GigAHerZ » 02 Mai 2007, 10:43

Nii mõnigi siit sooviks endale kindlasti veebilehte, millega reklaamida oma programme ja nii enda tulu suurendada, kuid oskused lihtsalt puuduvad veebilehe valmistamiseks. Siin võin tulla mina teile appi. Pakun siis võimalust väikese raha eest endale lihtne, kuid korralik veebileht saada.

Progemise jaoks oskan HTML'i, CSS'i ja PHP'd(+MySQL). Disaini valmistan Adobe PhotoShop'is. Üht-teist võib vaadata ka minu isiklikult lehelt aadressil https://jnt.pri.ee/ .

Kui soovite ühendust võtta, kasutage mu veebilehel olevat kontaktivormi: https://jnt.pri.ee/?id=kontakt

Lp.-ga, Joonatan Uusväli.

cashflow
Kontakt:

Re: Valmistan veebilehti

Lugemata postitus Postitas cashflow » 02 Mai 2007, 15:24

Mulle tundub, et oled leiutanud eneselegi teadmata ajamasina, sest sellise kujundusega lehti nägin ma viimati, kui mitte päris eelmisel sajandil, siis vähemalt üks 5-6 aastat tagasi. :mrgreen:

GigAHerZ

Lugemata postitus Postitas GigAHerZ » 02 Mai 2007, 17:00

cashflow kirjutas: Mulle tundub, et oled leiutanud eneselegi teadmata ajamasina, sest sellise kujundusega lehti nägin ma viimati, kui mitte päris eelmisel sajandil, siis vähemalt üks 5-6 aastat tagasi. :mrgreen:

Pidasite silmas minu isiklikku lehte? No see on pmst nüüd minu enda maitse järgi tehtud ja mulle see meeldib, seega pole häda midagi. Ju ma olen siis selline vanamoeline... Aga point ei ole ju selles, mis "stiilis" minu kodukas on vaid selles, et ma pakun veebilehtede tegemise teenust ja siis ei otsusta kujunduse üle mitte mina, vaid klient.

Pealegi, kui mõni aeg tagasi sattusin eestlaste (loe eesti keelsete) saitide peale, kus inimesed reklaamisid oma linke reklaamidele, siis need olid küll tõesti jubedad. Pea-aegu kinnisidee oli kõigil kasutada frame'e ja siis mingit jubedat värvikombinatsiooni. (nt. hall taust ja must tekst vms) See ajendaski mind peamiselt siia tegema sellise teema, et parandada selliste lehtede kvaliteeti eestis ja et väike kopikas ka mulle kukuks. Kuna nagunii midagi väga suurt ju keegi sellel eesmärgil ei taha, et oma linke promoda, siis ei saa see kuulutus siin olla ka mingi peamine tuluallikas. Sest mida ühele sellisele saidile ikka külge pookida? Max on ehk see, et iga saidi jaoks saad administraatori paneelilt üles laadida screenshot'e väljavõtetest, statistikat kuvada jne, kuid seegi pole nt ühe e-poe kõrval midagi.

Seega, kes soovib, võib ühendust võtta. ;)

Ahjaa, seda ka, et... ""Maitse üle ei vaielda", ütles kukk ja nokkis tatti edasi." :)

cashflow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas cashflow » 02 Mai 2007, 22:44

GigAHerZ kirjutas: Pealegi, kui mõni aeg tagasi sattusin eestlaste (loe eesti keelsete) saitide peale, kus inimesed reklaamisid oma linke reklaamidele, siis need olid küll tõesti jubedad.

Sellega saan küll ainult nõustuda. Mis sest koodist ikka klaverist välja imeda, kui tulemust ei ole.
Jääb vaid paljudele meelde tuletada, et tänapäeval on ka palju lihtsamaid ja effektiivsemaid võimalusi esteetilise veebilehe valmistamiseks.

PS. Pidasin silmas ikka kõiki lehti, nii jnt.pri.ee kui ka portfelli sisu.

GigAHerZ

Lugemata postitus Postitas GigAHerZ » 02 Mai 2007, 23:00

Enda lehte kommenteeriks uuesti, et tegin selle sellise, nagu endale meeldis. Antud leht kusjuures ei olegi väga näitamiseks, mis valmis tehtud vaid väikeseks informatsiooniks, kes ma üldse selline olen.

Ja efektiivsete mooduste käiku laskmist olengi mina tulnud siia soodustama. Staatilised HTML lehed, mis kasutavad frame'e, on eelmise aastatuhande "mood". (Seega kaasfoorumlane cashflow võiks veidi oma andmeid kontrollida minu lehe suhtes) Tänapäev on aga dünaamiliste lehtede päralt ja just seda pakubki PHP. Seega PHP tagab ka paraja lihtsuse ja seda funktsionaalsuse kaota.
Viimati muutis GigAHerZ, 14 Mai 2007, 16:38, muudetud 4 korda kokku.

pippen

Lugemata postitus Postitas pippen » 03 Mai 2007, 09:10

GigAHerZ kirjutas: Enda lehte kommenteeriks uuesti, et tegin selle sellise, nagu endale meeldis. Antud leht kusjuures ei olegi väga näitamiseks, mis valmis tehtud vaid väikeseks informatsiooniks, kes ma üldse selline olen.

Tahtsin juba enne sulle öelda, et sellise suhtumisega sa kaugele ei jõua. Sinu isiklik koduleht on antud juhul sinu esimene visiitkaart, sellest oleneb, kas potentsiaalne klient jätab su lehe endale meelde ja soovitab ka tuttavaid sinu poole pöörduma või pettub selles, unustab ja ei soovita teistele.

Selline "mulle endale meeldib ja poh... mis klient arvab" ei ole eriti hea reklaam tootele :mrgreen: kui sa tahad kodukate tegemisega pappi teenida, siis sa teed isikliku kodulehe ka sellise, mis meeldib võimalikule kliendile. Või kui sa ütled, et see leht pole väga näitamiseks, siis sa ka ei promo seda linki "tutvumiseks" vaid neid lehti, mis on näitamiseks.

Üldiselt soovitan sul vaadata netis ringi, mis suunas kodukate-äri üldse liigub, mis klientidele rohkem meeldib jne (infot igasuguste uuringute/artiklite näol on palju olemas). Ja siis koostada oma eraldi "müügileht" ja veel nt. oma templeitide galerii, näidiskodukad vms.

Sellised on mõned soovitused lihtsalt, proovi ka asetada ennast võimaliku kliendi asemele ja vaata oma kodukat kliendi pilgu läbi. Kas nt. info teenuse hinna ja komponentide kohta on olemas. Praegu on ainult üks lause ("Kui te soovite, siis võin ka teile kodulehe teha"), mis näitab, et sa ka teistele kodukaid teed. Mõtle nende asjade peale, kui tahad tõsiselt asja ette võtta, siis pead selle jaoks ka tõsiselt vaeva nägema ;) Edu igal juhul!

GigAHerZ

Lugemata postitus Postitas GigAHerZ » 03 Mai 2007, 09:27

btw, enda koduka tõingi ma alguses välja ju tekstiga, et üht-teist leiab ka sealt ning seal lehel asub ka kontakti vorm et, minuga kontakteeruda. Ja see kodukas on tõesti vaid selline, mis on minu ära nägemise järgi ja kuna selle koduka klient olen mina ise, siis mulle meeldib, niiet mul ei ole kliendist poh.

Ja ma olen kursis, kuidas hetkel asjad veebiturul on. "Müügilehe" valmistamine pole hetkel vajalik olnud, kuna ka ilma selleta on ilusti piisavalt tööd saadud.

Ja kui ma hakkan kliendile kodukat tegema, siis loomulikult vaatan ma oma töö kriitilise pilguga üle ning jätan lõppsõna kliendile, et mida muuta, eemaldada või lisada. Ja pealegi, veebid, mis oleks mõeldavad sellise reklaami tegemiseks, nagu siin enamus arvatavasti tahaks, on hinnavahemikus 500-5000kr, seega pole vist väga mõtet nagu hindu välja tuua? Kõik sõltub sellest, kes, mida, kui palju tahab. Ma usun, et ma olen vaeva näind, nende asjade peale mõelnud ja praegu on kõik korras. (v.a. teatud foorumlased, kes kipuvad miskipärast pidevalt "ära tegema"... Eestlase kadedus?)

Ja tõsiselt, ootaks pakkumisi, sest kui teie veebi ei taha, siis pole ju vaja siia postitada? Kel on veebilehte vaja, see võtab minuga ühendust, räägime asjad selgeks ja siis veebilehe tahtja otsustab minu või kellegi teise kasuks.

megapoja

Lugemata postitus Postitas megapoja » 03 Mai 2007, 15:04

GigAHerZ kirjutas: Ja see kodukas on tõesti vaid selline, mis on minu ära nägemise järgi ja kuna selle koduka klient olen mina ise, siis mulle meeldib, niiet mul ei ole kliendist poh.

Räägid endale vastu. Kui sa midagi müüd siis sa teed ikka kodulehe kliendile ja antul alal (veebitegemine) ongi suurim visiitkaart sinu koduleht.
GigAHerZ kirjutas: Ja ma olen kursis, kuidas hetkel asjad veebiturul on. "Müügilehe" valmistamine pole hetkel vajalik olnud, kuna ka ilma selleta on ilusti piisavalt tööd saadud.

Ei ütleks, et sa kursis oled asjadega veebiturul. Uuri palun tuntud eesti veebifirmade kodulehti ja vaata millele nad rõhku panevad. Stiilne disain, viisakus, mitte liialdamine ebavajaliku graafikaga, puhas html jne. Sinu veebilehed kahjuks on ajast tõesti 6-7 aastat maas, nagu keegi siin ennist mainis juba. Rääkisid ka, et oskad värve kokku panna. Et nagu halli kirja ei pane mustale taustale jne. Palun analüüsi oma kodulehte siinkohal. Värvilahendused on väga mööda. Liialdades ütleksin, et üks sinine plahmakas, ei midagi muud. Sinisele taustale panna kirjale tumesinised ääred ja tekst sinine - analoogne värk sul.
GigAHerZ kirjutas: Ma usun, et ma olen vaeva näind, nende asjade peale mõelnud ja praegu on kõik korras. (v.a. teatud foorumlased, kes kipuvad miskipärast pidevalt "ära tegema"... Eestlase kadedus?)

Ehk võtad asja ka teise külje alt? Analüüsi ennast. Võibolla on teistel põhjust sulle niiöelda "ära teha"

Et mitte väga karm sinu vastu olla soovitaksin sul tõesti otsida Eestist paar kvaliteetsemat kodulehtede tegijat välja ja vaadata kuidas nemad veebilehti teevad. Ilmselt oled veel noor ja alles avastanud endale nõndanimetatud veebimaailma, milles pole midagi halba. Võimalik, et sinust tuleb veel hea veebimeisterdaja, kuid selleks pead ka oma suhtumist muutma kui tahad edasi areneda. Teiste mahategemine ja enda veebilehe õigustamine siin näitab vaid sinu stamparusaame. Nendest tuleb lahti saada. Loe ka pippeni post uuesti läbi. See on väga asjalik.

Edu.

GigAHerZ

Lugemata postitus Postitas GigAHerZ » 03 Mai 2007, 15:48

To megapoja:

See jnt.pri.ee on minu leht, mitte visiitkaart, et teen veebilehti. Selle võiks ikka selgeks saada eks? Ja pealegi, kes üldse jutu viis sinna, et see leht nö näitab minu taset või mis iganes? seal on mul lihtsalt kontaktivorm, mida soovitasin kasutada.

Btw, mul on olnud väga palju kokkupuuteid erinevate veebilehtede tegijatega, seega julgen väita, et olen antud alaga kursis. Mida puhta html'i all mõtled? Staatilist kodukat? :D jnt.pri.ee's töötab minu üks cms süsteeme, ja seepärast on html veidi "omapärane", kuid see on ka kõik. Pealegi pole ma öelnud, et ma oskan värve kokku panna. Kes üldse ütles, et ma nö. "all-in-one" olen, et teen kujunduse ja progen ka? Äkki on mul selliste tööde jaoks eraldi disainer?

Kui noor on noor? Suurem osa elust on mul tõesti ees. Kuid veebindus ei ole mul kaugelti alles avastatud. Või on ~6 aastat tõesti "alles"? Siis olen küll nõus. Ja palun too välja koht, kus ma kellegi lehe maha tegin? Ootan huviga! Pippeni post oli küll ehk asjalik, kuid seal ei olnud midagi uut minu jaoks, pigem rohkem mööda rääkimist.

Aga see selleks. Nagu näha, siis siinsetel foorumikasutajatel lööb väga hästi välja kas eestlase kadedus või lihtsalt jonni ajamine. Olematuid ridu leitakse ka ja kui on midagi, millele ei saa vastu vaielda, siis mõeldakse ise välja, mille vastu punnida. Laske käia, mina ei kaota sellega mitte midagi. Ega kui veebilehti siin ei soovita ja ka mina ei hakka siis oma aega raiskama vaidlemisega. Kui ei taha, siis pole ju vaja, mina peale ei hakka sundima. Siiski, kui kellelgi siiski on soov veebilehti saada, olen valmis selles osas aitama.

megapoja

Lugemata postitus Postitas megapoja » 03 Mai 2007, 16:08

näita siis paart head lehte mida sa oled teinud? ootan huviga.
Sa ei saa paljudest asjadest aru mida sulle üritatakse öelda.
6 aastat tegelenud ja tase on küll allapoole igasugust arvestust. Palun näita veebilehte, mis tõestab vastupidist.

Muideks kui tegeled veebindusega siis sinu leht ongi su visiitkaart. Sulle seda raske selgeks teha kuid loodan, et mõne aasta pärast mõistad.

Vabandan, et ärritusin kuid sellist lauslollust nagu GigAHerZ paneb siin igas omas postis on ikka jõle lugeda.

Ps. Antud alaga sa nüüd kursis küll pole.

Ja mis eraldi disainer????? Ise ütlesid, et Adobe Photoshopis teed disaini.

Ma ei kadesta sind karvavõrdki, et sa veebilehti teha ei oska.
Ok, aitab sellest. Keegi admin või mode võiks teema lukku panna. On näha, et see teema ei vii kuskile ning GigAHerZ pole just suurte oskuste ja teadmistega kodanik.

Vasta