kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Veebilehe valmistamine ja arendamine.
Ylts
Postitusi: 16
Liitunud: 09 Okt 2006, 23:46

kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas Ylts »

et siis kuidas saada palju külastajaid neti lehele? et põhimõtteliselt saada referale

ilma et msn'is pead kedagi tüütama :|

mõned neti lehed oleks head kus saada infot või kus reklaamida
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas surf »

Ylts kirjutas: et siis kuidas saada palju külastajaid neti lehele? et põhimõtteliselt saada referale

ilma et msn'is pead kedagi tüütama :|

mõned neti lehed oleks head kus saada infot või kus reklaamida

Heh, selles see kogu keerulisus seisnebki, et kuidas saada endale referrale. Igaühel on kindlasti omad nipid selleks. Ma ei usu, et ainuüksi külastajate saamine midagi aitab. See lisab sinu koduka kaunterile ainult numbreid juurde. Siin peaks kõigepealt selgeks tegema, et kuhu referrale tahad. Kas oma kodukas viitad ainult ühele sinule tähtsale programmile või mitmele? Sellest vastusest oleneb ka paljuski, kus ja kuidas reklaamid. Kui soovid tõsiselt ka edaspidi neid referrale saada, siis tasuks ikka üks korralik, huvitav ja pidevalt uuendatav leht luua, mille külastaja näit. "bookmark"-ib sinu koduka endale ja heameelega külastab seda taas. Siin oleks vaja rohkem nagu Web Advertisingu ja Affiliate marketingu oskusi. Pippen, Tiger ja kindlasti Megapoja oskaksid sind rohkem sel teemal aidata. See on tegelikut õudsalt pikk ja keeruline teema. Ausalt. Ainuüksi lehe koostamise juures, et külastajaid oma lehel rohkem kinni hoida on juba tegelikult väga palju kavalaid nippe vaja teada. Teine teema on juba, kui leht koostatud, kuidas ja kus seda promoda..
Kui sinu kodukas on ebaproffesionaalselt koostatud, siis need külastajad jäävadki ainult külastajateks. Ja paljast statistikast pole ka kasu, sest referralidest jääd ju ilma.

Sama tglt käib ka HYIP ja Autosurf teemalise lehe koostamise kohta. Erilist vahet pole. Samad reeglid. Näit. mõni inimene ainult referralide pealt teenibki, kuna tema selle teemaline kodukas on väga oskuslikult koostatud, paljud külastajad hoiavad sellel lehel silma peal ja nii need referralid tulevadki.

On ka teisi nippe, mida mõned kasutavad.
Näit. postitamine erinevates foorumites, kasutades signatuuril programmi linke. Seda võtet kasutavad üldiselt paljud. See on omamoodi varjatud spämmimine foorumites, "referral hunt", mis ei ole keelatud. Kuna ma istun suurem osalt MMG-s, siis seda on eriti huvitav seal jälgida, kuidas sellega seal toime tullakse. Kasutajad istuvad ja jälgivad enamjaolt ühte topicut, kus enda raha investeeritud. Nii kui ilmub välja mingi uus ja huvitav programm, läheb nagu sipelgapesas saginaks lahti. Signatuurilt eemaldatakse vana programmi link, lisatakse sinna uus ja minnakse üle kogu foorumi jalutama (postitama). :D
Selle viimasega võib küll referrale saada, kuid see ei tööta eriti. Paljud ka ignoreerivad selliseid, kes natukenegi matsu jagavad. Kõige effektiivsem viis oleks ikkagi neid oma kodulehe kaudu leida. Mulle meenub üks minu rikas referral, mille püüdsin kinni eelmise aastal kevadel oma blogspot.com blogi kaudu, mille olin äsja valmistanud ja kuhu viskasin ülesse uue autosurfi banneri. Selle blogi ma pistsin creditite eest mõnesse kuulsmasse autosurf programmi (site advertise). Püüdsin sel viisil ühe referrali, kes liitudes selle banneri kaudu, tegi korraga upgrade 1K USD.

Pilt

Referral boonus oli 130$, mis puhtalt mulle kätte tuli.
See on ka üks viis oma lehtede promomiseks - Autosurfides või nn "Traffic Exchange" programmidides.

Mul oli seal ka teisi referrale, kokku oli vist u. 5..7 aktiivset, kui ma hästi mäletan. kuid need olid minutaolised väiksed investorid :) . Paljud lehed, mis seal autosurfides ringlevad, on kõigile juba suuremosalt teada ja ei paku eriti kellegile huvi neid lähemalt uurida või klikkida. Arvan, et see süsteem töötaski minu kasuks sellepärast, et mul oli värskelt tehtud blogi ja paljudele pakkus see kohe huvi, uurisid, mis põnevat... ja nagu sa juba tead, piisab ühest klikist referral lingiga bannerile näiteks, arvutisse poevad sellised elukad nagu cookied, mis jäävad alles ka lehe sulgemisel. Hiljem, kui avada sama leht uuesti ja isegi kui see taasavamine toimub ref= lõputa aadressi kaudu ja liituda sellega, cookied teevad oma töö ja liituja on ikkagi sinu, kui ta vahepeal neid cookiesed loomulikult kustutanud pole.
-DropDead-
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Aug 2007, 13:06

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas -DropDead- »

Pfffffffffff :? keeruline värk :D Anyway ma tahtsin küsida, et millest kõige kasulikum alustada oleks investeerimist (offtopic vbla veidi), paistab et hyip-st vist mitte kuna liiga riskantne? Tahaks lihtsalt kellegi kogenuma arvamust. :P
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas surf »

Kindlasti Tiger oskaks sulle Ylts rohkem seletada saidi trafficust jmt jurast aga kuna ta selle postitusele ei vasta, siis teema jätkuks toon siin välja kiiresti mõningad variandid:

* Valmista omale koduleht ja selle banner (tavaliselt oleks see 468x60) ning reklaami neid kõikvõimalikes kohtades.
Googlest võid leida palju selliseid kohti, kus on võimalik omavahel vahetada bannereid ja linke või tasuta reklaamida. Kasuta sõnaotsinguid:

links exchange, banner exchange, hits to your site, web traffic to your site, free advertising

* Kui kolad kuskil foorumites, lisa ka oma signaturile oma kodulehe banner või link. Lingi algusse võid lisada ka alexa redirect-i , mis aitaks sinu koduka PageRank-i tõsta ja see link näeks välja järgmiselt:

https://redirect.alexa.com/redirect?https://sinukodulehekülg.com

Kõige kiiremini oleks sinu kodulehekülg Google poolt indekseeritud, kui sa teeksid mingi postituse kellegi blogisse või kodulehele, kus on palju külastajaid ja mis on juba Google poolt indekseeritud, lisades näit. oma signaturile või teksti alla oma koduka lingi. Miks see Google jutt? See selleks, et kui su kodukas on leitav Google ostinguga, siis on kindlasti ka külastusi rohkem.

* Külastajate e. trafficu jaoks olen mina kasutanud ka erinevaid autohits programme nagu näit. Autohits.dk . See on automaatse surfbariga programm, mille abil koduleht kogub külastajaid - surfa või terve päev.. :D

Sa võid endale saada palju külastusi oma kodulehele, kuid vaevalt see sulle aktiivseid referrale annab, kuna see asi, mida sina külastajale pakud võib talle võõrana ja arusaamatuna tunduda. Ta võib ju liituda sinu lingi alt, kuid kas ta ka investeerib, see on teine asi. Ise olen omale referrale kogunud ikkagi foorumitest, sealt, kus see asi ei ole kellelegi võõras.

Mõned foorumid kasutavad ka nn. Dowline Builder -it e. see on selline foorumi osa, kus vastavalt foorumi reeglitele toimub üksteise alt liitumine. Näit. keegi stardib uue topic-uga, annab kiire ülevaate programmist ja lisab oma referral lingi, tema alt liitub uus inimene jättes postitatdes oma referral lingi, kolmas postitaja liitub juba teise inimese lingi alt jne jne. Selle süsteemi abil on võimalus saada vähemalt ühe referrali enda alla.
-DropDead- kirjutas: Pfffffffffff :? keeruline värk :D Anyway ma tahtsin küsida, et millest kõige kasulikum alustada oleks investeerimist (offtopic vbla veidi), paistab et hyip-st vist mitte kuna liiga riskantne? Tahaks lihtsalt kellegi kogenuma arvamust. :P

Ei ole siin keerulist midagi :D

Mis puutub investeerimist. Kui võrrelda omavahel HYIP-i ja Autosurf-i, siis minu arust jah, HYIP on riskantsem. See on minu isklik kogemus. Samas tean foorumlasi, kes kunagi ei külasta autosurf sektsiooni ja istuvad koguaeg HYIP foorumis. Ju neile läheb HYIP paremini peale. Eks see ole ka maitse asi ja kuidas vaba aega jätkub. Surf programmidele kulub vist seda ikka rohkem.
-DropDead-
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Aug 2007, 13:06

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas -DropDead- »

Okei saan aru, et pean tegema omale samuti teisi referraleid aitava kodulehe, aga kuidas need nende programmidega seotud on?(nt WeAllGetPaid ja Loadsofcash4you jne) Ja mille eest ma siis ikkagi raha saan, nagu et teiste kodukatel käimise ja mingite asjade vaatamise eest? Või enda kodukal olevate programmide promomise eest? :P
Need asjad jäid mulle segaseks, Aitäh ette, et lolli õpetatakse :D
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Nu programm, mida promoda peab ka hea olema, siis müüb asi end suht ise.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas surf »

cashflow kirjutas: Nu programm, mida promoda peab ka hea olema, siis müüb asi end suht ise.

a g r e e ;)
-DropDead-
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Aug 2007, 13:06

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas -DropDead- »

OKeii. Ütleme et mul on kodukas Heade programmidega ja mu kodukal on ka trafficut...Kas ma sain õigesti aru, et ma pean siis ennast nendes progredes upgradema ja oma kodukal promoma? :P Üritan lihtsalt aru saada :D
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas surf »

-DropDead- kirjutas: OKeii. Ütleme et mul on kodukas Heade programmidega ja mu kodukal on ka trafficut...Kas ma sain õigesti aru, et ma pean siis ennast nendes progredes upgradema ja oma kodukal promoma? :P Üritan lihtsalt aru saada :D

Oleneb ju sellest, mis sa nende "heade programmid all" mõtled? On megaliiki programme erinevatest valdkondadest, mis pakuvad referral süsteemi. Ma ainult üritan siin tuua mõningaid näiteid, mis hetkel kohe pähe kargavad: HYIP, Autosurf, Matrix, Doublers, Ciclers PTC, PTR, PTP jne. jne.

Paljud ülalpool nimetatud programmid pakuvad referralsüsteemi pealt teenimist ka free kasutajale. Mõni programm nendest ei tee active ja free kasutajal mingit vahet, mõni jällegi annab free kasutajale väiksemaid boonuseid või määrab talle mingi erireegli raha väljavõtmiseks. Väga on suhteline. Tavaliselt on just HYIP-id need, mis ei tee free ja active kasutajal vahet. Igakord ei pea upgradema või depositeerima. '

Referral programmide alla võib ju ka tuua näit. Get Paid to Post liiki foorumisse uue liikme toomist, lisaks võtame kasvõi selle sama Agloco, e-valuuta maksevahend, Hosting, Gift portaalid jp muud online programmid, mis ka free kasutajana promomisel võivad mingi sissetuleku tuua või erinevat nänni ja soodustusi jagada.
-DropDead-
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Aug 2007, 13:06

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas -DropDead- »

Autosurfi mõtlesin tegelikult.
-DropDead-
Postitusi: 6
Liitunud: 09 Aug 2007, 13:06

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas -DropDead- »

Ühesõnaga kas ma saan autosurfides kasumit ainult oma refferalite upgradide eest? :roll: Või saan ka mingit iga-perioodilist tasu nende lehtede vaatamise eest? Loodan, et sain aru nüüd :D
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: kuidas saada palju külastajaid neti lehele?

Lugemata postitus Postitas surf »

-DropDead- kirjutas: Ühesõnaga kas ma saan autosurfides kasumit ainult oma refferalite upgradide eest? :roll: Või saan ka mingit iga-perioodilist tasu nende lehtede vaatamise eest? Loodan, et sain aru nüüd :D

Tavaliselt saad ikka mingi protsendi referrali iga ostetud upgrade paketi eest. Loe Autosurf FAQ-e (KKK)
Vasta