Valmistan veebilehti

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
GigAHerZ

Re: Valmistan veebilehti

Lugemata postitus Postitas GigAHerZ » 03 Mai 2007, 16:57

Võiks tõesti lukku panna, kuna see tõesti ei vii kuskile... Lihtsalt sõnatuks võtab... Ausaltöeldes pole veel üheski foorumis sellist seltskonda kohand, aga noh, eks sellised peavad ka kuskil foorumis kobaras koos olema ju!

Aga jh, palju tänu, et mu aega raiskasite! Tänud!

cashflow
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas cashflow » 03 Mai 2007, 19:44

Siin on lihtsalt inimesed, kes ütlevad välja, nagu asjad on, mitte ei nunnuta läbi lillede. Mine tee teema ka Hinnavaatluse foorumisse, tahaks juba sealseid kommentaare lugeda.

tiger

Lugemata postitus Postitas tiger » 07 Mai 2007, 12:33

No tere jnt. Oleksid pidanud GM'i juurde jääma.

Ei tea kas naased veel siia foorumisse, aga igal juhul seletan sulle asja lihtsalt ära.
Kodukate tegija visiitkaart on tema kodukas.
Miks? Sest see on tema esimene töö, mida klient näeb.

Sinu koduleht on aga karjuvalt neoonsinine. Selleks, et klient leiaks esiteks sinu varasemad tööd, peab ta pingutama silmi. Läheb mitu sekundit aega enne kui ta suhteliselt ühtlaselt sinisel lehel leiab varasemad tööd.
Minu silmad isiklikult olid selleks ajaks juba valusad.

Mission Possible oli isegi suhteliselt normull. Teemasse disain ning GM rahva jaoks just paras. Phmtselt varastatud MaxPayne graafikast me ei räägi.

WorldofPhaos on vigase koodiga. Scrolle ei näita korralikult. Samas see võib olla ainult minu browseriga nii, kuid Opera on siiski suhteliselt levinud ning arvestada tuleb alati IE, FF ja Operaga korraga. Anyways... vigast kodukat portfoliosse üles panna pole nüüd küll tark tegu.

DjSeidy on juba silmasõbralikum. Kuid jällegi tekst... tekst... ja tekst... Silm ei taha kuhugi peatuda. Aga eks see ole ka rohkem olemasolevatele fännidele mõeldud. Foorumi peale klikkides vaatab vastu varastatud Fruity Loopsi logo.

Pixel auto rallikood. Kas mitte sina ei mölisenud must-taust-hall-tekst-tüüpi koduka kallal?

Kontakti vorm. Tjah. Mis ma öelda oskan. Mitte keegi tänapäeval ei kasuta kontaktivorme. Kahel põhjusel. Esiteks pole isikliku suhtlemise tunnet, pole dialoogi. Teiseks võtab vastuse saamine aega ning pole garanteeritud, et selle saabki.

Nüüd mõtle korra uuesti ja ütle kas sa ikka oled tänapäevase kodukate tegemisega kursis?
Ja sa tahad öelda, et need sinu kodukad maksavad kuni 5000 krooni?
Mõni firma ehk maksabki lihtsama koduka eest 5000 eeku aga nii kehva koduka eest mitte.

Ja selles portfolios ma ei näinudki kedagi, kes oleks sulle 5000 või viissadagi maksnud.

Näed. Raiskasin mitu minutit enda elust. Aga said ehk vähemalt targemaks.

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf » 07 Mai 2007, 15:36

Heh, Tiger,,, what can I say, great analysis !! :lol:

See pole nüüd minu moodi kellegile harja karata ja veel nii mitmekesi aga aga tahaks küll öelda, et kui need välja pandud tööd on seal parimad, siis ma loobuksin ka selliste lehtede tellimise eest ja veel nii suure summa eest. Mõtetu oleks hakata siin välja tooma nende disainerete kodulehti, kes tsipa suurema summa eest teeks tõesti juba super välja nägemisega kodukaid

tiger

Lugemata postitus Postitas tiger » 10 Mai 2007, 20:56

surf kirjutas: Heh, Tiger,,, what can I say, great analysis !! :lol:

Ei oska öelda... oli see nüüd compliment või sarcasm... Aga kuna positiivsus on edu suurim alus, siis ma oletan, et oli siiski kompliment... irw... eelmine "kompliment" oli inglise keeles.

Vasta